Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
4. mar 2008

ahoj pink 🙂 ty si ale sikulka.gratulujem k zalozeniu novej temy,

csilla76
4. mar 2008

a mas pravdu ozaj sme sa odklonoli od temy endo,tu v tejto diskusii si mozeme popisat aj o inej.volnej téme ked uz bude potrebne sa odreagovat nejakym sposobom.

pink_lady
autor
4. mar 2008

jej ahoj csilka 😵

csilla76
4. mar 2008

ako bolo dnes v praci???

lenand
4. mar 2008

ahoj pink ako v praci ahoj csilla ako sa mate kocky ja zas na nocnu 😝

pink_lady
autor
4. mar 2008

lenand a ty kde pracujes? 🙂 nocne ti teda nezavidim 😎 Mna dnes praca unavila, hned som zaparkovala v posteli 😀

csilla76
4. mar 2008

juj lenand ahoj 🙂 ako sa citis???si unavena???my sme dnes boli u zubara,muzikovi vytrhli zubok,ja som objednana tesne pred velkou nocou

pink_lady
autor
4. mar 2008

😕 😕 csilka uz zubara? nedam ti aj moje zuby ze by si isla aj za mna? 😅 lebo ja zubara velmi bojim bojim 😕 😕 😔

lenand
4. mar 2008

u nas sa robia kabelove zväzky do fordu a do jaguaru a mame trojsmenu prevadzku ja pracujem na kvalite

pink_lady
autor
4. mar 2008

lenand tak teda priiijemnu nocnu 😉

pink_lady
autor
4. mar 2008

nech to rychlo ubehne 😉 😉

csilla76
4. mar 2008

joj aj ja bojim zubara ale len trosku 😉 ked musis ist tak musis,mna tiez pobolievaju niekedy zubky a musi my to prezriet stomatolog a upravit aby ma neboleli 😝

csilla76
4. mar 2008

joj lenand tak ti zelam prijemnu pracicku a potom sa ozvi 🙂

csilla76
4. mar 2008

pink a este si sa nepochvalila ako bolo v praci????okrem toho ze si unavena... 😉 ako ta prijali deticky a kolegovia???

pink_lady
autor
4. mar 2008

csilka ...ja neucim deticky, tento semester ani neucim vobec, ucila som take 23 rocne "deti" 😎

csilla76
4. mar 2008

jooooj ta to som zle napisala ale neva vsak??,? 😉 snad my to odpustis..hehehe

csilla76
4. mar 2008

predstav si dnes my muzik kupil crepnikovy kvietok na den zien,bol taky zlaty...kym ja som bola u nasich on po vytrhnuti zuba este isiel kvietok kupovat.. 🙂

pink_lady
autor
4. mar 2008

nevaaa csilka 😉 vies oni tie starsie su dakedy ako tie male 😀 😀 😀 😔

csilla76
4. mar 2008

😀 😀 🙂

pink_lady
autor
4. mar 2008

inak babulky, tie 4 tyzdne po operacii boli proste taka uzasna ulava - myslim v brusku ...a teraz odkedy som bola zas v nemocnici tak ☹ Tie teploty uz sice nemam ale co krok to bolest ☹ Skonci to niekedy? ☹ 😢 Vecer mi to aj v posteli strielalo - raz do kolena, do zadku /cesnaku 😀 / i do chrbta... ☹ Uvidim co povie ultrazvuk, aj ked prakticky, on je dakedy na dve veci ... 😒

csilla76
4. mar 2008

dufam pinky ze tie bolesti ustupia,uz by bolo nacase...verim ti ze to nie je moc prijemne ked aj tolko tyzdnov po laparke a mas bolesti..ja neviem co ti uz poradit,uvidis co povie doki na uzv...

pink_lady
autor
4. mar 2008

csilka ja uz som asi hypochonder ☹ 😀 😀 😀

csilla76
4. mar 2008

😨 😨 😨 preco

pink_lady
autor
4. mar 2008

no ked ma to furt boli...vedu z by nemalo, nie? ☹ 😔

sue13
4. mar 2008

Baby caute, mozem sa k Vam pridat v novej teme???? 🙂 Mam endo yz dlho, a snazime sa o babatko. este pred tym sa vsak idem vydavat a dnes ma v praci sef pochvalil 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
4. mar 2008

veru ze by uz nemalo pink.... 🙂 uz by si sa mala citit bezbolestne

pink_lady
autor
4. mar 2008

sue 😀 ty si provokater 😀 😀 😀 no s cim Ta sef pochvalil, pochlub sa nam 😉

csilla76
4. mar 2008

sue no teda ty si sikulka 🙂 tolko veci stihas naraz 🙂 😉 tak sa pochval...

sue13
4. mar 2008

😀 😀 😀 😀 No sef mi bol na kontrole, ani som o tom nevedela a ked som sa vratila do kancelarie si ma zavolal "na koberec" a ja v strese ze co sa stalo 😕 A on ze je spokojny, ze je vidiet ze robim 😵
Ako sa mate vy??? Pink ako v praci?????? 😉

sue13
4. mar 2008

Pink daj si fotku ☹ Pjosiiiiim 😔