Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
4. dec 2008

a dam do polievky aj klobasku-to som zabudla 😀

pacna
4. dec 2008

mnam mnam csilka 🙂

bola som včera u endokrinologa a aspon jedna dobra sprava že mama štitnu trošku zmenšenu 🙂

lenand
4. dec 2008

čavte kočky ja teraz nestiham nič oliverko ma v sobotu 4 roky tak upratujem a idem niečo nakupit do mesta na oslavu a tak podobne 🙂
csilla peknu stimulku a nech vajička pekne rastu a potom šup šup pridat sa ku mne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
4. dec 2008

pacna super fotka 🙂

leni dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,beriem virusiky do zasoby 🙂

lenand
6. dec 2008

čavte kočky bohatiho mikuláša vam prajem 😀

mi dnes chystame oslavu oliverko ma dnes 4 roky 😵 😵

pacna
6. dec 2008

všetko najlepšie Oliverkovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
7. dec 2008

čavte tak mi mame oslavu už za sebou a plnu detsku drakou a dinosavrou rano chodíl u nás mikuláš tieš sme to obmedzili na sladkosti a pohariky s motivom mcqueen ale poobede sme už oslavovali narodeniny tak to už bolo bohatšie mame spidermena na motorke vlačik thomas s kolajnicami a puzlle mcquenn a samozrejme od krneho oblešenie na postel spiderman a od krsnej nové auto a super tepakovu do skolky a od kamaratou drakou a dinosavrou aj s nimi v noci spal

csilla76
7. dec 2008

ahojte 🙂

krasny mikulasovsky vokendik zelám 🙂 blahozelám olikovi k narodkám 😵

ja uz mam za chvilku navarene,este sa mi zemiaky dovaraju,potom ideme obedikovat 🙂

inac sa necitim nejak dobre,dost silno ma pobolievaju vajecniky 😅 no to je uz od tych hormonov,dufam ze to bude v poriadku. 😅

vy ako vikendikujete? 🙂

pacna
8. dec 2008

leni tak mal Oliver radost z tolkych darčekov pravda?

csilka už ti je lepšie? 🙂 🙂

csilla76
8. dec 2008

ahooojte 🙂

pacna,teraz lepsie,ale niekedy mam silne bolesti.....no co uz vydrzim vsetko... 🙂 vy co mate nové? 🙂

lenand
8. dec 2008

tak mi mame perny vykend za sebou oliverko ešte dnes oslavuje v školke narodeniny 🙂
dnes doma odychujem a nič sa mi nechce po tom víkende zajtra idem k endokrinologičke na kontrolu

lenand
10. dec 2008

csilla držim pršteky aby kontrola dopadla dobre 😵

pacna
10. dec 2008

csilka super fotka.daj vediet ako si dopadla na kontrole. 🙂

ahoj leni akou endokri.?

lenand
10. dec 2008

dobre teraz este cakam na krv ale na krv teraz chodím často každy druhy mesiac aby vedela či znižit alebo zvíšit davku liekou

csilla76
10. dec 2008

ahoojte 🙂 tak uz sme doma,doki mal poriadny sklz tak miesto 12hod.ma zobral az o 13hod.som sa riadne vystresovala,tak mi odlahlo ked povedal ze mam 6 peknych,dostatocne velkych folikov. 🙂 este som si musela dokupit 2 amp.injekcii ineho druhu a dnes a zajtra pichnut spolu s druhou injekciou co som doteraz pichala,aby bol este vyssi pocet folikulov.

dalsia kontrola v piatok.leni pekne sa opatrujte,ake lieky uzivas?

elisa80
10. dec 2008

ahojte baby tak ja uz som v praci....cakam este na histol a potom uvidim lebo mudr povedala ze ak nebude ok dame na tri mesiace antikon..inak sa mam snazilkovat co najusilovnejsie 🙂

csilla dufam ze vsetko bude ok v piatok...tak ako ma byt 🙂

csilla76
10. dec 2008

dikes elisa,ja tiez vam aby sa zadarilo co najskor 🙂

pacna
10. dec 2008

super csilka tušim budes coskoro tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a samozrejme aj elisa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
10. dec 2008

ahojte csilla super tak ešte v piatok dalšia kontrola a potom odber a potom sup do broška na 9 krasnych mesiacou už sa teším že budeš dalšia tehulka budu to pre vas najkrajšie vianoce uvidíš a potom už budu len stale krajšie a krajšie 😵

uživam thyroxin teraz mam až 100uku

csilla76
10. dec 2008

dakujem babenky 🙂 nejake virusiky si mohla poslat leni 🙂

a to je na co dobry ten thyroxin?to sa musi pocas tehu?

lenand
10. dec 2008

to je na štitnu žlazu
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
10. dec 2008

diky,beriem si do zasoby 🙂 zelám dobru nocinku 😔

pacna
11. dec 2008

aj ja mam l-thyroxin 100

inac posuvam vyssie 🙂 dnes sme boli na nakup v cechach a zajtra idem dat do banky korunky a zaplatit telefony.

lenand
12. dec 2008

tak ja sedim za internetom a platim učty nech to mam skrku a do sviatkou zaplatené tak som si zvykla platit cez internt benkink že sa mi už ani na pištu nechcu chodit 😀

csilla potom sa ozvy ako dopadla kontrola 🙂

csilla76
12. dec 2008

ahojte 🙂 leni aj ja tak platim cez IB vsetko co sa len da 😉

dnes som bola na KO,este picham dalej injekcie do nedele,v pondelok idem na usg a v stredu pravdepodobne odber.uz mam aj predoperacne,vcera som si dala urobit. 😉 inac aj nadalej mam 6 vajok podla dokiho peknej velkosti 😉

pacna co pekne ste kupili? 🙂

lenand
12. dec 2008

tak to je super tak na druhy tyžden držim pršteky joj taka som rada dnes same dobre spravy len nech to tak dalej pokračuje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
idem už piect medvedie tlapky cesto už mam v chladničke len som stale odbehovala k pc či už tam niesi nech sa dozviem ako si dopadla 😵

csilla76
12. dec 2008

leni dakujem ham-mam 😀 😀 😀 aj ja chcem uz zajtra zacat piect 😉

lenand
12. dec 2008

zajtra pokračujem idem robit vanilkové rožky a ty čo pečieš 🙂

csilla76
12. dec 2008

aj ja chcem vanilkove rozky a medvedie labky a potom aj linecke..no uvidime... 🙂

pacna
12. dec 2008

no baby vy ste sikule ja nemožem piect zjedli by mi to všetko 😀

kupili sme hlavne potraviny.chcela som klavesy z tesca a nemaliiii 😒