Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

janis24
15. mar 2008

ajojte babulky, este ste tu??? 😉 Ako sa mi mavate?

lianka7
15. mar 2008

Ahoooj Janis,sme este tu 😉 !
Ja sa mam dnes celkom fajn,trosku oddychujem. A ty sa ako mavas?Tesis sa na volno?Odkedy vlastne mate dovolenku?

janis24
15. mar 2008

ajoooj lianka, no my sme boli dnes v trencine na nakupoch, troska som si vynovila satnik, hoci mi to neni moc platne, lebo furt priberam z tych hnusnych hormonov 😠
Inac pre mna ako nepedag. pracovnika neplatia prazdniny, takze ja mam volno len na sviatky, ako vsetci normalne zamestnani ludia 😀 😀 Uz teraz rozmyslam, ze co tam budem robit cez leto 😕

csilla76
15. mar 2008

no som tu uz aj ja posta pre teba soncila tak este trosku chetujem 🙂 ako janis?

lianka7
15. mar 2008

aaaha,to je tiez pravda....ale aspon usetris dovolenku na svadbu,co ta caka.Inac mne tiez treba ist na nakupy,lebo mi je vsetko velke,povodne S velkost zo mna pada,takze potrebujem XS-nohavice,lebo s tymi je to najhorsie.
A vy ste tam dole mali vraj kraaasne pocasicko-tu je ako na Sibiri,lebo fuka studeny vietor ☹

janis24
15. mar 2008

ajoj csilka, ty si zas dnes tusim varila same dobrotky 😉
lianka ano tu bolo krasne aj celkom teplucko. No ty sa fakt mas s tymi velkostami, my sa s drahym chystame hned ako sa otepli hravat tenis, aby sme trocha zhodili 😉 Co sa tyka nohavic, ja mam zase problem s dlzkou, vsetko je mi tak max. po clenky 😀 😅

lianka7
15. mar 2008

Aaaano?TY si taka vysoka?Ja zase vsetko musim davat skracovat 😀 😀 😀
Csilka,vitaj 😉

csilla76
15. mar 2008

no nieco vzdy machrujem janis vies ako vzdy 😀 s tymi nohavicami mam pravy opak,vsetko my je dlhe lebo som nizka a musim skracovat.. 😀

csilla76
15. mar 2008

aspon sme 2 lianka 😉

lianka7
15. mar 2008

Csilka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janis24
15. mar 2008

no ja mam 178 cm, z toho nohy 117, teraz surne zhanam rifle (opat), dneska som si vyskusala asi 14torie a nic a to som uz zufalo nabehla aj do drahych znaciek, ze uz je mi to jedno a aj tak nic ☹

lenand
15. mar 2008

cavte 20 str

csilla76
15. mar 2008

to si tak vysoka janis jak moj drahy,na neho tiez zriedka vieme kupit nieco vhodne,furt su kratke rukavy alebo nohavice...

lenand
15. mar 2008

ja mam tiez taky problem ze davam vsetko skracovat tak sme 3 🙂

csilla76
15. mar 2008

lenand nám dobehla co mate nove?

lianka7
15. mar 2008

Tak to ti nezavidim janis! ☹

lenand
15. mar 2008

pozeram na nete ordinaci tak som nakukla vsetci uz doma spia

csilla76
15. mar 2008

moj drahy kuká este tv 🙂

lenand
15. mar 2008

u nas tiez je zapnuta tv a drahy prinej chrapka 😔

csilla76
15. mar 2008

no idem aj ja pomaly .muzik ma uz volá ze co tolko tukám do toho pc 😀 tak sa vidime zajtra a prajem pekny zvysok vecera a dobru nocku 🙂

janis24
15. mar 2008

dobru csilka, sladke sny 😉

lenand
15. mar 2008

dobru nocku ja uz tiez konci idem spinkat 😔

pink_lady
autor
15. mar 2008

ahojte konecne mi ide pc, problem je odstraneny 😅 ale lepilo mi poriadne.
😔

pink_lady
autor
16. mar 2008

dobre ranko kocky 😎
Nooo konecne je nedela a ja som si povedala ze dnes nic nerobim 😀 Lebo tento tyzden bol ozaj zabijacky 😝 😝 😝 😝

Inak Csilka dakujem za vybavenie odkazu 😉 vidim ze sa da na teba spolahnut 😉 Straaasne moc Ti drzim palceky aby Ti to IVF vyslo, ty proste bude super mamina. 😉 😵

Nooo a vcera rano mi zblbol pocitac, baby mne tak lepilo lebo on absolutne ani zapat ani nic, ked uz sa ho podarilo zapnut tak vobec nereagoval, nic poste nefungovalo ani jedina klavesa...lepilo mi lebo mam v kompe lozenej kopu roboty. Najdolezitejsie mam sice aj na kluci ale nie vsetko lebo vsetko sa na kluc nezmesti. 😕 Myslela som ze som chytila dakeho virusa ale "nastastie" to nakoniec bolo len v pokazenej baterke - ked bola v pc vobec nefungovalo ani napajanie zo siete ale ked som sa pri pc vyplakala tak vecer mi to trklo ze skusit ju vybrat 😎 A zrazu bolo vsetko OK 😔 Tak mam teraz laptop bez baterky 😀 😀 😀

csilla76
16. mar 2008

pekné ránko kocandy 🙂 jéééj pink tesim sa ze uz ti ide pc 🙂 no ved ty taká expertka na pocitace tak som myslela ze prides na to kde sa stala chyba. 🙂 inac baby uz pomaly zacinam spisovat co-aké veci berieme do kupelov ,lebo na poslednu chvilu to nechcem nechat bo potom polovicu veci zabudneme... 😝

csilla76
16. mar 2008

a dakujem pink moja za povzbudivé slová,si milá a my tiez verime ze nam to vyjde 😉 a vam vsetkym ostatnym co maju endo diagnozu tiez 🙂 drzim palce 😉

pink_lady
autor
16. mar 2008

csillka no ano pekne si to napis, aby vam nieco nechybalo 😉 😅

Ostatne tusim este spia 😔 😔 Ja posledne dni sa budim uz o siestej 😅 😀

csilla76
16. mar 2008

áno-áno popisem si vsetko 😀 a inac ako ti je?co planujes na dnes?

pink_lady
autor
16. mar 2008

rande 😅 a ako mi je? to si radsej uz nevsimam 😀 😀 😀

csilla76
16. mar 2008

rande skym??? 😀 😕 🙂 😉