Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pink_lady
autor
18. mar 2008

csilka ake povinnosti? tak papaaaa ☹ ☹ ☹
nieeee nemam ☹

lenand
18. mar 2008

ja uz okno umyté oli este spinka tak som zas kukla pink tesim sa na fotky a to cestovanie vam nezavidim

lianka7
18. mar 2008

Preco ☹ ?Zachranar ma sluzbu??? ☹ ☹ ☹

lenand
18. mar 2008

zas sa tu niekto nudi

lianka7
18. mar 2008

To je sila-tie temy!

pink_lady
autor
18. mar 2008

jaj baby no ja nastastie nemam cas sledovat dake ine temy 😎 😠 najlepsie to je asi ignorovat 🙄
so zachranarom budem az v nedelu ☹
lenand to cestovanie ma kedysi hrooozne bavilo pripadala som si veeelka vysokoskolacka 😀 😀 😀 uz ma to preslo, pripadam si ako uboha vysokoskolacka 😀 😀 😀

lianka7
18. mar 2008

Pink 😀 😀 😀 som na tom podobne 😀

pink_lady
autor
18. mar 2008

Babulky ja uz pomaly pojdem, zobrat si ruksak na intrak a na vlacik 😅 tak mi drzte palce nech sa dostanem do vlaku 😀 a nesedim na schodoch pri wecku ako minuly stvrtok 😝 vecer sa Vám ozvem 😎

pink_lady
autor
18. mar 2008

papaaaaaa

lenand
18. mar 2008

odbehujem lebo uz prazim tu kapustu

lenand
18. mar 2008

pa pink vecer

lenand
18. mar 2008

to je ale pocasie fučí ako šalené a esta aj poleteje sneh ale taky s dazdom a to dobedu svietilo slniecko hroza co

csilla76
18. mar 2008

juj aj tu je taka vichrica,pred chvilkou som vesala pradlo tak ma skoro odfuklo... 😠

lenand
18. mar 2008

tu sa pocasie nacisto zblaznilo snezi 😠

csilla76
18. mar 2008

podla mna aj tu bude,inac to hlasili ze snezenie vo vyssich miestach,tak to bude fajne... 😖

lenand
18. mar 2008

uz by mohla prist jar mna uz nebaví tolko sa babusit ja uz chcem len natiahnu nohavice tricko a botasky a ide sa von 🙂

csilla76
18. mar 2008

no ved aj ja som uz odlozila zimne veci ale ani sama neviem ze ake veci-oblecko mam balit..ktovie ako tam bude..dnes som si kupila aj pekne ruzovo.cierne botasky 😝

lenand
18. mar 2008

tak s tym balenim mas pravdu aj ja by som mala problem lebo co ked bude zima ja stale nabalim vela

lenand
18. mar 2008

tak som sa najedla ze sa mi absolutne nic nechce a som sama doma chlapi isli na trening

csilla76
18. mar 2008

🙂 🙂 lenand,nejak to uz bude.ktovie ako bude aj na izbe co budu este kurit...

lenand
18. mar 2008

uz je to jedno ake bude pocasie hlavne si to s muzikom uzi ved skoro stale je v praci 😉

mirip
18. mar 2008

Ahojte dievčatá, bola tu včera večer scarlette? bola v téme endometrioza a sme jej s libeth napísali že sme presťahované v dvoch témach

lenand
18. mar 2008

nie nebola tu

lenand
18. mar 2008

ako sa mas dnes tu snizi

mirip
18. mar 2008

u nás svieti slnko a ja som pred chvílou prišla z roboty a trochu ma pobolieva v podbrušku na jednej strane ale to určite z tých liekov a z dnešnej vyvolávačky čo som dostala ráno 😵 😵 😵 😵

lenand
18. mar 2008

tak len pekne snazilkuj nech ti to vyjde to zas bude vonku plackanica ako dobre ze tam svieti slniecko

mirip
18. mar 2008

no aj u nás to bolo ale dopoludnia ráno pršalo, potom slnko, potom vietor potom sneh a teraz popoludní už len slnko 🙂

lenand
18. mar 2008

mna tiez trochu pobolieva v podbrusku a to mi este len skoncila mrcha ako dlho budes brat tie lieky alebo ako dlho sa mozu brat

csilla76
18. mar 2008

vraj na zajtra hlasia -6 stupnov ☹ je to normalne baby? 😕

lenand
18. mar 2008

ide reklama tak som kukla ale asi tu nikto neni pink fotky som si pozrela su zlatucke take drobunke