Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
5. apr 2008

samozrejme ze chcem toto som este neskusala a ja rada skusam nieco nove 🙂

lenand
5. apr 2008

no ake sme sikovne dalsia strana 🙂 🙂 🙂

csilla76
5. apr 2008

ok lenand aj ty my mozes hocikedy do ip-ka poslat ked mas nieco dobre aj ja rada vyskusam.a mas recepty zo zivota knihy?uz vysla aj 17 ka ,este ju nemam ale dokupim v KE alebo objednam

lenand
5. apr 2008

mam ale iba 7 cisiel ked nieco budem mat tak poslem urcite teraz ked chodim do roboty tak sa skor nieco nove dozviem niaky dobry receptik

lenand
5. apr 2008

ja uz budem koncik lebo uz nevladzem ani rozmislat zajtra nakuknem tak dobru nocku 😔

lenand
5. apr 2008

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 : 😔 😔 😔 😔

csilla76
5. apr 2008

ok tak diky aj ja pojdem hajat tak pápá a dobru nocku 🙂

csilla76
6. apr 2008

ahojky 🙂 pekny zvysok vikendu baby 🙂

pink_lady
autor
6. apr 2008

ahojte
😵
babulky pekne nedelne ranko Vam prajem! 😅 😉
Kde vsetky ste? Co sa hrate na skryvacku? ☹ 😀 Vylezte von!! 😀 😀 😀 😠

tittika
6. apr 2008

ahojte 🙂 vy sa liecite na endo alebo len budete?alebo ste uz po liecbe?mna to pravdepodobne teraz caka 😖

csilla76
6. apr 2008

pink ,lenand mate ip-ká,poslala som vám receptiky . 🙂 🙂 🙂

lenand
6. apr 2008

dakuje csilla uz som precitala 🙂

csilla76
6. apr 2008

nemas zac lenand,rado sa stalo 🙂

lenand
6. apr 2008

tittika my smetu aj po liecbe aj take co ssa prave liecia alebo uz ukoncili prave liecbu ty sa ides teraz liecit na endo kedy ti to zistili a co ti naordinovali ale injekcie pod k nam na debatku

lenand
6. apr 2008

co si dnes dobreho navarila ja iba kuracie stehienka s opekanymi zemjackami a ryza a mam aj babovku dala som do nej aj cernice

csilla76
6. apr 2008

ahoj-vitaj titika.ako si na tom ak smiem vediet prid k nam na pokec,ja tiez mam endo-no co uz ... 😒

tittika
6. apr 2008

ahojte csilla,lenand
14.03. som mala laparku+chromopertubacia,vysledok endometriosis externa,obe tuby priechodne,dnes dosla mrcha ,vlastne sa este nerozbehla,cim ma budu liecit este neviem asi zajtra idem na odber krvi na dalsi horm.prof. a na stitnu zlazu+sono
aka je tu statistika na konikovi,co je lepsie uzivat antikoncepciu(uziva sa bez prestavky?) alebo ked daju do prechodu?vedlajsie ucinky?
a co tehulky po liecbe medzi vami dievcatami 😀 ?

tittika
6. apr 2008

ja len perkeltik pre seba 😖 drahy odisiel akurat dnes na sluzobku do holandska,vrati sa v stredu tak som sama 😔

csilla76
6. apr 2008

lenand dnes som este nemusela varit,vcera som piekla tie smotanove pagaciky takze az zajtra 🙂 tu babovku by som si dala,niekedy to spravim aj ja,uz sme mali davnejsie 😉

lenand
6. apr 2008

mne antikonsepciu ani nenavrhli ja som mala hned ten prechod tak to neviem posudit co je lepsie

tittika
6. apr 2008

aha , no uvidim co mi zajtra povie,a hned ako ti to zistili ta zacali liecit?

tittika
6. apr 2008

a pred Oliverom si bola ok?to len teraz endo?

csilla76
6. apr 2008

no nechcem ta strasit tittika,ja mam endo vsade ☹ aj v dutine brusnej a na okoli,mala som uz 2 lsk a tiez tu chromopertubaciu,no nevedeli endo loziska odstranit lebo som krvacala a mala naliehanie int.kluciek. 😒 je to moc smutne stymto zit,a vediet na com som 😠 po ksk my povedali ze nemam sancu otehotniet prirodzene len ak umelo. ☹ .liecbu som nemala,akoze tie injekcie my nedali,akurat som brala antikoncepciu,toho casu ☹

lenand
6. apr 2008

ty sa mas mne sa dnes tak nechcelo 😝 varit ale co uz ked mam doma hladne krky

pink_lady
autor
6. apr 2008

ahoj tittika
ak mas nieco so stitnou zlazou, alebo aj nejake ine problemy, treba tu liecbu zvazit - mne dal lekar po laparke /operovali ma v januari/ tabletkovu liecbu, zacala som to brat pred tyzdnom v sobotu a po 5 dnoch ma sanitka musela previezt do nemocnice 😖 Takze je po liecbe, musela som to vysadit.
Tak ja len tak - moje skusenost 😝 Moje vedlajsie ucinky - tachykardia s pulzom 170/min, hrozne bolesti hlavy. Pre obraz mam troshu zvacsenu stitnu zlazu. A to som mala vraj najsetrnejsiu antiku, mala som to brat s prestavkami aby ma to moc nezatazovalo, aj ked povodny plan bol bez prestavky 😖

csilla76
6. apr 2008

a endo my zistili az v roku 2006 ,mal na to podozrenie doki z CAR,bolo to vidno uz aj na UZV.zaujimave ze pred tym v 2004 ked som mala brusnu operaciu nic nebolo a tiez na 1 lsk v roku 2002 tiez nic.takze endo prepukla medzi 2 a 3 operaciou. 😠

lenand
6. apr 2008

mne zistili endo este pred oliverom a zistili mi ze mi upchava vajecniky ja som otehotnela az po liecbe brala som zoladex

pink_lady
autor
6. apr 2008

baby cim sme si to zasluzili ☹

tittika
6. apr 2008

ja mam malinke loziska cervene,hnede,modre okolo maternice , ako spendlikova hlavicka ale vela,po laparke mi povedali ze mi daju 2 mesiace sa snazit a ak nic tak liecba, o nej sa budu rozhodovat ci uz rozhodli na neakom seminariu aj s bratislavskym doktorom Rusnianskym ci Rusnakom nepamatam si na meno ako ma liecit a cim.no zajtra budem pravdepodobne mudrejsia,bola som aj na IUI 22.2. 😖 mne laparkou neodstranovali nic 😲 neviem preco 😠

csilla76
6. apr 2008

😢 😢 😢 😢