Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
21. apr 2008

vcera sadneme do auta a nic nejde baterka v cudu este ze sa vycasilo tak sme sa do svokry vybrali peso a ta ked videla ze mi peso zas spustila pre auto do oktobra sa este napocuvame 😝 ale uz hladam nieco na internete hlavne aby to malo velky kufor

pacna
21. apr 2008

dobre ranko kočky 😀
leni idete kupovat nove auto?

lenand
21. apr 2008

zatial nie az ked v oktobri skor nemame peniazky a nevieme ake este tak hladam na nete vi mate ake ked smiem vediet

pacna
21. apr 2008

my mame fiat tipo neni nove na to nemame lebo stale dorabame dom ale ja som spokojna aj ked nešoferka ale aj manžel je spokojny 🙂

lenand
21. apr 2008

mi tiez nekupime asi uplne novo teraz mame skodu felicia a chceme nieco co ma velky kufor v lete ked ideme na dovolenku abi sme tam dost zmestili minuleho roku sme pozicali od svokrovcou oni maju renalt taliu a zbalili sme tam toho dost este aj oliverove odrazatko

pacna
21. apr 2008

no super u nas sa vytiahlo slniečko 😀
a kde ste boli na dovolenke?

lenand
21. apr 2008

v chorvatsku na ostrove rab vcera sme sa stretli s kamosmi a zaciname aj teraz hladat nieco na leto malemu sa velmi pacilo 🙂 tak hladame chorvatsko alebo bulharsko a este mozno taliansko

pacna
21. apr 2008

joj keby ste vedeli aka som bola nervozna v sobotu. večer sa ma chlop opytal či hormony funguju a ja som nanho steklaže čo ťa po mojich hormonoch 😠
bodaj ho aj deti si užili 😅 . v nedelu so mnou ani nechcel komunikovat- urazil sa ale potom ho to prešlo.
vobec ma nevie pochopiť 😖

lenand
21. apr 2008

chlapi su taky vobec nas nevedia pochopit a hlavne pocas liecby je to dost narocne este ze to mas len na 3mesiace

csilla76
21. apr 2008

ahojte pacna aj leni 🙂 leni dnes idem o 13tej do mesta ,na postu a do banky.cosi pokupit a tak.potom by som chcela este zopar riadkov zemiacikov posadit... 😉 a ty co planujes?pacna co fajn varis?

lenand
21. apr 2008

ja idem pobede do prace tak teraz som zapratala perie mi pracka a potom sup pracovat 😝

csilla76
21. apr 2008

aj mne perie pracka,mam uz dost pradla nazbieraneho tak nech perie 😉

lenand
21. apr 2008

pranie to este ide ale zajtra to zehlenie uz sa mi nazbieralo zapnem si na nete ordinaciu zo stvrtka bo som nevidela a ide sa na vec 😝

pacna
21. apr 2008

ahoj csila ja nevarim je od včera.
chcem posadiť zeleninu ale je tam dosť mokro.
a prat idem dať tiež. 😀

lenand
21. apr 2008

mam rada pondelky lebo nemusim varit 😀

pacna
21. apr 2008

aj ja 🙂

lenand
21. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂

pacna
21. apr 2008

csila a ako sadiš ručne?

csilla76
21. apr 2008

ano pacna rucne,len zopár riadkov,nie vela 🙂 aj vy mate zahradku pacna?zeleninku uz mam vonku,mrkvu,petrzlen redkovku,salatik,cibulku a hrasok.uz bude treba medzi riadkami okopat,tak lebo trava ta rastie vsade. 😉

pacna
21. apr 2008

mame zahradku, na rok chcem sadit zemiaky a ja tiež len par.
milujem babrať sa v zemi 😀

lenand
21. apr 2008

ja nesadim nic ved byvame v bytovke ale svokra sadi a toho roku este neposadila skoro nic lebo v kuse prsi a potom je mokro aj teraz sa uz zatahuje akosi

csilla76
21. apr 2008

aj ja som stym tak nejak pacna ako ty 😀 no idem lebo hned pride muzik na obed,a potom ficim do mesta. 😉

lenand
21. apr 2008

ja so tiez lucim idem sa chystat do prace zajtra nakuknem tak sa majte 😉 🙂

csilla76
21. apr 2008

tak sa maj leni. 🙂 som spat z mesta,vsetko vybavene,nakupene 🙂

pink_lady
autor
21. apr 2008

ahojte bambulky, ako sa mate, co nove?
mne je zle, 😠 strasne mam citlive podbrusko ☹ Obavam sa ze nejaky zapal ☹
Csilka a ty co pekne si kupila?

csilla76
21. apr 2008

pink,len take drobnosti ako ovocie,zeleninku,masko a tak... 😉 ale neboj,nebude to zápal,bude to iny priznak 😵

lenand
22. apr 2008

dobre ranko dnes len na skok idem na kavu k kamoske 🙂 🙂 🙂

pacna
22. apr 2008

dobre ranko mne dnes pride segra čosi kuknuť na nete 🙂

lenand
22. apr 2008

ako ste sa mali vcera moj oliver bol vcera zo skvolky u svokry a nahanal sliepky a jedna uz kryva ale ze vraj vypila skaredu vodu tak preto krýva

lenand
22. apr 2008

csilla ako sa maju tvoje kuriatka 🙂