Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
20. jún 2008

bre ranko aj u nas je krasne 😎 😎
Beatka je chora tak sa liečime aj mna trochu boli hrdlo 😠

lenand
20. jún 2008

ja musim poklopkat teraz cely tyzden v skolke a nekasleme tak dufam ze vydrzi aj na buduci tyzden 🙂

lenand
20. jún 2008

idem este k dokymu okolo 17-tej hod uz mam komlet predoperacne 🙂
a stretla som sa v nemocnici s tou mojou susedkou a z ujom to vyzera zle dostal v nemocnici aj infarkt teraz je stabilizovany ale ma ratat aj stym najhorsim to je strasne prisli z australie na dovolenku a take nestastie ☹

csilla76
20. jún 2008

Ahoojte 🙂 som tu na skok,akurat som dosla z oslavy totiz kolegyna oslavovala 35-ku tak sme boli gratulovat.. 🙂 predtym do 15 hod v praci ,varila som detickam v skolke gulasik a asi 60 ks palaciniek s dzemikom a grankom,tak sa vytesovali a niektory pytali aj duplu... 🙂 teraz o 18 hod idem na prednasku,tak vecer ked este budem mat cas nakuknem,totiz zajtra ideme na dalsiu oslavu,svagrinka v madarsku buide oslavovat 30-ku tak bude gulasove party...tak si tie oslavy uzijeme .. 😀 😀 😀

lenand
21. jún 2008

cavte kocky dnes ideme na opekačku a na gulašik tak asi az vecer nakuknem 😉 🙂

pink_lady
autor
21. jún 2008

pekne dopoludnie zienky 😵

leni tak to super take odreagovanie pred laparkou 😎 poriadne sa napapkaj, bo v nemocnici ta strava 😀 takze dnes papkaj pekne do zasoby 😵 😵 😵 aaa jeden spekacik mozes aj mne poslat 😀

lenand
21. jún 2008

pošlem aj plnu mištičku gulašiku bo kamarat robí perfektný a stou nemocnicou maš pravdu ta strava nič moc a ešte ani jest mi nedaju až ked vo štvrtok a dufam že v piatok už ma pustia 🙂

pink_lady
autor
21. jún 2008

leni uz sa tesim 😝 😎 😅 Len budem musiet zut len na jdnj strane 😀 lebo som predvcerom zjedla kusok lieskovorieskovej cokolady, pozabudla som sa, a celu pravu stranz pusy mam samy pluzgier. hrozne to boli ☹ Tomu sa vraj nadava alergia na orechy 😖
Inak u nas v nemocnici jedine co stoji za to su ranajky, take cerstve mnam rozteky, kavicka fajna a k tomu masielko a dzemik ale tie ostatne jedla 😖 🙄

lenand
21. jún 2008

unas je to rovnake presne ako si napisala ranajky super a to ostatne tak ten gulašik pošlem večer ked sa vratime 😉
a co pohovor ako dopadol 😉

pink_lady
autor
21. jún 2008

asi maju tie ranajky predpisane 😀 resp na rozkoch nemaju co pokazit, nie su z ich vyroby 😀 moj doki prisil raz za mnou ze ci mi neni z tej stravy zle 😀
leni od 15 jula mozem nastupit, ale neviem, lebo je to v BA a ze kde budem byvat ☹ Ale platia tam super 😎

lenand
21. jún 2008

ved ubytovanie v blave sa urcite najde a ked dobre platia tak to urcite nebude az taky problem 😉

lenand
21. jún 2008

pink posielam plnu misticku gulasiku dobru chut 🙂 😉 😎

pink_lady
autor
21. jún 2008

leni chutilo mi mnam mnam dakujem 😅

csilla76
22. jún 2008

pekne nedelne ranko zelám 🙂 my uz ficime naostro,pomaham muzikovi ,totiz robi strechu na balkone,tak dufam ze to dnes stihneme 🙂 🙂 🙂 este aj zopar flias ceresni chcem zavarit...tak bude co robit 🙂 vcera sme boli na oslave narodenin svagrina oslavovala 30-ku 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
22. jún 2008

ahojte 😵
csilka ty si sikulka 😉 dufam ze vcera ste sa dobre zabavili 😉
ja uz tiez makam - ale ma to moc nebavi 😒

pink_lady
autor
22. jún 2008

peknu nedelu vsetkym zelam 😅

csilla76
22. jún 2008

no fajn sme sa zabavili pink,bola gulas party a vsetko ostatne co ktomu patri takze ok 😵 😵 😵
inac deticky sa kupali v bazene,ani von sa im nechcelo... 😵 😵 😵

lenand
22. jún 2008

cavte kocky ja balim muzika bo dnes odchadza do Lotyšska okolo 13-tej potom zbali oliverka na tyzsen ide na chalupu z mojimi rodicmi a ked bude taketo pocasie tak to bude super a potom este seba večer do nemocnice

csilla76
22. jún 2008

ja tiez kukam na nete trosku jednu chatu ,ze by sme isli s kamaratmi na dni si oddychnut a kupkat trosku,tak uvidime,dala som si zaslat info na mail... 😉

lenand
22. jún 2008

tak mužik už išiel idem ešte s oliverkom vomku pojdeme na zmrzku a potom dalej balit
😉

pacna
22. jún 2008

ahoj babenky,my sme boli v piatok s kamoskou a jej detickami na opekačke no a včera do dnes sme boli u našich na chalupe chceli aby im muž vymuroval komin 🙂

leni držim palce a ozvi sa papa 😉

pink_lady
autor
22. jún 2008

leni tak ty mas dnes baliaci den 😉 drz sa v tej nemocnici, budeme na teba mysliet 😉 Potom sa ozvi, ked sa vratis 😉

pacna - a vy tusim zas murovaci den 😅

csilka veru chodte si oddychnut, odreagovat sa 😅 mozno zabludi na chatu aj bocian co ty vies? 😵

ja od 15 teda asi pojdem do novej roboty, tak rozmyslam ze zaciatkom jula este dam nejaky last minute. Lebo este som pri mori nebola a tento rok som sa strasne na to tesila 😎 tak nech mi ten sen neujde 😀

lenand
22. jún 2008

pink to more ti schvalujem dobre si odychneš a odreaguješ sa a potom šup do novej prace a určite sa najde aj ten pravý 😉 na založenie rodinky cítim to v kostiach že to tak bude a hotovo 😵 😉

csilla76
22. jún 2008

jasne treba si oddychnut,urcite nevynechaj last minute pink 🙂 a kde si myslela konkretne?aku budes mat robotu?iste sa teskas ze sa nieco podarilo najst,ze?my sme prave dokoncili strechu,teraz oddychujeme na chladku a papame s muzikom zmrzku 🙂 🙂 🙂
leni drz sa v nemocke,a potom daj vediet ako co ,budem na teba mysliet moja 😉
pacna aj vy furt nieco robkate,jak my... 😉 😉

csilla76
22. jún 2008

inac podarilo sa mi najst super chatu v Sturove...a dala som si poslat info mailom,tak som zvedava... 🙂 😉

lenand
22. jún 2008

to viete že sa potom ozvem 🙂
teraz popijam kavičku lebo oliver zaspal 😔 a trošku tu tak bludim lebo zajtra uz asi nebudem stihat ale to sa zvladne teraz sa tak nebojim ako ked som bola prví krat verím že to dobre dopadne ved aj musí že 🙂

lenand
22. jún 2008

kocky zajtra uz nebudem stihat tak sa majte a ja sa potom ozvem ked sa vratim 🙂

mirip
22. jún 2008

už som ti písala do budúcich tehuliek lenand držím prsty nech to dobre dopadne 😉

pink_lady
autor
22. jún 2008

leni - drz sa 😉

lenand
22. jún 2008

dakujem vam kočky za podporu ste zlaté 🙂 idem uz spinkat dobru noc 😔