Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

bershka
1. júl 2008

baby, vtrhla som sem k vám. chcem sa spýtať, včera som špinila, dosť natmavo, dnes tak bledšie. beriem duphaston. dokedy cca by mal zabrať aby mi to prestalo? som dosť znepokojená. bojím sa že potratím

csilla76
1. júl 2008

vitaj bershka 🙂 noo ja neviem ze dokedy ale snad to bude vsetko v poriadku...
kludne sa pridaj k nam do diskusii.... 🙂 🙂 🙂 😉 si tehu po ivf alebo prirodzene???
dufam ze neva ze sa pytam.... 😉

csilla76
1. júl 2008

bershka a dokimu si nevolala pre istotu??,?

lenand
2. júl 2008

dobre ranko kočky
bershka už pri prvom priznaku špinenia by som hned išla do nemocnice na vyšetrenie 😢

pacna
2. júl 2008

ahojte babenky nebolo času pisat v utorok sme boli s Dominikou na neurologii v KNM.a posedela som u švagrinky lebo tam zas bola Beatka. 🙂

lenand
2. júl 2008

pačna teraz maju kočky prazdniny tak maš doma veselo 🙂 ja tiez chodím iba doobedu ked je oliver v školke poobede už sme vonku v piesku 🙂

csilla76
2. júl 2008

Ahooojte 🙂
tak dnes bude zase pekne slnecno ,o chvilku idem do prace tak reku kuknem na vas 🙂
inac rano o 7hod som chcela napisat ale nesiel net tak som im tam volala ze co sa deje preco nejde tak vraj bol vypadok elektriky ale to zatial nahradili nahr.akumulatorami tak uz teraz ide.... 😉

lenand
2. júl 2008

nam od rana nejde telka davaju nam nove že vraj digitalne pripojky na telku tak musim čakat na mužika nech to napojí lebo stara je v obyvačke a nova na chodbe pri vchodovych dverach 😒

csilla76
2. júl 2008

noo kocky mna tak boli hlava,uz som si aj polezala trosku aj tak boli... 😠 asi od tej horucavy 😖
vybrala som 3 chaty ktore sa mi pacili,bo by sme chceli ist trosku na 3-4 dni do madarska k vode tak uvidime ci daju vediet dufam ze poslu mail co ako kedy maju volne miesta 😉

lenand
2. júl 2008

to by bolo super keby ste išli ved tvoj mužik je tiež stale v robote tak by si odychol aj tebe povenoval len nech rychlo odpišu že kedy maju volné 😵 😉 🙂

lenand
3. júl 2008

dobre ranko kočky 🙂 prave ranajkujem a pijem kavičku tak som kukla 🙂

pacna
3. júl 2008

ahojte kocenky ja si idem uvarit kafe a chvilu tu budem 🙂

csilla76
3. júl 2008

Ahoojte 🙂
leni a vy idete niekam na dovcu???spominala si aj ty nieco ze sa chystate????

lenand
3. júl 2008

trošku som si usporiadala kompotiky v špajze ešte chcem povysavat ale až zachvilku 🙂

lenand
3. júl 2008

chystame sa ale až v auguste tak po 15 ešte nemame presne termin ale už niečo hladame chceme ist do chorvatska a určite aj do madarska neako to spojit po jednej trase 🙂

lenand
3. júl 2008

konečne som dostala olivera domou bol vonku od 15.30 teraz ma napuštanu vanu a hra sa tam zes bude cela kupelka mokra
telka nam ešte stale nejde bo mužik nema čas vymenit kabel a ja nemožem lebo treba odsunut komodu a potom aj gauč tak pozerame iba rozpravky čo ma oliver na dvd 🙂

csilla76
3. júl 2008

tak sa nam podarilo vybavit este na 4 dni do madarska pobyt ale uz tiez len v auguste lebo je vsetko obsadene...ale hlavne ze sa dalo... 😉

lenand
3. júl 2008

konečne sme s mužikom napojili tu novu zasuvku na telku a samozrejme že nefunguje tak som nato zla poodpajat vedia ale poriadne zapojit to už nie nech sa človek len rozčuluje ale ked treba platit tak hned budu chodit že to treba ale poriadne si urobit robotu tak to nie 😠

csilla76
3. júl 2008

noo leni mas pravdu ....co uz...
baby na dnes sa lucim idem hajat tak dobru nocku pápá vsetkym.. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

csilla76
4. júl 2008

dobre ranko,idem na urad 🙂
inac u nas prsalo celu noc este aj teraz poprchava 😉

lenand
4. júl 2008

tak som bola nahlasit poruchu pridu sa nato pozriet okolo 11.00 tak som zvedava vraj to može byt aj tím že naša suseda ma odhlasenu kablovku lebo je v australii a oni pri prepajaní vymenili kable tak som zvedavá 😒

csilla76
4. júl 2008

fiha leni mate to dobre skomplikovane,hadam sa to skoro vyriesi...
som uz domka z uradu,aj prsat prestalo,tak oneskorene ranajkujem aj kafe si dam zachvilku... 😉

lenand
4. júl 2008

tak už aj tu popršalo ved ide víkend tak snad nebude teplo ☹ chceli sme robit opekačku oliver ma v pondelok meniny a mužik v utorok narodky tak sme chceli poopekat ale ked bude takto tak asi nič z toho ☹

csilla76
4. júl 2008

ale leni mozno sa vycasi,vraj zajtra a v nedelu ma byt krajsie a teplejsie a v pondelok zase dazd ..tak uvidime 😉
inac gratulujeem olikovi k meninkam a muzikovi k narodkam a aj k tvojim tak trosku oneskorene... 😵 😵 😵 😵

lenand
4. júl 2008

dakujeme už nam ide telka nemali sme v tej novej zasuvke vobec signal tak to opravili 🙂

csilla76
4. júl 2008

no supeeer uz mozte pozerat telku 😵 😵 😵
ja som si poobede trosku zdriemla,neviem co sa to so mnou deje ale ma strasne bolela hlava a este aj ta mrcha no skvele... 😖

lenand
5. júl 2008

dobre ranko tu prší tak z našho vyletu nebude nič pršalo aj celu noc ☹ oliverko ešte spinka asi dospava celí týžden čo vstava do školky lebo inač v sobotu už aj o 6.00 vstava 🙂

csilla76
5. júl 2008

Ahooojte 🙂
mna dnes nesmierne boli hlava neviem co sa to so mnou deje 😖
rano som bola polievat s kolegynou v dedine kvety,potom som varila a medzitym struky ocistila a davala do sackov a do mrazaku,mame ich neurekom tak odlozim aj na zimu 😉 aj uhorky som zavarila,este teraz ich idem sterilizovat v letnej kuchynke 🙂
u nas ani v noci neprsalo ani dnes,noo ktovieako teplo nie je raz svieti raz je pod mrakom a fuka vetrisko ... 😉

lenand
6. júl 2008

dnes sa vyčasilo tak ideme dnes na opekačku čavte 🙂

lenand
6. júl 2008

dnes tu nikto nebol mi sme dnes boli na opekačke a ašte aj teraz sme mali navštevu mužik sa snaži dat oliverka spinkat zajtra ide do školky ma meniny tak mam pre deti nachystané keksiky 🙂