Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
18. apr 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

renka1801
18. apr 2008

Ahojte ja som tu po dlhšej dobe akosi nebolo času na koníka.Ale mam zas zlu spravu,Konečne som bola na kontrole po 6 mesiacov lucrinu a zase mi našiel primár pravdepodobne nejaky polyp na maternici. A može brániť otehotneniu.Tak som si naivne myslela že po liečbe sa mi podarí oteh. a zase nič. Ide ma poraziť.Pojdem asi na HSK. alebo take niečo ešte som z toho cela vykolajená ani neviem čo ako.

lenand
18. apr 2008

ahoj renka nebut smutna ono to nemusi byt take strasne ako to teraz vyzera po liecbe najdes na laparku ja som vtedy po zoladexe mala ist na laparku

lenand
18. apr 2008

kocky ja asi koncim lebo som unavena kedze nemam doma muzika tak idem spat s oliverom 🙂 ideme este pozriet susedou a potom do hajan 😔

renka1801
18. apr 2008

Ja nechcem isť už na žiadnu laparku ani kontrolnu ani nijaku velmi zle som znašala narkozu.

renka1801
18. apr 2008

Tak pekne sníčky lenand

pacna
19. apr 2008

renka to je mi luto tak načo potom ten Lucrin? asi nezabral tak ako mal? 😠 ☹ ☹

lenand
19. apr 2008

cavte kocky tu prsi dnes ma caka upratovanie

pacna
19. apr 2008

ahoj lenand ja sa chystam upratať lebo mužiček ked pride z roboty tak chce zas čosi na terase robiť. 😒
je tu tiež zamračene

lenand
19. apr 2008

ja som teraz sama aj oliver isil k nasim tak ranajkujem pri nete a pijem kavicku

pacna
19. apr 2008

tak dobru chuť. ja som kavu dopila. 🙂

jejke
19. apr 2008

Môžete my poradiť baby, ako ste zistili že máte endometriozu?Je tu niekto kto to dostal až po deťoch?
Diky za odpovede. 😉

pacna
19. apr 2008

jejke mne to zistili po dvoch deťoch.

lenand
19. apr 2008

vcera som odpadla ani neviem ako 😀 taka som bola unavena ako znasas liecbu ja som mala hrozne navali a potom aj depky ale to uz ku koncu

pacna
19. apr 2008

mne navaly začali asi pred tyždnom no hruuuza. 😠

lenand
19. apr 2008

to ti verim ale aspon budeme vediet co nas caka v prechode 😝

pacna
19. apr 2008

to bude asi ešte horšie nie to budeme stare nervozne tetky 😀 😀 😀 😝

lenand
19. apr 2008

ja sa teraz chystam po dalsej mrche zavolat dokymu a zas mi nasadi liecbu ale neviem prestne aku spominal nieco ale potom vravel ze si to upresnime az ked pridem po polroku ze sa mi nepodari otehotnet a zatial nepodarilo ☹ tak som zvedava co to bude

pacna
19. apr 2008

tak držim palce ja idem sa venovat kuchyni 🙄

lenand
19. apr 2008

tak cavko a co dobreho dnes varis ja chcem aj nico upiect ale este som sa nerozhodla co presne tak uvidim

pacna
19. apr 2008

ešte neviem čo budem variť a ide ma poraziť ked neviem. 🙂

lenand
19. apr 2008

a ked sa opitas svojich doma tak odpoved nam je to jedno co chces tak to uz fakt som v koncoch a moj oliver vetsinou odpovie mami nevies pirohy a to aj kazdy den by jedol

lenand
19. apr 2008

babi kde ste tu leje a ja som sama doma

pink_lady
autor
19. apr 2008

ahojte holky

jajke to je mozne ze to pride az po detoch je to strasna potvora 😠 😠 😠

renka neboj, to bude dobre 😉 viem co je to zle znasat laparku ale ak to ma pomoct 😅 Ale tak HSK sa myslim da robit aj v regionalej anesteze - taku nechces? 😔

Lenand - a co robite s oliverkom v takyto den otrasny skaredy? 😠

lenand
19. apr 2008

pink oliver je u nasich ja som sama doma a mas pravdu endo je strasna potvora 😠

lenand
19. apr 2008

a co porabas ty vtakom hrozdnom pocasi si doma alebo na internate

pink_lady
autor
19. apr 2008

aha tak ty si uplne sama doma ☹ ja som doma, robim si veci do skoly 😠 😠 😠 😠

lenand
19. apr 2008

muzik isil do prievidze na turnaj s detmi a ja som sama ale dnes v noci pride uz isli vcera

pink_lady
autor
19. apr 2008

lenand ozaj, prisli ti zabky? 😉 😅 😀 😀 😀

jejke
19. apr 2008

Diky baby, niečo som si naštudovala, teda ak som pochopila správne , nedá sa to zistiť z výteru, iba pri opakovaní sa cystičiek ???
Tie cysty sú vždy krvavé?
Bolesti počas cyklu hocikedy či len pri ovulácii?