Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
12. dec 2008

pacna musis dat do skryse,aby nenasli 😀 aj ja budem musiet skryt,bo muzik je moc na sladke 😉

lenand
15. dec 2008

cavte kočky tak ja som až do 12.1.2009 doma nemame robotu tak nas poslali domou teraz mame ešte 60percent platené a potom už dovolenka medzi sviatkami tak biudem odychovat zajtra ma oliverko v školke vianoční vecierok tak sa tešim 🙂

lenand
17. dec 2008

csilla drž sa dnes dnes ideš na odber daj vediet kedy ti budu potom vkladat 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pacna
19. dec 2008

csilka tak ako?dufam ze je všetko ok? 🙂

csilla76
19. dec 2008

ahojte bambulky 🙂 tak odber som mala 15.12,zisk 7 oocytov,ale doki ma vcera poriadne schladil mame len 2 embryjka,ostatne vajka neprezili napichovanie spermii ..bol to pre nich sok....

teraz cakáme,dufam ze tie 2 budu velmi silne a bojovné,a ze v pondelok mi vlozia uz pekne rozdelene viacbunkove embrysteky....taak strasne sa bojim o ne bozimnku.....tak nám drzte palce.....silnooooooo

davame si PK aj lepidielko.len keby som sa tak strasne nebála...

kveta
19. dec 2008

Csilla, akurát dnes som čítala príbeh dievčiny, ktorej ostalo jedno jediné embrijko a uchytilo sa. Nie je to o kvantite, na šťastie stačí aj jediné kvalitné... 😅

pacna
20. dec 2008

csilka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce neboj vyjde to 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenand
23. dec 2008

čavte babulky csilla tebe prajem nech sa tvojim bambulkam u taba pači a poriadne sa zahryzdnú na 9 mesiacou
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵aj tebe pacna prajem aby bol ten dalši rok už uspešny a všetkym vam prajem štastné a bohaté vianoce 😵 😵 😵 😵
ja som dnes bola na sono aj na poradnu tak asi to tak vyzera že budeme mat chlapčeka tak musim vymisliet chlapčenské meno zatial ešte niesme rozhodnuty tak uvidíme 😵

pacna
24. dec 2008

leni super.
baby prajem vam krasne pozehnane bohate vianoce nech sa csilke usadia baby a lenand aby sa narodil krasny synačik zdravucky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
25. dec 2008

dievcata zelám vám trosku oneskorene krasne sviatky vianocne plne radosti,pohody,stastia,zdravia,detickám vela darcekov 🙂

dakujem vam a sorry ze len teraz tukám ale muzik ma nepusti aby som sedela pri pc,takze som tu len obcas,ked ma nevidi 😅 teraz si zdriemol tak to vyuzijem 😅

csilla76
29. dec 2008

ahooojte 🙂

kdeze ste?ako ste sviatkovali?a co plánujete na silvestra? 🙂

lenand
30. dec 2008

čavte tak sviatky už mame za sebou zbehlo to ako voda
včera sme boli trošku na nakup v optyme v košiciach a dnes pratam prezliekam postele vysavam lebo zajtra budeme mat navštevu mi sme boli minulí rok u ních tak oni pridu teraz k nam muži sa rozhodol že budeme robit kačku tak som zvedavá ako sa nam to podarí ešte som kačku nikdy nepiekla tak uvidíme 🙂

csilla76
31. dec 2008

leni aj u nas to tak byva ze raz ideme mi ku kamosom raz zase oni.tento rok ideme my.muzik je este do 16tej v praci,potom spolocne urobime chlebicky a jednohubky.zakusky uz mam hotove,este idem supnut pagaciky do rury a bude. 🙂

na obed som robila knedle s dusenou kapustou a udenym rol.plieckom.sosovicovu polievku este vecer predtym nez odideme urobim aby som zajtra koli tomu nemusela vstavat skoro 😀

vy co varite,peciete?pripravujete? 😉

lenand
31. dec 2008

kačka sa pečie tak som zvedavá aka bude oliverko išiel spat aby dlho vydržal idem robit ešte jednohubky a može prist navšteva pridu asi okolo 18.00 😉

csilla76
31. dec 2008

prijemnu silvestrovsku zabavu zienky 😵 uz aj mi ideme ku kamosom tak pááááá 😵

lenand
2. jan 2009

posuvam klesame
csilla ja si určite počkam ešte na krvičku dufam že daš vediet ako to dopadlo 😉

lenand
4. jan 2009

pacna kde si preco sa neozývaš 🙂 ako si silvestrovala 😉

pacna
5. jan 2009

ahojte kocky csilka kde mas fotku
silvester nic moc boli sme pohadani

lenand
5. jan 2009

pacna mas ip

pacna
9. jan 2009

leni dik

csilla76
9. jan 2009

ahojte 🙂

pacna uz som sa zlakla ze kde si tak dlho....ako sa mate? 🙂

no takze to nevyslo...tak sa mame...a aj deda mam velmi choreho...lezi na Jiske..je ochrnuty dostal porazku....

tento rok sa nam nezacal najlepsie,tak snad pokracovanie bude lepsie 😉

pacna
9. jan 2009

ahoj csilka to ma mrzi ze to nevyslo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nam tu mrzne az prasti dnes bolo -20

csilla76
9. jan 2009

veru aj tu je riadna kosa 😝 uz by to mohlo polavit... 😝

ale za to mame sniezik a deti sa mozu vytesovat sankovat,lyzovat 🙂

lenand
9. jan 2009

ta čavte mi sa chodime sankovat a klzat po lade ale oliver je naobliekany a lička mu vyštipe mrazik a ked pride domou tak hned uteka k zrkadlu či ich ma červené ale dnes už vravel že kedy už bude jar aby sa nemusel tolko obliekat tak to by som brala aj ja

lenand
10. jan 2009

čavte čo dnes prabate ja som sama doma tak surfujem po nete mužik išiel do blavy a oliverko k babke tak trošku vegetim 😀

lenand
13. jan 2009

baby kde ste 4 str.tak posuvam ja nemam nič nove v piatok mam poradnu tak sa ozvem ako som dopadla babetko kopka ostošest

pacna
14. jan 2009

ahoj leni tak potom daj vediet ako si dopadla 🙂

lenand
17. jan 2009

čavte kontrola dopadla dobre ešte doky srandoval že zatial mu nič neodpadlo tak len zase potvrdil že to bude chlapček ale hlavne že je v poriadku a že nemam zatial problémi tak ideme dnes na oslavu tak sa zas ozvem 🙂

csilla76
17. jan 2009

ahojte 🙂

pacna tak ako uz lepsie?leni tak sa tesim ze vsetko ok,uzite si oslavu 🙂

pacna
19. jan 2009

ahojte no po novom roku sa to akosi zlepsilo klop-klop

snazim sa najst si robotu ale nikde nic 😠