Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lianka7
8. mar 2008

Len Pink,plavarni sa este vyhybaj...nie je to dlho co si po laparke,tak sa setri....este sa tam nejaka pliaga na teba nalepi 😠 !
Tak len pekne lebed doma!!!!!To je PRIKAZ

pink_lady
autor
8. mar 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lianka7
8. mar 2008

Nebud smutna,nehadz ksichtosov a pekne sa este doliec...pozri,ja som len vcera bezne upratovala a co dnes mam na krku-bolesti s ktorymi uz vediem diskusie 😠

pink_lady
autor
8. mar 2008

jaj lenze ja som bez sportu ako ryba bez vody a aked neplavam tyzden tak idem zomriet z bolesti chrbtice po tom uraze je to des, a teraz som uz neplavala 2 mesiace 😔 No dobre pockam do pondelka a spytam sa dokinka 😵 😵 😵

lianka7
8. mar 2008

Nooo,vidis,do pondelka uz nie je daleko a potom sa uvidi(povedal slepy ☹ )
Ten uraz chrbtice musel byt desivy...moja mamuska ma "len"zablokovanu krcnu chrbticu,nosi golier uz druhy tyzden,ale stona teda riadne ☹

pink_lady
autor
8. mar 2008

uff lianka tak to Tvojej mamke ozaj nezavidim ☹ Aaaa juj nech uz je pondelok - teda neviem ci sa mam na co tesit 😖

pink_lady
autor
8. mar 2008

som tu sama tusim ☹ 😔

mirip
8. mar 2008

nie si pink

pink_lady
autor
8. mar 2008

bambulky tak teda prijemne snazilkovanie a dobru nocku ja uz idem hajdu 😔 😔 😔

mirip
8. mar 2008

pekná ignorantka pink ale nech len sa fúkaj pekný večer a dobrú noc aj tebe 😉

lianka7
9. mar 2008

Ahojte babulky-krasne ranko vam zelam!
Ako sa mate?Pink,dufam, ze ziadna spartakiada sa nekonala 😉!

pink_lady
autor
9. mar 2008

Lianka pekne ranko Ti prajem 😉

Aka spartakiada? 😕
No bambulky dakedy uz mam pocit ze uz len za to ze chcem ist spinkat som ignorantka a nafukanka 😖 😒 😀 😀 😀

lianka7
9. mar 2008

Pink, myslela som ci sa nekonal bicykel a bazen 😀 😀 😀 teda ci si neporusila prikaz 😉

pink_lady
autor
9. mar 2008

Lianka vcera som posluchala 😎

sue13
9. mar 2008

Caute baby. 😎 Dobre ranko??? Co robite? 😎 Ja perem, prezliekala som postelne pradlo a dnes nemusim varit 😵 😵 😵 😵 😵 Drahy ma pozval na obed 😀 😀 😀

pink_lady
autor
9. mar 2008

Sue no teda pekne 😀 Vyber si daky dobrucky obed 😉 😉 😉 Ja idem dnes na rande takmer na slepo 😀 😀 😀 Bojim bojim lebo to moc peeekny chalan. Sue a my kedy kavicka? Zeby zajtra?? 😉

sue13
9. mar 2008

Zajtra by to slo 😀 😀 😎 . Pink aky chalan je to? Kde si ho nasla? na nete? 😉
Obed som si vybrala....Ideme do Ziliny, tam aj nejake nakupy urobim 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
autor
9. mar 2008

Sue tak nejak 😀 😀 😀 Zajtra o dokiho by som mohla ist 😉 Pozdravuj Zilinu 😅

lianka7
9. mar 2008

Ahoooj Sue!
TY sa teda mas!!Aj ja chcem ist na nakupy,uz som dlho nebola!!!
Pink inac ja som raz mala tak rande na slepo,ze nejaky chalan mi poslal omylom dost divnu sms,ktoru adresoval jednej babe co sa mu pacila...a vies ako to dopadlo???3 a pol rocny vztah 😀 😀 😀 sice uz nie je,ale bolo to uuuzasne 😝

pink_lady
autor
9. mar 2008

Lianka no som zvedava ako mi to dnes dopadne 😀 😀 😀

Sue kup daco pekne 😅

lianka7
9. mar 2008

Budem drzat prsty 😀 😀 😀

pink_lady
autor
9. mar 2008

No diky 😀 😀 😀 ALe nejako sa mi ani nechce 😀 😀 😀

pink_lady
autor
9. mar 2008

myslim tam ist 😀 😀 😀

lianka7
9. mar 2008

Uvidis,bude zabava...ako si k nemu dosla???

pink_lady
autor
9. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lianka7
9. mar 2008

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀

pink_lady
autor
9. mar 2008

uff lianka, cela sa potim uz - trema 😀 😀 😀

lenand
9. mar 2008

ahojte pink drzim prstiky nech ti to vyjde 😉

lenand
9. mar 2008

asi tu nikto neni aj mi ideme trochu von tak potom neskor 🙂

csilla76
9. mar 2008

ahojky babulky 🙂 prisla som vas kuknut 😉 pink tak drzim palce aby to rande dopadlo co najlepsie 😀 lenand idem aj ja trosku von,uz neprsi tak treba sa trosku vyvetrat.inac zajtra ideme k lekarovi bo muzikovi velmi boli licna kost kde mu v utorok vytrhli zubok,asi to ma zapalene bo ho to nehorazne boli ☹ a este si vcera vsimol muzik ze na jednej ruke mu zozltli nechty.. 😢 tak som mu naordinovala ze zajtra stym musi ist k obvodnej aby mu to kukla a vysetrila od coho to je,ved to nie je sranda,moze byt nejaka choroba alebo co javiem... 😖