Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pink_lady
autor
9. mar 2008

ajojte
babulky, budete mat za chvilu IP 😵 😵 😵
Csilka to mi je luto, urcite zajtra chodte 😉 Dobre si mu naordinovala, dufam ze to bude dobre 😉

csilla76
9. mar 2008

diky za ip-ko uz som ti aj odpisala a vsetko dobre drzim palce 🙂 no zajtra urco ideme k dokimu aj k zubarovi Aaj k obvodnej.

pink_lady
autor
9. mar 2008

aj ja som ti uz odpisala csillka 😅

csilla76
9. mar 2008

dakujem pink 😵 😵 😵

pink_lady
autor
9. mar 2008

Inak babule asi ma aj odbachnete mala by som sa Vam s niecim priznat 😔

pink_lady
autor
9. mar 2008

Ja som bola totiz hodinu plavat 😔 😔 😔 😔 Ale citim sa teraz super - ja som sa nezastavila hodinu - mala som v sebe tolko energie - po roku som plavala tak ze som sa nemusela po 10 m zastavit ze ma boli brucho 😵

lenand
9. mar 2008

pink pink len dufam ze ti to neuskodi uvidis co ti zajtra povie doky a ako dopadlo rande a to plavanie si stebou vybavi este lianka 😉

lenand
9. mar 2008

csilla tvojho muzicka mi je luto zas k zubarovy to je premna ten najhorsi lekar 😝

csilla76
9. mar 2008

juj pink tak ty takto bola si plávat,no ved dufam ze ti to neuskodi.lenand vidis vzdy mame nieco ked nie problém ohladom opravovania niecoho v domacnosti tak pre zmenu musime k dokimu,zubara ani ja nerada ale co uz zubky mam rada ked su v poriadku takze obcas aj tam musim.a vy ako?ako ubehol vikendik?olik ako,poslucha? 😉

pink_lady
autor
9. mar 2008

lenan ja to lianke vysvetlim 😀 😀 😀 rande bolo super 😉

lenand
9. mar 2008

oli neposlucha teraz ma obdobie vzdoru ked nanho pokricim alebo zakazem tak mi povie ze ocko mu to povoli a tak podobne trochu je namna zly za chodim do roboty ze mam bit doma a cakat nanho kedy pride zo skvolky do skolky nastastie chodi rad on satam pýta aj cez vykend ale to neako zvladneme on z toho vyrastie dufajme

pink_lady
autor
9. mar 2008

lenand vyrastie 😉

lenand
9. mar 2008

pink a bude aj pokracovanie 😉

lenand
9. mar 2008

to si aj ja myslim ale obcas mi pride luto ze co vsetko prenho robim a on je namna zly ale to je aj tým ze je sam a vsetko ma chcelo by to surodenca ale ked to nejde ale zatial to neberiem tak tragicky ono to snad vyjde 🙂

pink_lady
autor
9. mar 2008

lenand surodenec vyjde 😉 no a ano bude dalsie meet asi v uorok, uz sa tesiiiiim 😵

csilla76
9. mar 2008

no olik to vyrastie a potom si to uvedomi ,vjeho veku su take deticky .na dnes sa svami lucim idem si este nalakovat nechty bo mam pekne dlhe ale lak uz len sem-tam vidno tak to musim napravit 🙂 dobru nocku a pink zajtra daj vediet ako si dopadla u dokiho 😀 😝

lenand
9. mar 2008

no pink a ta sa ti nechcelo ist a mozno stoho nieco bude 😉 drzim prstiky 🙂 😉

lenand
9. mar 2008

dobru nocku csilla a nech muzik dobre dopadne u dokyho 🙂

lenand
9. mar 2008

teraz to neberiem tak uz mam aspon jedn oliho kamos ma sestricku a tak sa ma aj oli vie opitat kedy on bude mat sestricku ale ked to bude mat prist tak to pride 😉 ak sa to nepodari do septembra tak pojdem na operaciu a uvidime co potom

lenand
9. mar 2008

pink si tam este

pink_lady
autor
9. mar 2008

lenand som ale este sa aj balim tak nejako nestiham 😎

mirip
9. mar 2008

pink super foto 😉

lenand
9. mar 2008

kam sa balis ved zajta ides iba na sono alebo sa niekam chystáš

lenand
9. mar 2008

idem uz spinkat tak cavte zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😔 😔 😔 😔 😔 😔

pink_lady
autor
9. mar 2008

tak brruu nocku sorry nejako som nestihala...ano idem na sono, ale az poobede, doobeda idem do TT do roboty a aj si veci zaniest tam na intrak...bruu nocku vsetkym, lenand pozdrav olinka 😉

lenand
10. mar 2008

cavte babulky prajem dobre ranko ja idem az poobede tak som doma pustila som sa trochu do jarneho upratovania

pink_lady
autor
10. mar 2008

ahojte babulky, tak ja uz som opat v praci 😖 Inak sue Vas nechala vcera pozdravovat. 😅 Lenand, neprides upratat aj ku nam? 😎

lianka7
10. mar 2008

Ahojte kocky!
Pink,hned na uvod-SI TY NORMALNA,plavat tolko???? 😠 😠 😠 😠 😠 😀
Ja viem,ze ti chyba pohyb,ale mala by si sa setrit,viem ze nie sme sklenene babiky,ALE opatrnosti nikdy nie je dost!!!!!Takze BACHA!
Lenand,jarne upratovanie...no-ja som sa pokusila o to v piatok a bolesti mam este dodnes,i ked kazdym dnom uz su mensie a mensie!

pink_lady
autor
10. mar 2008

Ahoj Lianka! No mozno nie som normalna ale ta bolest chrbta sa nedala uz vydrzat ☹ 😢 To je tazko opisat 😔 😔 😔 Vo vode sa mi chrbatik uplne odlahcil, aj ked v noci som plakala od bolesti a asi o druhej som cvicila - ale uz ta bolest presla do takej prijemnejsej svalovice 😅 A brusko ma neboli - naozaj 😅

pink_lady
autor
10. mar 2008

Teda taku malu trosku ano ale oproti chrbtu je to menej 😎