Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lianka7
10. mar 2008

Tak to je fajn Pink,chapem ta,ze sa citis lepsie,pohyb robi divy!!!A som rada,ze brusko neboli-hadam ani nebude 😉

lenand
10. mar 2008

zetial som sa pustila do spalne mam doma aj oliho lebo kasle pozera rozpravky pink daj vediet ako dopadlo sono 🙂

pink_lady
autor
10. mar 2008

lenand jasne dam, vediet 😉 Ale uz sa tesim na dokiho 😀 😀 😀

lenand
10. mar 2008

musi byt fesak 😉 ja mam tiez sympataka dokyho 🙂

pink_lady
autor
10. mar 2008

lenand to si pis ze je fesak 😀 😀 😀 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

lenand
10. mar 2008

moj doky je muzikov kamos ale tiez by stal za hriech 😉

pink_lady
autor
10. mar 2008

lenand 🤐 😀 😀 😀 😀

lenand
10. mar 2008

odbehla som s olinom k lekarke ale neni to nic vazne ostal u svokry a ja idem do prace pridem az 22.15 tak cavte zajtra pink je zenaty ale skvele sa s nim da pokecat tak cavko 🙂

csilla76
10. mar 2008

Ahoj babule 🙂 no takze uz sme domka od lekarov 😒 hned rano o 7 -ej sme isli na stomatologiu,bola plná cakáren doki prisiel az okolo 8:15 ale nastastie sestricka je moja známa tak som jej supla muzika medzi prvych 😝 no baby takze ma zapalené dasna ,odstranoval mu hlieny leaserom ,zajtra musi ist znovu 😖 ale hlavne ze uz citi ulavu,aspon to.

csilla76
10. mar 2008

potom sme isli k obvodnej dokine,nastastie tam nebolo ludi,doki povedala ze má zlté nechty od chemikálii,totiz ako opravoval v sobotu tu zápchu vodovodného potrubia a nemal rukavice tak ze to moze byt skrz toho,keby náhodou sa to tento tyzden nezlepsi tak buduci tyzden sa ma stavit a vypise mu listok ku koznému.

lenand
10. mar 2008

ahoj mas statocneho muzika ja uz letim do prace 😝

csilla76
10. mar 2008

bola som odovzdat danove priznanie,tam tiez pred kancelariou plno ludi,islo to strasne pomaly ale nastastie som to mala vsetko dobre vyplnené a zopár tisicok my pojde na úcet-tak aspon nieco ked uz robotku nemám. 😖 boli sme aj v tescu na nakup,kupovala som velkonocnu sunku,mali praskovy a kristalovy cukor v akcii a tiez aj margarin na pecenie a zopár inych potravin.

csilla76
10. mar 2008

aj u nasich sme sa stavili,mamka uz cakala 🙂 zobrala som jej vajicka bo teraz mam vela,dost znesu sliepocky a nestacim ich vyuzit,aj svokre som dala a este aj dam 🙂 aj v drogerii som sa stavila,pokupila som nejake prostriedky k jarnemu upratovaniu.inac ako dopadlo sono pink? 😉 lenand prijemnu roboticku prajem 😉 ja idem este na urad ,muzikovy musim vypytat jednu potvrdenku k danovemu priznaniu.tak vas vsetky pozdravujem 🙂

pink_lady
autor
10. mar 2008

ahojte
babule ja mam zaludok ako na kolotoci - pred polhodinou som hodila tycku pri plote 😝 😀 ako ozrana a teraz doma zas... 😠

csilla76
10. mar 2008

ahoj pink 🙂 mala by som prosbu k tebe,ked ti cez mms poslem moju fotku tak my to preposles na pc?surne by som potrebovala a tu co mam na koniku neviem najst v pc 😖 takze len ked ma muzik odcvakne do mobilu 🙂

pink_lady
autor
10. mar 2008

csilka, jasne, posli 🙂

csilla76
10. mar 2008

ok hned len sa odfotim 😀 😝

mirip
10. mar 2008

Ahojte dievčatá, aký ste dnes mali deň? 🙂

csilla76
10. mar 2008

ahoj.hore vyssie som pisala aky sme mali dnes dnik,inac nic nove 😉 idem zacat jarne upratovanie 🙂 a ty ako??noze sa pochval... 🙂

mirip
10. mar 2008

ja nič akurát som do MS-ovala tak začíname odznova, ale o chvílu sú tu veľkonočné prázdniny, a sa teším že budeme s mangelom doma, inak nič akurát som sa dobre nasmiala, keď som sa mala dokymu ozvať ked prídeMS alebo ked budem mať 2čiarky na teste, srandista, potrebovala som recept, a kedže na druhý deň šiel na služobku, tak som ho vybavovala po tel, a on ma presviečal že som tehula, a neveril ani keď som mu 2Xopakovala že mám MS, si ho viem predstaviť, keď je prekvapený stojí to za podívanú 😀

mirip
10. mar 2008

Ako je mangelovi, už lepšie? Toho zubára nezávidím 😒

csilla76
10. mar 2008

no teda to moze byt super doki 🙂 stoji to za tie jeho povzbudive slova,nie kazdy doki ma taky pristup.tvoj je chvalyhodny 😀 uz muzikovi trosku sa uzavilo ale este aj zajtra mu musie ten hnis odsavat takze ...tak,no co uz...nic prijemne ☹

mirip
10. mar 2008

bŕŕ, už teraz mi naskakuje husia koža zo zubára, nezavidim mu tie návštevy u zubára, ešteže má teba ako oporu, si pamätám ako ma muž držal naposledy za rujku ked mi opravovali doky 1zub kde bol malý kaz a bez umŕtvenia a potom sa z toho vykľul ale hlboký kaz a skoro som tam od bolesti odkvecla, ono to pomáha ked má človek pri sebe a u zubára oporu

mirip
10. mar 2008

aaaaaaaaa amôj doky? bol dobrý, už podal žiadosť na injekcie do poisťovne ale tento mesiac to už nestíhame tak mi chcel dať pauzu že nech si vaječníky oddýchnu a potom, že ále, dáme predsa lieky že možno to teraz vyjde, 🙂 ja som mu tiež povedala, že aká pauza, čo za pauza, vaječníky mali pauzy kým som bola slobodná až až a doteraz tiež vegetili tak nech ukážu ako makajú, aspon sme sa nasmiali 😀

csilla76
10. mar 2008

tak verim ze ti to vyjde mirip a tiez aj vsetkym ostatnym co bojuju s tou zákernou endometriozou.na dnes sa lucim,majte sa krasne a dobru nocku.

lenand
11. mar 2008

dobre ranko vyspinkané ja nie oli celu noc kaslal idem mu nasadit antibiotika nech mu to prejde pink ako sono 🙂

lenand
11. mar 2008

csilla ako muzicek uz lepsie nam uz teraz vratia dan ja som tiez nepracovala tak muzikovy vratili celu dan mame to ako start na letnu dovolenku 🙂 v lete budem na liekoch tak mozno si z dovolenky donesiem domov darcek 🙂

lianka7
11. mar 2008

Ahojte babulky!Krasne ranko vam zelam!Csilka,dufam,ze manzelovi je uz lespie a s tym upratovanim....na to sa chystam od dnes aj ja 😉 Mala som ist do BB kvoli diplomovke,ale presunula mi to profesorka na piatok,takze casu dost!
Dnes je u nas v PP Burza prace v Arene,tak beriem par motivacnych listov zivotopisov a idem skusat stastie.
Pink moja,preco ti vcera bolo tak zle???Cooo????
Lenand, drzim prsteky aby to tak bolo ako hovoris!Musi to vyjst!!! 🙂

lenand
11. mar 2008

ahoj lianka nech ti to vyjde s neakov dobrou robotkov 🙂 🙂 🙂

lianka7
11. mar 2008

Dakujem Lenand...ale velku sancu tomu nedavam....su tam vacsinou firmy a ja s mojim pedagogickym zameranim to ruzovo nevidim.AAAle mozno motyka vystreli 😀 😀 😀
Ides vela piect na velku noc?Ja neviem co mame piect ☹