Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
16. mar 2008

jéééééééééj dalsia strana 🙂

pink_lady
autor
16. mar 2008

csilka no ved vies s kym 😵 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

idem do obchodu, tak zatial ppapaaaa

csilla76
16. mar 2008

ok,áno viem pink.idem aj ja mam este nejake povinnosti 🙂

lenand
16. mar 2008

cavte konecne som sa dostala k pc muzik tu pozeral formulu 😝 pink si sikulka ked si si sama opravila pc a nech ti pekne dopadne rande 😵 😉

csilla76
16. mar 2008

ahoj lenand 🙂 vyspinkane?ja zohrievam prave polievocku bo teraz prisiel muzik z prace a je hladny 😉 inac idem poumyvat dvere a tiez dat nove decky. 🙂

lenand
16. mar 2008

kde pracuje tvoj muzik ze roby aj v nedelu .dnes sme sa dobre vyspinkali skoro do 7.00 rono som este stihla cez net uhradit fakurku za internet cez internet banking a potom cely cas muzik okupoval pc co dnes dobre varíš ja idem robit pirohy bo muzik cez post neje meso a oliver ich zboznuje inac este nikdy som ich nerobila v nedelu ale co uz s tymi chlapmi 😉

lenand
16. mar 2008

muzik vcera prisil domou od svokry s tým ze svagrina kupila nove auto to zas sa napocuvam od svokry ze preco mi uz konecne nepredame tu feldu a nekupime si nove uz to pocuvame druhy rok dookola vsetci uz maju nove a mi stale stare ale ja si na to velmi nepotrpim ked na to nemam a peniaze co mame mozme vybrat az v oktobry tak doftedy sa zblazdnim s tych svokrinych reci 😝

pink_lady
autor
16. mar 2008

ahojjte, dakujem 😅
uz som spat na intraku a napchavam sa maminou kapustnicou 😝 😀

csilla76
16. mar 2008

ale lenand nic si z tych reci nerob ved to aj ja poznam..my sme kupili auto od ruky pred1,5 rokom..a asi o rok museli kupit aj svagrina a ovela vacsie auto ako nase a maju to splacat 9 rokov -tak dakujem pekne..ale ona to uz len just robila ze ich auto je mladsie nez nase a vacsie...ale ja kaslem nato...mne je to dobre a hlavne ze je malo najazdenych km nie ako na ich...my sme mali predtym staru skodovku -muzik zdedil po otcovi ,uz mala 31 rokov ,a este sme ju za par tisicok predali...inac ja dnes nevarim,mame este zo vcera....muzik pracuje na sukromnej rodinnej farme...a teraz ma on sluzbu tak preto robi aj cez vikend...on to zobral ze si ti odsluzi teraz bo ho chceli zadelit na velku noc -ale vtedy nevie ist bo nebudeme doma....

csilla76
16. mar 2008

tak dobru chut pink kapustnica je mnam 🙂

csilla76
16. mar 2008

inac hladam link na arboretum v banskej stiavnici ale neda sa my to nejak najst...pomozte my baby..chcela by som vediet ako tam maju otvaraciu dobu a tak.... 🙂

sue13
16. mar 2008
pink_lady
autor
16. mar 2008

sue ma predbehla 😔

sue13
16. mar 2008

Caute baby, napapane???? 😀 Ja az moc. Dostala som dnes mrchu je mi hrozne 😝 😝 😝 😝

csilla76
16. mar 2008

dakujem baby idem to kuknut 🙂

pink_lady
autor
16. mar 2008

sue mrchu ti nezavidim 😝 mas asi aj teplotu, ze? 😕 ale ved sa mi zda ze si ju mala teraz 😕 to uz mesiac presiel? 😕 😕

sue13
16. mar 2008

To uz mesiac presiel 😝 😝 To leti nenormalne 😝 😝 Teplotu som si este nemerala ale urcite mam zvysenu, hlavu mi ide roztrhnut a brucho mi taha az k zemi 😒 Este ze je nedela a nemusim trpiet v praci 🙂

pink_lady
autor
16. mar 2008

Sue, no nezavidim 😝 Mna to caka o dva tyzdne, ale uz sa tesim, lebo zistujem ze mne je tie 2 dni po mrche uplne najlepsie a potom sa to vsetko zacina odznova 😝 😔 a V prvy den mrchy nasadzujem tabletky tak dufam ze potom to bude uz lepsie 😎

csilla76
16. mar 2008

ten link na mlynany som aj ja nasla co si my poslala pink,ten od sue je v Banskej Stiavnici ten Kysihybel ci ako sa to vola..asi tam zajtra zavolam ako maju otvaraciu dobu bo to tu nie je napisane len tel.cislo...

csilla76
16. mar 2008

pink my budeme asi naraz mrchovat ako minule ze? 😒 sue uz o 2 tyzdne bude vegeteit a my az vtedy mrchovat...

pink_lady
autor
16. mar 2008

csilla pozeram ake to je pekne ja som ani nevedela ze take daco existuje 😔 ja som to len do vyhladavaca dala ze co to je - a kukam ze to vyzera dobre 😅

sue13
16. mar 2008

Baby nechcem Vas tu zatazovat s blbostami ale mam nejaku divnu mrchu 😒 a normalne mam strach. Ta krv je uplne cierna a husta ☹ . To asi nie je normalne ☹ ze?

pink_lady
autor
16. mar 2008

csilla my si to naraz odtrpime ... 😔 ale mne sa zda ze nam mala prist naraz ale mne potom dost meskala a ty uz si mala po ked mne prisla 😲

csilla76
16. mar 2008

sue 😕 fiha a to z coho vari taká mrcha?

pink_lady
autor
16. mar 2008

Sue ja som mala pred minule taku istu to ani nevsiakalo do vl... 😖 Vraj je to priznak endo... 😒 vidis, mas dokaz pre Ibalgina ze mas endo aj ty 🤐 😔 😉

sue13
16. mar 2008

Csillka ved to neviem a mam z toho nervy 😢

pink_lady
autor
16. mar 2008

vlastne aj minule som taku mala ale len jeden den, a zakazdym aspon jeden den taku mavam. Zuzi asi som ta nakazila ☹

sue13
16. mar 2008

Pink hej presne take mam aj ja. Take guce..... 😒