Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
18. mar 2008

ja som tu 🙂

lenand
18. mar 2008

ja sledujem rodinne puta na prime oli uz spinka a muzik je v robote

lenand
18. mar 2008

film uz skoncil este si tu

csilla76
18. mar 2008

este tu aj ne tu 😀 neviem co mi je nechce sa my spat..asi si pojdem oholit nohy 😝

lenand
18. mar 2008

asi mas cestovnu horucku

csilla76
18. mar 2008

😀 😀 😀 este skoro lenand ved kde je este piatok...

csilla76
18. mar 2008

no tak idem potom zajtra si popiseme dobruuuuuu 🙂

lenand
18. mar 2008

dobru mne uz prisiel aj muzik domou 🙂

csilla76
19. mar 2008

pekné ránko 🙂

lenand
19. mar 2008

pekne ranko u nas je sneh a svieti slniecko

lenand
19. mar 2008

idem do mesta do banky a podobne potom zas kuknem 🙂

csilla76
19. mar 2008

ok lenand ,ja idem robit palacinky .... 🙂

lenand
19. mar 2008

palacinky mnam ja dnes budem robit lievance oli to vola male palacinky on ich lubi s nutelkou cavko neskor 🙂

csilla76
19. mar 2008

no vies ze aj ja som dumala nad tym ze co spravit palacinky alebo lievance hehehe 😀

pink_lady
autor
19. mar 2008

ahojte babulky kazi sa mi zas pc tak neviem ci tu cez sviatky budem asi ma trafi lebo mam hrozne vela roboty na pc ☹ ☹ ☹ ☹

csilla76
19. mar 2008

pink asi ten pc pretazujes tak preto nevladze 😉 cez sviatky tu nasasi moc nebude tak sa netrap...kazdy pojde niekam... 🙂

lenand
19. mar 2008

ahoj pink pekne babetka take raz vsetky budeme mat 🙂

kika312
19. mar 2008

ahojte .Chcem sa spytat ci endo sa da zistit len laparoskopicky,alebo by ju lekar zistil beznym vysetrenim...uzv,sono?

lenand
19. mar 2008

kika mne endo zistili len laparoskopicky predtym som chodila asi 2roky kazde 3mesiace na sono a nebolo vidiet nic mozno preto lebo ja mam zasiahnute hlavne vajecniky mne ich vlastne endo upchavalo

kika312
19. mar 2008

DIKY.Chodim na sono tiez dost casto,pretoze som podstupila IVF a lekar mi nevravel nic.Asi skusim tu laparku

lenand
19. mar 2008

na laparke hned uvidia ci tam mas loziska

kika312
19. mar 2008

Ake byvaju priznaky endo._

lenand
19. mar 2008

ja som mala silne bolesti tak den dva pred mrchou az som vracala a nedarilo sa mi otehotnet a potom sa mi spravila aj cista na vajecnikoch

kika312
19. mar 2008

Ja nemam nastastie bolesti pri MS.Som zvedava ako to dopadne.Dakujem ti pekne za odpovede.AHOJKY

lenand
19. mar 2008

držím ti palce aby ti pri laparke to endo nezistili 🙂 ahoj a skludom prit na pokec 🙂

lenand
19. mar 2008

klop klop je tu niekto

pink_lady
autor
19. mar 2008

ahojte ja 😅

lenand
19. mar 2008

oliver spinka tak mam cas co porabas pink pc si uz opravila tu sa zblaznilo pocasie snezi aj svieti slnko a zas snezi 😝

pink_lady
autor
19. mar 2008

no lenand drzi sa ale staci ze nim pohnem a sa hned vypne, takze s nim zachadzat musim ako vo vaticke, je tam asi nejaky kontakt zly
tu je tiez riadna zima a ja som sa tesila ze pojdem na bicykel a tak 😝

lenand
19. mar 2008

ja som uz tiez chcela ulozit zimne veci a ked spominas ten bicykel tak musim svoj odnes kamošovy nech mi ho po zime zosteluje oliho dam sadnut do sedacky a idesa von