Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

sue13
24. mar 2008

Ja budem mat manzelika az 10.maja 🙂 Este ma nevysibal, povedal ze yo najlepsie na koniec 😀 😀 😀 Ja som este spala ked odchadzal sibat 🙂 On ma rodinu 70km daleko tak isiel najskor tam 🙂

renka1801
24. mar 2008

Ved som to napísala akosi automaticky viem , že ešte len budete mať svadbu.

pink_lady
autor
24. mar 2008

Ahojte 😅

renka1801
24. mar 2008

Ahoj Pinky.
Ja Vás ale opúšťam idem uvariť aspoň nejakú polievočku.Zatiaľ sa majte krásne a ešte si užite voľný deň a polenošte.

sue13
24. mar 2008

🙂 🙂 🙂 Pink ahoj 🙂 🙂 Renka papa. Ja tiez varim 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
24. mar 2008

renka uvar daco dobre a posli nam na ochutnavku 😉

pink_lady
autor
24. mar 2008

sue a ty co varis?

sue13
24. mar 2008

Pink ja Ti poslem, teda ked sa mi to podari lebo mam premieru 😀 😀 😀

sue13
24. mar 2008

Vcera som robila kkapustnicku, velkonocnu babu a dnes peciem kuriatko na jablkach. To skusam prvy krat tak som zvedava. 🙂 Recept som nasla na nete 🙂 A ty co robis?

pink_lady
autor
24. mar 2008

tak potom cakam ochutnavku sue 😉 ja cakam navstevu a nervacim 😠 😠 😠 😢

sue13
24. mar 2008

Preco nervacis? 😕 Aku navstevu? 😕 Jasne ze si u nas vitana a mozes prist aj hladna 😀 😀 😀

pink_lady
autor
24. mar 2008

uz dosla 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢 😢 😢 sue potom napisem IP pa zatial

lenand
24. mar 2008

ja uz mam polievacov zasebou 😝 nokoniec prisli vsetci naraz 🙂

sue13
24. mar 2008

Lenand ahoj aj Oliverko oblieval ze? To je pekny sviatok ked mate deticky. Pre mna je to den volna. 🙂
Pink ok, budem cakat 😉 Uz asi viem kto Ta prisiel obliat 😝 😅

lenand
24. mar 2008

oli isiel polievat s ocinom a neboj aj ty ich budes mat 🙂

sue13
24. mar 2008

Nebojim, dufam v to 😉 Takze mas teraz veget 🙂 🙂 🙂 Ake je na vychode pocasie? Nam tu svieti slniecko. Ked moj drahy dooblieva pojdeme asi na prechadzku. 🙂

lenand
24. mar 2008

ja som to tiez predtým tak vnímala mi sme s muzikom chodili spolu 10rokou a každý do nas sprtal a potom ma to samozrejme trapilo preco prave ja mne sa to nedari ☹ a potom ani nevieem ako a podarilo sa a teraz zaciname zas odznova ale co uz

lenand
24. mar 2008

tu svieti slniecko ale strasne fuci vietor tak sa neda ist prechadzat

lenand
24. mar 2008

pink ako zachranar prisil ta popolievat 😉

sue13
24. mar 2008

Lenand vy chcete druhe dietatko a nedari sa? ☹ teraz by to chcelo dievcatko vsak? 🙂

lenand
24. mar 2008

ne ono by to bolo jedno ale endo sa neda uple vylieicit tak sa nam nedari zas ☹

sue13
24. mar 2008

Vy ste sa snazili pred tym 10 rokov? Preco ste nesle na IVF? ja by som nemala taku dlhu trpezlivost. 🙂

lenand
24. mar 2008

mala som blbu lekarku az ked som zmenila a zacala chodit k terajsiemu dokymu tak sa to zacalo hybat a potom to uz islo vysetrunia a laparka aje to aj muzikov kamos tak s nim uz som to prebrala vsetko a on ma uz potom chcel poslat aj na umele ale akosi netrebalo aj on bol dost prekvapený lebo po tom naleze mi nedaval velku sancu

sue13
24. mar 2008

Nam tiez davaju len minimalnu sancu, viem ze velmi vela robi aj moja psychika. Som z toho vsetkeho casto na nervy aj ked sa snazim "nato nemysliet". My chceme ist na IVF hned po svadbe tak som zvedava 😵

lenand
24. mar 2008

ono to nejde nato nemysliet viem podla seba ale ja by som urcite isla na to IVF .ono treba skusit vsetko kto nema problemi tak to nevie pochopit ze ono to neni take lahke otehotnet ale aspon nasi chlapi sa maju dobre namusia si davat pozor 😀

lenand
24. mar 2008

mne sa uz vratili chlapi tak im idem dat jest a potom olivera dat spat ked zaspi tak nakuknem

lenand
24. mar 2008

inac sue mozes mi poslat ako si robila to kurca na jablckach 🙂 oliver ma najradsej kuracie mäsko a toto by mu chutilo 🙂

sue13
24. mar 2008

Poslem Ti IP 😉 A s tou vyhodou nasich chlapov mas pravdu 😀 😀 😀 😀 Aspon nejake pozitivum to ma 😀 😀 😀

lenand
24. mar 2008

dakujem za ip skusim

csilla76
24. mar 2008

Ahojte köcky 🙂 tak uz sme doma 🙂 lenand diky za ip,som rada ze sa podarilo a aj chutilo. 😉