Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
25. mar 2008

csilla a ako sa maju tvoje zltucke kuriatka 🙂

lenand
25. mar 2008

posli jedno pimk nech ju trosku rozveseli lebo nam je smutnucka ☹

csilla76
25. mar 2008

to si ma rozosmiala lenand ze nema pas svokra 😀 😀 😀 to je super ale ved teraz uz ani ne treba...ano pink posielam ti malinke zltulinke kuriatko ono ta urco rozvesely 😵 inac su zlatucke ,kurim im v letnej kuchyni..maju tam teplucko... 😉

pink_lady
autor
25. mar 2008

to kuriatko co nakoniec rozplesknu? toho mi bolo lutio ☹ 😢 ze zomrelo 😢

lenand
25. mar 2008

ale ona byva na ukrajine a tam stale treba pas este neni v unii 😉

lenand
25. mar 2008

pink nebud smutna ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
25. mar 2008

ked baby ja uz mam pocit ze medzi vas ani nepatrim, vy mate vsetci super chlapov pri sebe, ktore chcu deticky...ja mam len ohromnu tuzbu po babatku a ...momentalne uzasnu depku, mam pomaly 27 a ...bez chlapa sa k detom nikdy nedopracujem ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

lenand
25. mar 2008

pink nebud smutna ani nasi chlapi nesu uzasny oni sice chcu deti ale aj svoju slobodu co mali zaslobodna a len vzdichaju ze uz to neni ono uz nikto nezavola a tak podobne

csilla76
25. mar 2008

neboj pink ono to prejde a aj ty budes mat prisebe muza ktory sa o teba postara a budete mat deticky.inac tieto kuriatka su zive a chovám ich koli vajickam,budu z nich sliepocky...

lenand
25. mar 2008

moja svokra si tiez objednala kuriatka a oliver sa nevie dockat kedy uz pridu 🙂

pink_lady
autor
25. mar 2008

csillka tak odfot kuriatka a posli miii i 😉

csilla76
25. mar 2008

ok pink odfotim 😀 su take zlatulinke...bielocke,zltocke,pasikave a aj cierne 😉 lenand tvoja svokra kolko dnove objednala?

lenand
25. mar 2008

ja neviem presne som sa nepitala ale urcite take malinke aj minuleho roku mali len take tyzdnove

lenand
25. mar 2008

idem nieco navarit dnes robim pirohy 🙂

csilla76
25. mar 2008

ok aj ja idem pripravit muzikovi obed bo hned pride a potom este chcem popresadzat niektore kvety tak neskorsie dojdem...

pink_lady
autor
25. mar 2008

lenand to ty si mi poslala tie maily? 😉 😅 pekne, dakujem 😉 😀 😀 😀 😀

lenand
25. mar 2008

ano chcela som ta trosku rozveselit 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

pink_lady
autor
25. mar 2008

dakujem 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
25. mar 2008

baby ja ze preco som taka mimo dnes, ze mi je na nic, nic sa mi nechce no a ja mam teplotu ☹ 😖

lenand
25. mar 2008

pink to je mi luto ze mas zas teplotu ☹ idem o druhej po olivera tak potom este nakukne 🙂

csilla76
25. mar 2008

baby kde ste vsetky????

lenand
25. mar 2008

mi sme mali navstevu teraz odišli a muzika este stale nemam doma oliver pozera bambulku 🙂

mirip
25. mar 2008

aj ja som tu csillka

lenand
25. mar 2008

ahoj mirip ako este vegetis ja idem dnes na nocnu 😝

mirip
25. mar 2008

ja idem až zajtra ráno

lenand
25. mar 2008

ja mam teraz 4nocne 😝 vobec sa mi nechce

mirip
25. mar 2008

no ja som na ráno tak to mám dobré v stredu a vo štvrtok na 6hodín a v piatok na 4hodiny 😀

lenand
25. mar 2008

este k tomu som taka prejedena ze uz duplom sa mi nic nechce

csilla76
25. mar 2008

ahoj mirip.ozaj si ma hladala v dudinciach alebo len srandujes?

csilla76
25. mar 2008

nedavno dosiel muzik z prace tak este som mu pripravila jest a popracem kuchynu trosku 😉