Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

sue13
26. mar 2008

Baby ja mam nervy. Vcera ma trochu bolelo hrdlo a dnes uz aj hlava, oci, chrbtica a kaslem ako tuberak 😠 . Este aj teplota mi stupa ☹ ☹ ☹ ☹ Ja nechcem byt PN ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenand
26. mar 2008

csilla uz som poslala . 🙂 sue to je vsetko to uzastne pocasie 😝

csilla76
26. mar 2008

to ma mrzi ze budes chora sue ☹ to asi z toho blazniveho pocaska ☹ .ok lenand idem kuknut. 🙂

lenand
26. mar 2008

csilla a bola si uz v madarsku v Hajdusoboslo neviem ci som to napisala spravne je to nazov mesta su tam termalne kupaliska je tam skvele my tam vieme chodit v lete

pink_lady
autor
26. mar 2008

sue uz aj o postele ☹ 😠 vyzen tu potvoru zo seba 😎 😅

csilla76
26. mar 2008

ano lenand viem kde to je Hajduszoboszló,este sme tam neboli ale chystame sa niekedy..zeby v lete? 😉 vy tam chodite kazde leto?a na viac dni alebo ako?lebo aj od nas je to vzdialene asi 170km.

lenand
26. mar 2008

my sme tam boli 2krat tak na 4dni a je tam super od nas to je asi 300km chodime tam s muzikovim kamosom s kosic minule leto sme tam isli rovno s chorvatska olivera sme nevedeli dostat s vody von crli cas bol v takom detskom bazeniku a bola tam aj smikalka a jemu voda po kolena 🙂 a strava tam je tiez super len my sa nevieme dohovorit ale ten muzov kamos hej tak preto chodime s nimi

sue13
26. mar 2008

Ved ja som v postielke 😎 😎 😎 Baby vy tu preberate dovolenky? 😎 😎 😎 My pojdeme az ked splatim hypoteku, o 30 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

my tiez celi cas setrime ale oliver ma ekzem a jemu robi more dobre na pokozku

csilla76
26. mar 2008

aha ,no aj od nas tam chodia uz viacere rodiny a tiez si to chvalia 🙂 a kde zvyknete byt ubytovany?

sue13
26. mar 2008

More je super liek na vsetko, ja more milujem 😎 😎 😎 Doteraz som bola pri mori kazdy rok, uvidim ako dopadne IVF ci pojdeme alebo nie. Aspon na par dni by sme chceli ist autom do Chorvatska. 😎 😎 😎
Oliverko ma problemy s pokozkou? ☹

csilla76
26. mar 2008

sue tak si polezkaj a vyliec sa cim skor.pink ze vraj o 30 rokov,to si ma rozosmiala 😀 to chces ist az v penzii? 😅 aku mas hypoteku?

sue13
26. mar 2008

Pink???? To ja som napisala 😀 😀 😀 😀 To znamena ze pojdeme ked budem mat 55rokov 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

kamarat zozenie neaký privat ale tam najdes ubytovanie hned staci ak zastavis auto pred kupaliskom a hned sa zhrknu taky ujkovia a ponukaju ti ubytovanie nas to stoji vetšinou tak 200-250 na osobu su tam aj hotely ale su dost drahe tam sme neboli

lenand
26. mar 2008

oliverko ma ekzem je alergik ale nemoze len vajicka a to som ho 2roky kojila ale toho roku po tom mori mal super pokozku iba raz sa vyhadzal a to mal anginu 😝

sue13
26. mar 2008

Hej more ma super ucinky na pokozku a vlastne na vsetko. Skoda ze nemame more na Slovensku, to by bolo skvele 😎 😎 😎 Ja by som si otvorila nejaky koktail bar na plazi a vsetky by som Vas pozvala 😎 😎 😎

pink_lady
autor
26. mar 2008

no ja pojdem k moru tento rok asi pod stan 😀 😀 😀

pink_lady
autor
26. mar 2008

sue vsak ho mozes otvorit aj bez mora a pozvat nas 😀 😀 😀 budeme obsluhovat 😅

sue13
26. mar 2008

Ne to by nebolo ono Pink 😉 . Vies taky ako bol v tom serialy San Trope 😎 😎 😎 😎 Poznas ten serial? 😎

pink_lady
autor
26. mar 2008

jasne ze poznam 😅

sue13
26. mar 2008

More, plaz, plavcici, bikiny a tak..... 😝 😝 😝 😝 😝

pink_lady
autor
26. mar 2008

baby musim si odskocit, hodit sprchu, aby som o osmej mohla zaparkovat pri Hausovi 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

tak to by bolo super sue . 🙂 my chodime skor na privat a autom kvoli malemu a cez noc vtedy v aute spi a rano sme uz tam

lenand
26. mar 2008

tak taky bar to uz hej ako v seriali 😎 😎 😎

csilla76
26. mar 2008

sorry sue to bol ale preklop ze? 😅 ale hlavne ze si rozumieme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hehehe mam novu mys 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

sue13
26. mar 2008

Aj mne by sa take pacilo, mne sa o tom aj casto sniva 🙂

csilla76
26. mar 2008

ten privat lenand ani nie je drahy a teraz zosilnela koruna oproti madarskej mene tak sa nam to oplati 😵 😵 😵 😵

sue13
26. mar 2008

Heeeeeeeeeeeeeeej? Novu mys????? Ved este si nemala narodky 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

nam sa tam paci je tam super a ked nam to vyjde tak tam urcite pojdeme aj tohto roku 🙂 😵

csilla76
26. mar 2008

no len taku hrackovsku sue 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved vy ste my slubili s pink na narodky 😵 😵 😵 😵 😵 tak si pockam ved uz onedlho budem mat narodky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝