Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
29. apr 2008

ja dnes poobede idem do mesta na nakup,zajtra my pride navsteva 😉 idem vylozit periny na slniecko 😉 sem-tam nakuknem ci tu je niekto 😉 leni tak olik bude mat peknu fotecku 😵

lenand
29. apr 2008

no dufam ze vijdu vybral si take s kacickami teraz sa snazi zaspat ale sa mu nechce

pacna
29. apr 2008

ahoj tak som doma kupila som si dva muškaty a babam šiltovky.
bola som aj na kavu u švagrinky .
ale tam pali slniečko však?? 😎 😎 😎 😎

ta fotka bude určite super leni. 😉

lenand
29. apr 2008

oliver spinka a ja bludim po nete a skusam hladat pracu a idem zachvilku robit pirohy

lenand
29. apr 2008

vonku je tak pekne a mi sedime doma ale ked budeme uz zdravy tak sup vonku 🙂

lenand
29. apr 2008

inac dnes som bola v skvolke ked sa oliver fotil a ti ucitelky tam musia mat zlate nervy vsetky deticky pekne poprezliekali do veci co im rodicia prichystali na fotenie a oni behali a jeden sa hadzal a reval a oni s kludom ho upokojovali ziaden krik apotom ich vsetkych ulozit na spolocnej fotke klobuk dole maju pevne nervi 🙂

csilla76
29. apr 2008

aku pracu hladas leni?chces zmenit terajsiu?ja som tiez doma z mesta,nakupila som tolko ze ledva som to dotrepala domov.. 🙂 😉 idem este posadit uhorky,lebo sa nejak zatmieva asi bude dazd 😉

lenand
29. apr 2008

len tak dala som si na net agentou aby mi posielali na moj meil ked sa nieco objavi v nasom okoli tak trosku som kukala lebo mi prisia jedna ponuka terajsiu by som zmenila keby som nasla nieco co neni na smeny 😝

lenand
29. apr 2008

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lenand
30. apr 2008

dobre ranko svieti slniecko to je super ocka uz mame zdrave 🙂 🙂 🙂 🙂

pacna
30. apr 2008

to je super lenand 🙂
u nas je pod mrakom 😝

csilla76
30. apr 2008

Ahojte,aj u nas je nejak zamracene.onedlho my pride navsteva,tak tu pridem nakuknut az niekedy v podvecer 😉

lenand
30. apr 2008

ideme trosku vonku kym je pekne zajtra mozno dorazia aj k nam tie mraky 😒

lenand
30. apr 2008

csilla kto k vam pride 😉

pacna
30. apr 2008

ale pršať by nemuselo. 😒
čo varite dobreho?

lenand
30. apr 2008

to dufam nebude polievku zeleninovu uz mam a asi segedinsky gulas este uvidim

lenand
30. apr 2008

pacna a ty co varis 🙂

pacna
30. apr 2008

zemiaky s pečienkou.
dnes nechcel šofer vziat všetky deti do autobusu(lebo pustili celu školu naraz) tak naša Domča prisla až o pol jednej. trošku som sa bala 😅

lenand
30. apr 2008

to by som si dala mnam 🙂 musim niekedy spravit uz som dlho nerobila

lenand
30. apr 2008

posuva padame dole ☹

csilla76
30. apr 2008

leni dostala si ip? 😉 navstva odisla,teraz idem este veceru urobit 😉

pacna
30. apr 2008

my sme zaliezli dnu vonku nam bolo chladno 😖
umyli sme auto ale počitam že za chvilu bude hrozne bo tu stale chodia velke auta bagre a tak 😠

lenand
30. apr 2008

precitala som a som zvedava ako to dopadlo 😉 co robis na veceru 🙂

lenand
30. apr 2008

😔

lenand
30. apr 2008

zajtra idem do prace tak dobru noc 😔

pacna
1. máj 2008

bre ranko ale je krasne. chcela som čosi porobit ale bolo mi povedane že je aj cirkevny sviatok tak nič.
s mužikom ešte moc nerozpravame to sme rekordne dlho vydržali 😒 ale mna to už štve, dnes je v robote.

scarlette
1. máj 2008

ahojte kocky, co nove? ako oslavujete sviatok prace? ja pracou 😖

pink_lady
autor
1. máj 2008

ahojte
scar v praci dnes? 😕 ja som myslela ze ty mas nejaku kancelarsku pohodovu pracicku nie este aj po vikendoch byt v robote 😖
pacna my sme si vcera tiez skocili do vlasov dnes doliezol s prosikom som ho najskor vyhnala 😀 ale aj som si poplakala 😖 teraz som si musela slahnut corvitol 😔 😔 No pacna chlap si len tazko tazko prizna chybu ja to vidim na tom mojom ze najradsej si ju prizna "potichu" 😖 a ked aj nahlas tak to ide z neho ako z chlpatej deky 😀

scarlette
1. máj 2008

pink ano ja som v praci, sice v kancli ale pracujem ☹

inak ja som sa s mojim pochytila minuly tyzden, a to tak ze som uz bola na odchode k rodicom,ze budem spat u nich ale nejak sme si to zacali vysvetlovat a bolo super, celu noc sme spali v objati

scarlette
1. máj 2008

pink co mas inak nove?