Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
4. máj 2008

tak na dnes sa lucim,prajem dobru nocku vsetkym !!!! 🙂

pacna
5. máj 2008

ahoj kocky dnes ma boli hlava ako psa 😠 asi po včerajšku večer som poplakala 😢 😢 😢
u nas je škaredo robia tu kanalizaciu a po ceste je hrozne blata to bude Dominika do školy asi každy den čiste gate mať. 😖

csilla76
5. máj 2008

Ahoj kocky 🙂 aj tu je nejak zatiahnuto,mohlo by uz svietit slniecko 😉 inak aj mna boli hlava,neviem co sa deje,uvarila som si kafe tak uvidim ci pomoze 😉

lenand
5. máj 2008

cavte kocky dnes iba na skok idem ku kamoske na kavu a potom na nocnu 😝 csillauzi si to v praci a dufam ze ti to vyjde a budes mat robotku 🙂 a ta hlava boli aj mna mrcha sa uz poriadne rozbehla vonku prsi hrozne no co uz tak sa majte kocky zajtra nakuknem 🙂 🙂 🙂 😉 😉

lenand
5. máj 2008

sme az na druhej strane tak posuvam csilla uz urcite pracuje ja idem tiez o 21.30odchadzam do prace zajtra nakuknem csilla daj vediet ako bolo a dufam ze ta zamestnaju 🙂

pacna
6. máj 2008

dobre ranko včera som tu nebola. večer sme sa boli modliť 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
najhoršie bolo vidieť tu dcerku čo ostala po bratrancovi ☹ ešte nas čaka pohreb.... 😖
možno si poviete,že to moc preživam, ale ja som s nim vyrastala a aj s mužikom nas dal dohromady on. 😢 ☹

dnes vypada že bude pekne ma prist kamoska s dcerkou okolo jednej tak dovtedy tu budem nakukovať.
ako v robote? 🙂

pacna
6. máj 2008

teraz som sa dozvedela, že ma zajtra o pol dvanastej pohreb držte mi palce ☹ 😢 😢

csilla76
6. máj 2008

Ahojte 🙂 takze uz som hore,pijem kaficko 🙂 na nocnej bolo fajn,najprv sme vykladali tovar,potom ked zatvorilo tesco tak sme robili inventuru 😉 ja som mala na starost mliecne vyrobky a masove- tam nik nechcel ist lebo vraj je zima,no mne to nevadilo 😉 sef taky mladun jak my,a velmi mily.v kuchynke sme mali aj obcerstenie pripravene,kazdy si mohol vybrat na co mal chut 😉 pacilo sa my,aj ma to bavi 😉 no zatial budu len brigady sem-tam- ale aj to ma tesi ved peniazky sa zidu 😀 dostali sme registr.formular ktory mame vyplnit koli brigade,a tiez cislo uctu kde nam budu peniazky posielat 😉

csilla76
6. máj 2008

pacna to my je velmi luto,ved prave tie deti to maju najtazsie.... ☹ juj radsej ani nemyslim na to lebo som moc citliva v takychto pripadoch. 😖

lenand
6. máj 2008

cavte aj ja som po nocnej uz hore idem si zachvilku do skolky pre olivera 🙂 csilla ved ked uvidia ze si sikulka urcite ta zamestnaju aj na trvalo a teraz si apon privyrobíš a vypadnes s domu trosku do kolektyvu a odreagujes sa 🙂

csilla76
6. máj 2008

ano leni mas pravdu,mam tam kamosku ktora povedala ze oni vidia kto ako pracuje,a z brigadnikov vyberaju potom tych co zamestnaju natrvalo 😉 takze tak,zatial sa tesim aj na tie brigady,aj to je lepsie ako nic 😉

lenand
6. máj 2008

to urcite ved kazda korunka sa zijde 🙂

csilla76
6. máj 2008

inac co porabas?aky si mala dnik?ja mam taku pracu na doma,malovanie disney figurok -tak to robim,ale je to dost piplacka...no uvidim ci vtom budem pokracovat 😉

lenand
6. máj 2008

nic len tak posedavam ja ked robim nocne tak sa mi nic nechce a ti figurky su na papieri alebo sadrove

lenand
6. máj 2008

pink prekonali sme 2000prispevkou v tejto teme 🙂 🙂 😉 😉 😉 😎 😎 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😵 😵 😵

csilla76
6. máj 2008

tie gigurky su z pevnej gumy,ako na klucenky sa to robi,vies 😉 uz som prestala malovat,potom zajtra pokracujem,keby ze mam normalnu pracu tak sa stym nepiplem 😉

lenand
6. máj 2008

a ty ich vymalujes oni ti dodaju len take ciiste aty ich vymalujes to su malicke ked na klucenky je to babracka ale aspon sa da dobre zarobit alebo nie

csilla76
6. máj 2008

je za to len per korun,ale poriadna piplacka,muzik hovori ze aby som sa stym nebabrala... 😉 oni dodali vsetko,farby,stetce,riedidlo aj figurky,aj nas zaucili ktory sme mali zaujem 😉

lya
6. máj 2008

ahojte baby, ja som mala dnes rušny, od rana som chystala oslavu pre manžela tortu som piekla, pohostenie nachystať dnes ma narodeniny tak sme si to všetci oslavili.už len dat do poriadku kuchynu lebo to tam vyzeraaaa... 😵

csilla76
6. máj 2008

lya tak gratulujem k oslavam 🙂 aj moj muzik bude mat buduci tyzden 🙂

pacna
7. máj 2008

babky maju nocnu tak hajaju ja tu dnes nebudem 😢 ale čitam vas
csilka mna by to bavilo to malovanie ale dohovie ako dlho 😀 malujes to podla seba alebo mas predlohu? 🙂

čaka ma blbyyyyy den ešte chcu od muža aby niesol truhlu, ale on je vysoky tak neviem 😖 uf uf

csilla76
7. máj 2008

ajojte 🙂 u nas uz fici robota ostosest 😀 uz vymienaju strechu,taky dupot ,praskot- no proste rusno 😀 a tu na poschodi vsetko pocut 😀 ale neva,hlavne nech je pekne pocasko a stihnu to do konca tyzdna 😉 pacna su to disney figurky,teraz je to chlapec mickey a toho treba malovat,zaucili nas aj vsetko ktomu dodali co je potrebne 🙂 mame vzorku a podla toho sa musi malovat.malujeme ho 5 farbami 😉

lenand
7. máj 2008

cavte kocky chlapec mickey to by sa oliverovy pacilo stale pozera na supet rtl myckey mausa ked davaju

lenand
7. máj 2008

kocky idem k nasim brat odchadza do ciech aj s frajerkou idu tam robit tak sa idem s nim rozlucit vecer nakuknem 🙂

lenand
7. máj 2008

😔 😔 😔 😔

csilla76
7. máj 2008

leni 😉 ok.

lya
7. máj 2008

ahojte čitam že ste mali rušny den.tie figurky musia byt ozaj krasne. hm, klobuk dole. 🙂

csilla76
7. máj 2008

lya su ale velmi je s nimi babracka 🙂

lya
7. máj 2008

to musiš mať riadnu trpezlivost. určite maš z toho radost 🙂

csilla76
7. máj 2008

ale ja stym asi prestanem...mam aj bez toho dost roboty,zahradku a vsetko ostatne a pribudnu aj zavaracky,takze sa nenudim...ty si mala aky dnik?