Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
16. jún 2008

Ahoojte,nasa tema niekde na druhej strane tak posuvam 😉 o 16 hod.som prisla z prace a nic sa mi nechce pravdupovediac 😉 ale musim ist obrat hrasok a vecer popri telke olupem a dam do mrazaku 🙂 leni nebooj vsetko bude ok. 😉

lenand
16. jún 2008

cavte kocky tak este v piatok skocim na ARO a mam vsetko hotove a v pondelok mozem smelo nastupit do nemocnice

lenand
17. jún 2008

dobre ranko 🙂

csilla76
17. jún 2008

Dobrééé ráánko 🙂 akurat ranajkujem a popijam kavicku 🙂 dnes je nejak zamracene,idem este olupat hrasok co som vcera obrala a dat do mrazaku 🙂 vy co robkate dnes?

lenand
17. jún 2008

ahoj ja som doma oliverka som dala do skolky a idem vegetit po pratat a tak 😉

csilla76
17. jún 2008

no aj to treba obcas,tiez nieco musim popratat a zapnut pracku 😉

lenand
17. jún 2008

mne uz pracka perie tak zajtra ma caka zehlenie musim pripravit muzikovy veci lebo v nedelu uz cestuje do Lotyšska aj malemu na chalupu tak som ostala doma aby som si vsetko pochystala a pozapratujem aby som mala potom po laparke klud 😉

csilla76
17. jún 2008

jasne to som aj ja pred laparkou vsetko zariadila aby som pottom mohla oddychovat a byt v klude 😉 a co tam bude v Lotyssku robit???na aky dlhy cas ide?

lenand
17. jún 2008

ide na tyzden jeden chlapec sa im dostal na majstrovstva juniorou v zapaseni tak ho tam beru moj muzik trenuje deti zapasenie popri praci 🙂

lenand
17. jún 2008

oliver uz ma tiez svoj zapasnicky dres dala som do albumu fotku 🙂

pacna
17. jún 2008

ahojte leni to je teda zapasnik 😀

lenand
17. jún 2008

chodi s muzikom aj na treningy a kotrmelce uz vie aj s vyskokom opakuje po chlapcoch a potom pride domou a mami podme robit zarucaky a podobne blbosti co robia na treningu 🙂

lenand
17. jún 2008

bola som u kamosky ona ma take malinke len 8tyždnove babenko tak som sa trosku pohrala ponosila na ruckach ja uz som aj zabudla ze aj oliverko bol taky malicky 😵

lenand
17. jún 2008

uz druhy krat prsi nech sa vrati slniecko ☹ lebo sa poriadne ochladilo a ja chcem pekne aby bolo teplucko

lenand
17. jún 2008

dobru noc kocky 😔

pacna
18. jún 2008

ahoj babenky.u nas je zamračene 😒 aj my by sme chceli aby bolo teplo 🙂

lenand
18. jún 2008

dobre ranko tu vkuse prsi celu noc aj teraz skoro sme zaspali do skolky len nas muzik zobudil s telefonom 😀

pacna
18. jún 2008

aj my sme skoro zaspali 😀

lenand
18. jún 2008

prsi vkuse a tak dobre sa spinkalo 🙂
vcera som strihala oliverka ma iba take 4mm vlasky chcela som mu to trosku zarovnat ale som si blbo nastavila strojček tak ja uplne nakraducko uz aby vyslo slniecko aspon by mu nebolo horuco 🙂

lenand
18. jún 2008

dnes to vyzera ze bude cely den prsat 😒 😠

pacna
18. jún 2008

u nas sa trosku vyjasnilo 🙂

lenand
18. jún 2008

dnes cakame navstevu tak som trosku poupratovala a nieco dobre nachystala a ete stale prsi

csilla76
18. jún 2008

Ahoojte tak som tu ,reku vas pozriem co nove 🙂 idem este cosi porobit v kuchyni a vecer nakuknem.aj u nas prsalo celu noc aj cez den,teraz uz vykuka slniecko,tak uz bude pekne sa zda 🙂 zajtra ideme do RS musime s privesom na auto ist na STK,aj na nakup a tak ... 🙂

lenand
18. jún 2008

mali sme navstevu tak som ani nemala kedy nakuknut tak dobru nocku 😉

pacna
19. jún 2008

Včera sme boli po hore pochodiť taaaky kus 🙂 dnes je krasne idem dat do pračky a žihlavu nazbierat. 🙂

lenand
19. jún 2008

dnes uz konecne svieti slniecko musim povysavat po vcerajsku v detskoj izbe su same tycinky a chrumky ale nevadi to patrí k tom deti sa super zahrali 🙂 a ja si dnes poupratujem 😉

pacna
19. jún 2008

tak druhy krat sa mi perie,polievka sa dovara a nachvilu som nakukla 😀

lenand
19. jún 2008

idem este dokupit neake veci do nemocnice a potom po milacika do skolky a dnes svieti slniecko tak pojdeme urcita vonku do piesku alebo na motorku na bicykli sa mu nechce ale chcel by kolobezku tak asi mu kupime v juli 7 ma meniny tak asi dostane kolobezku este uvidime 😉

lenand
19. jún 2008

dnes ked som isla pre oliverka do skolky mi zazvonila susedka ze ake je cislo na rychlu zdravotnu sluzbu lebo jej muzovy je velmi zle tak sme zavolali zachranku a ta ho rychlo brala do nemocnice uz na wc krvacal z konecnika a potom im na chodbe vracal tiez trochu krvi tak ani neviem co je s nim oni inac ziju v australii a tu chodia len v lete na 3 mesiace je to taky starsi manzelsky par zajtra jej skusim zaklopat na dvere a spitat sa na uja co je s nim ☹

lenand
20. jún 2008

dobre ranko 😉 super pocasie sa ukazuje dnes musim ist este na Aro ale az o 13.00 tam robia tak idem uvarit segedínsky zo sladkej kapusticky potom zas nakuknem 😉