Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
16. mar 2008

😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 konec...

pink_lady
autor
16. mar 2008

lianka u vas havarka? 😕 😕 😕

ze mam zlatucke "kamosky"? 😅 😵 Aj tetovacku mi na ruku nalepili 😀 😀 viete taku zuvackovu 😀 😀 😀 Inak tej najmladsej mama povedala ze nechape 😀 lebo ta mala k nikomu nechce okrem nej a u mna sedela na kolenach 2 hodiny 😀 😀 😀 A ked vam poslem videa ako spievali tak sa nasmejete 😀 To je lepsie ako hocijake srandicky 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Lianka no videla som toho kaskadera 😀 😀 😀 Ty tam byvas na tom sidlisku???? 😵

lianka7
16. mar 2008

Juuuj,aj ja mam zopar takych kamosiek 😀 😀 😀 minule som nakupovala a kricala jedna za mnou-pani ucitelkaaaaaaaaaaaaaaa ja vas taaaaaaaak luuuubim 😀 😀 😀 ale uz ti moji anjelikovia su 4.na ZS ☹

pink_lady
autor
16. mar 2008

Budem si musiet pozriet toho kaskadera 😅

lianka7
16. mar 2008

Noooo 🙂 nase slaaavne sidlisko 😉 Kaskader kaskader skocil do ciernych dier,kratko zil,kratko zil.....nanananana....no to mi napadlo Sue tak si pospevujem 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

lianka tie deticky museli byt zlate 😵

lianka7
16. mar 2008

Pink ja ze preto mas taky nick,ze mas rada ruzove lentilky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale pridavam sa k vam do radu,lebo moja svokra-cakatelka ma zasobuje ruzovymi ponozkami,pyzamkami,teplakovymi supravami,takze ked otvorim skrinu vyzera dost fadne 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Svokra cakatelka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

To je dobra pesnicka 😉 . Elan ja mozem 🙂

lianka7
16. mar 2008

aaano ja som nevesta-cakatelka 🙂

pink_lady
autor
16. mar 2008

😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lianka7
16. mar 2008

Sue,my sme tu pesnicku mali na stuzkovej pocas zabavy a vidis tolko rokov preslo a pamatam 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Lianka pises ako by si mala 50 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pink super ze mas dobru naladicku 😉

lianka7
16. mar 2008

Ano,ale len v ramci recesie 🙂 ved ja som este take mlada 😉 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

mna dako boli hrdlo 😕 asi som to chytila od NInky, tej prostrednej 😔

pink_lady
autor
16. mar 2008

starenka lianka 😀 kedy Ti pride dochodok? 😀 😀 😀

lianka7
16. mar 2008

Juuuj,dochodok,skoda reci-take dochodky su na dve veci 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

lianka a chodis aj do dochodcovskeho centra? a kazdy den do kostola? a doobeda chodis od susedky k susedke a hovoris o mladych susedkach co ktora nove? a nacuvas za dverami? 😀 😀 😀 vies my mame v dome take dochodkyne 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

ono to tak je: poobede nacuvaju za dverami ...az do vecera...rano do kostola uz o siestej a potom cele doobedia referuju dalsim susedkam z vedlajsich vchodov co nove u koho, co si den pred tym vypoculi 😠 dakedy by som to postrielala 😠 😎 😀

lianka7
16. mar 2008

Pink nieee,vies ja som taka moderna dochodkyna,chodim do fitka,do salonu krasy,mam mladeho muza vedla seba,ma super job,chodim na kabriolete ale na caj o piatej si potrpim.Ked pojdete okolo Popradu,zastavte sa...ale o piatej 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

Raz som jednej napisala list, lebo ma hrozne poosocovala a no bolo to uplne strasne. No a este mne daco hovorila. Tak som jej napisala, nech sa pozrie na seba a svoju rodinu, na svoju dceru, ktora si vzala alkoholika a teraz sa rozviedli a ma nemanzelske dieta, atd ze ja sa do nej a ich problemov nestaram tak nech sa nestara ona do mna 😠 Odvtedy ma nezdravi 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Pink to by si mala tam s nimi nejake poriadky narobit 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

lianka ja sa tu smejem az mi slzy tecu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jasne o piatej som u teba! Ale chcem aby si mi otrvorila na sekundu presne 😀 Takze stoj pri dverach, vies lebo ak sa budes suchmat z postele tak prejde aj hodina ... 😀 😀 😀 A co mlady aspon bohaty? 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Lianka ty sa maaaaas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A pozicias aj toho mladeho muza????? 😀 😀 😀 😀

lianka7
16. mar 2008

Fuuuha Pink,klobuk dolu ze si to dokazala....ja by som mozno v duchu nadavala,ale takto to vyriesit asi nie

lianka7
16. mar 2008

Jasne,za par babiek-sak ten dochodok musim vykompenzovat 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

sue raz som odprevadzala frajera no a vedela som ze stoji za priezorom ( to je susedka od proti) tak som davala pusu a z poza frajerov chrbat som jej ukazovala do kukatka viete co ..stredny prst 😀 😀 😀 a potom smerom k nej ze ty jezibaba 😀 a viete nemoze nic povedat...keby sa stazuje tak je len jedna odpoved...ona nema co sledovat 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

Lianka ja by som na to asi nenabrala odvahu inak ale vtedy to bola dost krizova situacia, proste vvrcholne to prehnala...iny mi radili vtedy dat ju na policiu, udat, ale to som jej len do listu napisala, ze este raz a ... 🙄 🙄 🙄