Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pink_lady
autor
30. mar 2008

Baby blbne mi net 😠 😠 😠 😠 😠 Pijem tu vino 😝 😀 😀 😀 Dako sa mi mota hlava.
Bola som vonku juj tak je tam naaadherne... 😵

Lianka, ako oslava a ako pokracuju pripravy na statnice? 😝

lianka7
30. mar 2008

Ahojky Pink!A s kym pijes vinko haaa???
Oslava-...............................dala sa 🙂 🙂 🙂 A pripravy na statnice-fuuuha nijak 😀 Zajtra cestujem do BB odovzdat diplomovku....a potom ma caka oddych! 🙂

pink_lady
autor
30. mar 2008

Lianka - popijam sama so sebou 😀 😀 😀 😀 😀
ty sa mas ze mozes oddychovat 😅 ale uzi si to - potom dlllho nembudes vediet co to je odychovanie 😀

lianka7
30. mar 2008

Aaaale co 😀 😀 😀 a ze kto sa ma 😀 😀 😀 a ake cervene ci biele? 😉

csilla76
30. mar 2008

no haló baby ako vidim debata v plnom prude 🙂 ja som isla s muzikom o 17hod. sa previest totiz on mal dnes sluzbu na farme.domov sme uz isli peso a cestou sme sa stavili v hostinci,muzika aj s kamosom som pozvala na pivko a sebe objednala kofolu 😀 pink ejha vinko 😝 take by som si aj ja dala bo mrcha este nedorazila,uz meska 2 dni 😒 lianka tak ten oddych si paradne uzi,zasluzis si to 🙂

lianka7
30. mar 2008

Ahoj Csilka!aj ja lubim kofolu,hlavne teraz ked sa nam konecne otepluje 😉
Veru,trosku poodychujem a potom sup sa na ucenie 🙂

csilla76
30. mar 2008

dobre urobis 🙂 a ani sa nepochvalis ako boli narodky?mily ta cim prekvapil ak sa smiem opytat? 😉

lianka7
30. mar 2008

Narodky prebehli rychlo a pekne...trosku doma,trosku von s kamosmi-vsetko v ramci normy...dokonca som sa vratila skor ako som predpokladala... 😉 A drahy mi kupil kabelku-vkusnu,krasnu,doladil mi k topankam 🙂

pink_lady
autor
30. mar 2008

inak aj ja som mala dnes kofolu 😅 Baby ak moc taram sorry 😀 😀 😀

Lianka no vidis akeho vkusneho hocha ty mas 😅 😵

lianka7
30. mar 2008

Taras?A kde?Lebo v nasom fore urcite nie 😀 😀 😀 😀

csilla76
30. mar 2008

kofolu nie vinko 😕 pink? lianka no tak to je moc happy od tvojho kabelku urco vyuzijes 😀

lianka7
30. mar 2008

Veru veru 😀 😀 😀
CSilka co dnes este chystas robit?
Pink,neodpovedala si ci cervene alebo biele???
A sue..........padaj sem priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistttttttttttttttttt!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
30. mar 2008

csillka cofolku som mala poobbede teraz vinecko 😀

lianka, cervene 😅

csilla76
30. mar 2008

lianka uz nic moc,pojdem sa kupkat a tiez vlasy umyt a tak..idem muzikovi dat nieco pod zub bo je hladny 😉 aha pink ta ty tak 😉

lianka7
30. mar 2008

Babule utekam,mam navsteeevu.paaaa 😉

pink_lady
autor
30. mar 2008

tak papa lianka 😉

a kto nam tu este ostal? 😀

pink_lady
autor
30. mar 2008

asi nikto :( tak papaaa 😔

csilla76
30. mar 2008

ja kukam na jojke prety women hoci som to uz videla 100x ale neva 🙂 akurat teraz je reklama tak tukam do pc 😉

pink_lady
autor
30. mar 2008

hej pretty women sa aj mne paci, ja ho mam na dvd 😅

csilla76
30. mar 2008

je to moc romantikus a ja tiez takze mam taketo filmy moc rada 🙂

lenand
31. mar 2008

dobre ranko svieti slniecko 🙂

scarlette
31. mar 2008

dobre ranko baby 🙂

yoya
31. mar 2008

ahojte 🙂

lenand
31. mar 2008

cavte kocky ako sa dnes mate tu svieti slniecko tak odkladam zimne veci dufam ze uz konecne prisla jar 🙂

lenand
31. mar 2008

yoya odpovim ti na otazku este s témy endo ja som mala liecbu este v 2004 a potom som ostala tehu a mam oliverka ma uz 3roky a teraz sa snazim o druhe dietatko ale zas sa nedari ak do juna sa nezadari tak mi doky nasadi lieky na 3mesiace este prestne neviem ake vravel ze potom to rozoberieme a ked ani to nezaberie tak dalsia laparka

scarlette
31. mar 2008

lenand no v ba tiez svieti slniecko, a ja sa trapim co na seba, po operacii som zniesla len dvojo nohavic, jedny take elegantne a druhe take co nosim do posilky, ale kedze som si cez vikend podvrtla clenok tak neviem prist na to co si obleciem doprace ☹

lenand
31. mar 2008

to s tým clenkom my je luto ☹ ja tu tiez prevetravam satnik a zistujem ze nic nemam asi sa v sobotu vyberieme na nakupi na ukrajinu lebo aj oliver zas podrastol ako ste natom s tym pozemkom uz nieco mate

scarlette
31. mar 2008

ano mame, v july sa najneskor stahujeme 😀

lenand
31. mar 2008

to je super a v ktorej casti ja poznam dlhe diely ,dubravku ,perzalku

scarlette
31. mar 2008

no teraz byvame v petrzalke, pri ekonomickej univerzite ale stahujeme sa mimo ba, do miloslavova