Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lianka7
5. mar 2008

Ja som uz potrebovala vypadnut od PC,stale len doma zatvorena,dookola len myslim na skolu,na chorobu a dookola to iste...bolo to pre mna vykupenie... ☹ ☹ ☹

pink_lady
autor
5. mar 2008

Lianka tak prid za nami do TN 😅

pink_lady
autor
5. mar 2008

Teda aj ked ja som teraz v trnave v budove kde pracuje nelly 😅

lianka7
5. mar 2008

asi pridem🙂

pink_lady
autor
5. mar 2008

prid lianka 😉

pink_lady
autor
5. mar 2008

Babulky, kde vsetky ste? ☹

lenand
5. mar 2008

cavte kocky prajem vam dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

pink_lady
autor
5. mar 2008

lenand a ty uzides spinkat? 😔 alebo do prace? 😎

lenand
5. mar 2008

ja do prace ja este dnes a potom este zajtra a potom mam uz volno

pink_lady
autor
5. mar 2008

lenand tak ti drzim palceky nech ti to tam ujde rychlo 😉

pink_lady
autor
6. mar 2008

ahojte babulky,

ako sa mate? Spolubojovnicky moje, ja nic nestiham - v robote furt ktosi rusi a ked uz mam cas tak neviem co prv chytit do ruky. 😝 Rano som mala pocit ze mam nove brusko - uuplne taka ulava 😵 Konečne 😵 Som zvedava, dokedy to vydrzi 😎

lenand
6. mar 2008

cavte babulky este dnes jedna nocna a mam volno a od velkej noci pojdem asi na dvojsmenku takze iba rano a poobede 🙂 pink to je super ze uz ti je lepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
6. mar 2008

ahojte bambulky moje 🙂 juj dnes my je ale zle.... ☹ boli velmi hlava... 😒 uz som zobrala aj tabletku a predsa neprestava 😠 aaaauuuuu 😖 .gratuliren pink ze sa mas lepsie 🙂 nech ti to dlho vydrzi a nech sa ti bolesti vyhybaju. 😉

lenand
6. mar 2008

mne je tiez nenic uz mam dostat mrchu a vsetko ma boli som nafuknuta ako balon ale zvladneme to v sobotu sa chystam povimetat neake obchodiky muzicek ide na turnaj do kosic a mi s oliverom na nakupi ide jar a nemem mu co obliect zas vyrastol

csilla76
6. mar 2008

ja zas neviem preco tak moc boli hlava... 😖 z nicoho nic...je to blbé.a mám uz po mrche tak to ozaj nechápem 😒 ja uz pomaly chcem zacat robit jarne upratovanie,a nie koli velkej noci,to uz roky chodime na vylety ved ten sviatok je o nicom,a teraz ideme do kupelov.lenand uzi si nakupovaniie a kup nieco pekne pre synceka 🙂

lenand
6. mar 2008

mas pravdu csilla uz to neni ono

pink_lady
autor
7. mar 2008

ahojte babulky,

taak, conove? ja mam dnes volno, uz ma to v robote nebavilo 😀 😀 😀 Ale nie, skor som nevladala, je to fuska po 7 tyzdnoch lezania zacat frcat... 😝 Dnes mam ist pobede k dokimu na uzv, ale asi to prelozim na pondelok, lebo dnes ma dako bruskoneposlucha, mam pocit ze mi na tom vajecniku zas nieco naviera...doteraz ma moja takato intuicia neklamala 😠 😠 😠 Baby mne uz je to take trapne tam furt chodit 😀 😀 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

csilka - a ty ako hlavka este boli? ☹

csilla76
7. mar 2008

ahojte babulky. 🙂 tak si pink moja oddychni a porob veci doma co potrebujes a na uzv pojdes az v pondelok,ved snad sa nic nestane ked to prelozis 😉 dnes uz mám lepsie,neboli hlava 😀 a pomohlo my to pink ta vodicka,spala som jak zastrelená,nezobudila som sa az o 7 ráno 🙂 inac dostala si mail??uz som poslala,dufam ze to bude milé prekvapko pre teba 😉

pink_lady
autor
7. mar 2008

csilka super som rada ze ti vodicka pomohla 😵 tak teraz nezanedbavaj pekne pitny rezim, kazdy den vypi jednu celuu flasu vody a uvidis hlavka boliet nebude 😅 A inak dakujem za mailiiik moooc potesil 😉 To si posielala z Tvojej adresy? Ze ci ked dam odpovedat, ci ti to pride?

csilla76
7. mar 2008

ano moja posielala som to z mojho mailu,kludne my na to mozes pisat.... 🙂 tesi ma ze si dostala 😉

lenand
7. mar 2008

cavte babulky ako dnes tu svieti slniecko a ja uz mam volno idem nieco spravit s vlasmi apotom pojdem na nakup

csilla76
7. mar 2008

ahojky lenand 🙂 ides do kadernictva?aj ja by som sa mala uz objednat u mojej... 😉 dnes my prisiel balik,objednavala svagrina z alen-u záclony a ja 2 ks obrusov,tak dufam ze vsetko prislo,uz je posta zatvorená takze az v pondelok pojde svokra vybrat na postu.

lenand
7. mar 2008

ja mam tiz zaclony s alen-u a som s nimi spokojna nechala som si ich tam hned aj pobsivat a nasit riasiacu stuhu tak to hned lepsie vyzera idem iba do kupelne ja mam kratke vlasi a ked vstanem tak mi stoja ako chcu tak ich idem trochu ulozit 😀

pink_lady
autor
7. mar 2008

mne dnes tiez kurier doniesol balik, taku masaznu podlozku na chrbatik - nech nebolieva 😅 Tak sa teraz masiirujem 😎

pink_lady
autor
7. mar 2008

lenand to s vlasmi za rana poznam 😀 😀 😀

lenand
7. mar 2008

idem von a potom zas nakuknem cavte

pink_lady
autor
7. mar 2008

tak caw zatial lenand 😉

csilla76
7. mar 2008

no ano lenand aj ja mam len odtial-z alen-u zaclony a som spokojna 🙂 inac nezvyknem si ich dat obsivat bo ja som krajcirka tak to urobim doma . 😉 jééééj pinky masazna pomocka ..to hej aj mne by sa zislo 😀 a pomaha?kde si objednala?inac mailik my prisiel s fesakom 😀 😝 diky moc...idem vyvesat pradlo ....

pink_lady
autor
7. mar 2008

csilka objednala som cez net,z compexu, je fajn 😎