Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
16. apr 2008

co dobreho idete vecerat my sme si dnes robili lievance z nutelkou 🙂

csilla76
16. apr 2008

muzik veceral perkeltik,este sa zvisilo z obedu tak jemu to tak chutilo ze si dal aj na vecer.ja chlebik s maslom a uhorkou. 🙂 aj lievance su mnam,zvyknem robit. 😝

lenand
16. apr 2008

mali sme navstevu kamaratka s malou prisla uz sa zatial aj rozprsalo to bude nocna bude sa mi chciet spat ☹

lenand
16. apr 2008

tak ja sa idem chystat do prace cavko a vam ostatnym prajem dobru noc 😔 😉

csilla76
16. apr 2008

..bru nocku 🙂

lenand
17. apr 2008

😔 😔 😔 😔 😔

csilla76
17. apr 2008

pekny dnik zelám 😵 ahojte kocky 🙂 dnes tu u nas svieti slniecko 😉 pijem kávicku a potom idem varit. 🙂

pacna
17. apr 2008

ahojte u nas je škaredo. prišla som od dr. bola som na druhu injekciu.
navaly už na mna prišli najma v noci ako na sahare 😒
vypijem si kafičko a idem tiež variť. 😀

pacna
17. apr 2008

viete čo? mne gynekologička povedala,že by bolo dobre dať si Mirenu.teda až po liečbe a po porode (ak vobec nejaky bude) chcem ešte jedno babo tak potom,lebo že ta endom. je hnusoba a vracia sa.
idem kuknut či niečo najdem na nete. 😀

csilla76
17. apr 2008

pacna a ta mirena sa pouziva pri zisteni endom?ked nieco najdes na nete tak nam urcite daj vediet. 😵 veru,ze je ta endom.poriadna hnusoba a stazuje nam zivoty. 😠

lenand
17. apr 2008

cavte my sme prisli z vonku ucime sa na bicygli ale este nam to nejde olino je lenivy nechce sa mu krutit na motorke mu to ide tam stlaci pedal a ide to somo a tu treba krutit ako som pozrela na nete ta mirena je antikoncepcia ja este cakam tento mesiac a ked nic idem uz za dokym nech nasadi tu liecbu co mi spominal

mirip
17. apr 2008

Ahojte dievčatá, prišla som vás pozdraviť ako sa vám darí? 😉

lenand
17. apr 2008

ahoj mirip nic moc lebo robim nocne 😝 ale dnes uz posledna 😀

mirip
17. apr 2008

tak to máš dobre že končíš 😉 ako som sem teraz tak po dlhom čase nakukla velmi málo sem chodia lianka a sue, nič sa nestalo? Ale hádam sú ok 🙂

pacna
18. apr 2008

ahojte babenky dnes je škaredoooo 😠
no nezistila som nič prečo prave ta Mirena 😒 vychadza draho ale je to na pať rokov tak neviem.
čo robkate? ja idem variť kafe a potom upratovať, variť .... 😀

csilla76
18. apr 2008

ahojte pekny dnik.u nas je tiez chladno a uprsane.dnes cestujem k dokimu do kosic,tak nakuknem az vecer. 😵

pink_lady
autor
18. apr 2008

ahojte
konecne som sa k vam dostala, ako sa mate?

mne strasne blbne internet, kazdych 20 sekund vypadava 😠 😠 😠 mam chut ist k nemenovanemu operatorovi a nasekat im to tam 😠 😠 😠

lenand
18. apr 2008

cavte kocky ja uz mam dnes volno sme s oliverkom sami doma muzik isiel do prievidze na turnaj pride az zajtra v noci

mechurik
18. apr 2008

baby, no tak sa pridavam, moze byt endometrioza, ked mate okolo maternice obal co mate vacsinou hruskovity, ja ho mam vlnkovaty.

pacna
18. apr 2008

no to neviem ale ja nemam tvar maternice hrušku ale srdce je to vrodena chyba po dvoch deťoch mi to zistili sranda. 😅

lenand
18. apr 2008

vitaj u nas ja ti neviem poradit mne endo zasiahlo vajecniky

lenand
18. apr 2008

ahoj pacna co dnes porabas 🙂

pacna
18. apr 2008

ahoj no nič dokopy akurat ma volaju baby nech im idem nakresliť panaka na chodnik tak frčim ale za chvilu som tu zas.
a ty uživaš si samotybez mužika? 😀

lenand
18. apr 2008

ja som dnes po nocnej nespala tak som uplne hotova oliverko mal zavretu skvolku tak ostal doma akurat co sme si na obed lahli na hodinkuapol dnes odpadnem skoro 😝

lenand
18. apr 2008

idem tiez trosku vonku nech sa oliver trosku unavi aby skoro zaspal potom nakuknem a trosku si uzivam 😀

pacna
18. apr 2008

hotovo panak nakresleny
to ti verim obdivujem ludi, ktori robia nočne ja som spachtoš to neni nič pre mna. 🙄

lenand
18. apr 2008

ja som tiez spachtos ale nic ine mi neostava doobedu je mali v skvolke tak sa vyspim to len dnes lebo ucitelky isli na metodicke cvicenie tak mali zavretu skvolku

pacna
18. apr 2008

musim isť von lebo stale čosi vykrikuju tak papa 😀 😀 😀 😀

lenand
18. apr 2008

som spet trosku sme sa prevetrali

lenand
18. apr 2008

klop klop je tu niekto ☹