Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

sue13
27. mar 2008

Ahoj, som ☹ . Riadne nachladnuta, boli ma cela hlava, hrdlo, kaslem a kycham. Tak lezim a pozeram hokej 🙂

mirip
27. mar 2008

No vidíš aspoň ten smejko na konci, aspoň ten hokej ťa rozptíli 🙂 je mi lúto že si chorá ved nedávno si bola tiež, tak nech skôr choroba odíde, skoré uzdravenie 😵

sue13
27. mar 2008

Dakujem 🙂 Dufam ze to rychlo zmizne 🙂

pink_lady
autor
27. mar 2008

sue ja sa im tam idem postavit do branky asi 😀 😀 😀

pink_lady
autor
27. mar 2008

inak ahojte babule ja nic nestiham a mimo toho som opuchnuta ako papuca - brucho mam ako v 7.mesiaci tehu 😝 😀 😀 😀 uz aby tu bola nedela a spustila sa mrcha a potom nech uz je taky treti - stvrty den - to sa tusim citim najlepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
27. mar 2008

cavte babulky co dnes porabate ja idem za chvilu do prace 😝

pink_lady
autor
27. mar 2008

leni aj ja pracujem 😝 nastastie v noci budem spat - vyspim sa aj za teba 😅

lenand
27. mar 2008

dakujem aspon niekto bude zamna spat 😅

lenand
27. mar 2008

dnes je tu tisko aj mne sa dnes nic nechce tak cavte a pekne sa vyspinkajte 😔 😎

lenand
28. mar 2008

dobre ranko ja idem spinkat 😔

csilla76
28. mar 2008

ahojte pekne ranko 🙂 lenand len sa pekne vyspinkaj 😉 ja idem do mesta na nakup potom este dojdem. 🙂

lenand
28. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
28. mar 2008

Ahojte babule, ako sa mate? je tu vobec niekto? halooo haloooo haloo

csilla76
28. mar 2008

no ako vidim aj vcera aj dnes je tu ticho ☹ nikde nikoho 😖 lenand ty mas dobru naladu?? 😉 tolky smajlici sa tu usmievaju

pink_lady
autor
28. mar 2008

jej csilka ahoooj

csilla76
28. mar 2008

ahoj uz si doma?

pink_lady
autor
28. mar 2008

nie este v trnave

csilla76
28. mar 2008

no teda ja ze si uz doma a odtial pises 🙂

pink_lady
autor
28. mar 2008

nie som chudatko na intraku a zbytocne kvoli chlapovi mohla som byt uz doma 😠 😠 😠 😠

csilla76
28. mar 2008

ale neva ved onedlho uz pojdes ze? 😉

lenand
28. mar 2008

boli sme uz s nasou temou az na druhej strane tak som dala smejkov este dnes idem do roboty 😝

lenand
28. mar 2008

pink zas zrusil stretko ☹

csilla76
28. mar 2008

no ved lenand vidis ze to tu nejak stoji,ked my nekecame tak je tema hentam na druhej strane... 🙂

lenand
28. mar 2008

to mas pravdu dnes vraj bolo u nas vonku super 12stupnou a ja som spala cely cas po tych nocnych ma vobec nepocuva zaludok zas ma pali zaha mam to stale len ked robim v noci 😝

pink_lady
autor
28. mar 2008

ale lenand nezrusil len ja zajtra poobede nemozem a jemu je zavcasu ist na vlak o 9.30 😠 😠 😠 vraj nevie kedy sa zobudii 😠 😠 😠 ako no nech mi nemhovori ze neexistuje budik 😠 😠 😠 keby mu tak moc chybam tak vstane, nie? a vcul spi a ani mi neda vediet ako a ja neviem, za 35 min i ide posledny vlak, tak ci mam ist domov dnes nan alebo rano ☹ 😖

lenand
28. mar 2008

chlapi su uz raz taky oni sami nevedia co chcu 😠

csilla76
28. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 lenand diky za ip-ko uz som odpisala

lenand
28. mar 2008

chlapi mi okupovali pc idem sa uz chystat do prace tak cavte zajtra pekne sa vyspinkajte 😉 😔

csilla76
28. mar 2008

diobru nocku a tebe v praci aby rychlo ubehol ten cas 🙂

lianka7
29. mar 2008

Ahojte babulky!Kraaaaaaaaaaaaaaaasne raaaano vam zelam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !
Dnes mam cestu do solnej jaskyne-idem inhalovat 🙂 celkom sa tesim,bude zabava!
Diplomovka uz doma,zviazana!
Lenand,este raz diiiiky 😀 😀 😀 😀