Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
22. apr 2008

csilla mate male kuriatka?my sme kupili 10tyzdnove. 😀

lenand
22. apr 2008

csilla si kupila po velkej noci take uplne malinke asi 2 dnove

pacna
22. apr 2008

rozmyslam čo uvariť.
lenand čo variš? 😀

pink_lady
autor
22. apr 2008

pekne ranko kocky
nechce ma niektora z Vas zaskocit v robote? 😅 😀 😀 😀

pacna
22. apr 2008

a čo robiš??
ja by som šla už ma to doma nebavi, ešteže je pekne 🙂

pink_lady
autor
22. apr 2008

pacna ked daco navaris posli 😅 😀 😀 😀 na dnes nemam obed 😝

pink_lady
autor
22. apr 2008

pacna momentalne opravujem prace a popri tom pisem clanok na konferenciu 😝 😀

pacna
22. apr 2008

aha
tak nič pre mna 😖
no to vieš že pošlem ale kde? 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
22. apr 2008

pacna cez internet rovno do kancošky 😀 😀 😀

pacna
22. apr 2008

tak idem variť 😵 😵
tak čau

pink_lady
autor
22. apr 2008

tak čau 😉 a potom nezabudniiii 😀 😀 😀 😅 😅 😅

csilla76
22. apr 2008

Ahojte,prajem pekny dnik 🙂 nejako my blbol net,nevedela som odoslat prispevok.

csilla76
22. apr 2008

leni,kuriatka sa maju ok,uz su velke,maju mesiac 😀 vela papaju 😀 onedlho uz 15 dam mamke,len aby uz bolo teplo a mohli ich nechat vonku... 🙂 idem aj ja varit,potom este nakuknem 😉

csilla76
22. apr 2008

inac pacna vy ste ake kupili?akoze na vajicka alebo na zarezanie?

lenand
22. apr 2008

ja iba na skok najem sa a idem do prace bola som u kamosky na kavu 🙂

csilla76
22. apr 2008

leni tak prajem prijemnu robotu,aby ti to skoro ubehlo. 🙂

lenand
22. apr 2008

no to dufam ze to ubehne chlapom som navarila tak pridu a mozu sa najest a ist vonku sa hrat svieti slniecko tak sa majte kocky zajtra nakuknem 🙂 🙂 🙂

pacna
22. apr 2008

my sme kupili kurky na vajka. 😀
u nas fuka studeny vietor 😒 tak asi vonku nejdeme.

csilla76
22. apr 2008

tak sa maj leni 🙂 pacna ja mam take zmiesane,este pri 1-dnovych nevidno co bude ci sliepka alebo kohutik...,ale kohuty zarezavame,je z toho fajna polievocka.. 🙂 ale teraz uz po mesiaci sa da vidiet kolko bude kohutov a sliepok...aj teraz mam 13 sliepok,a vajcia aj na predaj... 😉 idem este co to popratat...potom nakuknem..

pacna
22. apr 2008

ste tu ešte?
csila mate velky dvor?

csilla76
22. apr 2008

pacna teraz nakukam,juj áno mame velky dvor aj obrovsku zahradu,rozdelenu na polovicu zo svokrou 😉 a vy tiez byvate v dome??

pacna
22. apr 2008

ano v dome na dedine a nemenila by som za nič lebo ja som povodne z bytu.
všetci surodenci sme skončili na dedine 😀

csilla76
22. apr 2008

to je dobre ,aj my byvame na dedine,hoci za slobodna som byvala v mensom meste. 🙂 ale uz 9 rokov zijem na dedine,a je my tu dobre 😉

pink_lady
autor
22. apr 2008

baby kde steee? ☹

csilla76
22. apr 2008

ja som tu se- tam nakukam.... 😉

mirip
22. apr 2008

aj ja som tu csillka 😉

pacna
22. apr 2008

pink ako ti chutilo? 😀 😀 😀 😀
pred chvilou psy strašne štekali a išla som sa kuknuť a boli tam dve lane a jelen baby parada 😀 🙂

csilla76
22. apr 2008

cau mirip aj ostatne 🙂 co mate nove?

mirip
22. apr 2008

No ja nemám nič, stále chodím k dokymu ako na hodiny klavíra každý týždeň 😀 a stále sa snažíme, takže všetko po starom 😎 akorát auto budem mať nové ale to už viete 20.mája ideme preň a mám supéééééééééééééééééér štvrtý mesiac bezbolestný menzes teda niežeby som sa tešila že mi chodí, ale už ked potvora príde aspon nemám kŕče, a ozaj chceš vidieť mojho feši dokyho?

csilla76
22. apr 2008

to sa tesim ze sa mas ok,a uz nemavas bolestivu MS.a nebojkaj aj to snazilkovanie raz prinesie ten vytuzeny batoztek lasky 🙂