Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pink_lady
autor
1. máj 2008

scar ale ak ta to potesi ja tiez sedim a snazim sa pracovat 😔 slavime sviatok prace pracou co uz 😀
tak to super ze ste to vyriesili 😉 j

pink_lady
autor
1. máj 2008

inak nove skoro nic, v pondelok idem k dokimu 😎 a ty ako? jazva uz zahojena? 😅

scarlette
1. máj 2008

no este je ju vidiet ale neboli, sice obcas brusko este citim tak nemozem nosit opasky k nohaviciam lebo ma potom neuveritelne tlacia a tak nohavice zo mna padaju 😀

lenand
1. máj 2008

cavte ja som tiez slavila sviatok prace pracou a vonku je hnusne pocasie prsi ☹ vcera bolo tak krasne 🙂 inac presne som to vravela ze dnes to dojde aj knam to skarede pocasie co vy ste mali uz vcera 😒

pink_lady
autor
1. máj 2008

lenand ani u nas nie je super pocasie ☹ ani z daleka prvo majove...

scar ja opasky tiez nemozem 😀

scarlette
1. máj 2008

u nas je tiez zatiahnute ale zatial neprsi, nastastie muzik pre mna pride autickom tak mi to je jedno ci bude prsat alebo nebude

inak baby vcera som bola zase nakupovat som si kupila dalsie 4 tricka, tyzden pred tym ich bolo 6 😀

pacna
1. máj 2008

ahoj kocky u nas sa zatiahlo trochu som žehlila, učila sa s Dominikou basničku a na večeru idem robit halušky. 🙂

scarlette
1. máj 2008

pacna a bryndzove??? tie mam rada ale musia byt so slaninkou,
kedze ja som dnes v praci, o 15minut koncim" tak varil manzel a doniesol mi aj obed do prace, kuracie ryzotko, mnam 😉

pacna
1. máj 2008

bryndzove som nerobila ešte musim skusiť či by to baby jedli.
inač tolko tričiek to je supeer. 🙂

scarlette
1. máj 2008

dik vsak som sa aj patricne tesila... mam sice kopu triciek len ich idem vytriedit lebo potvory sa zrazili na dlzku a nie som ten typ co musi mat hole brucho a krize... uz som na to stara 😉

pacna
1. máj 2008

určite nie si stara. minule som videla jednu pani v kostole ma už cez 55 a mala minisuknu nad kolena 😝 vyzeralo to na nej hrozne 😅
ale ja mam problemy s krížami tak by som si kratke trička nedavala 😀 😔
a vobec na to nemam postavu 🤐

pink_lady
autor
1. máj 2008

ja sa tiez necitim prijemne ked mi vytrca pupok mam potom pocit ze som pribrala 😀 😀 😀
ja sa chystam na nakupy zajtra alebo v pondelok tiez chcem kupit par triciek a dake nohavice 😀 😀 😀 inak ked pises pacna o minisukni ja mam taku na bunke novu spolubyvajucu taku namyslenu soplavu pipku 😀 a ked si ta da minisuknu tak jej trcia gaťky 🤐

lianka7
1. máj 2008

Ahojte baby!
Letnu temu ste nahodili?Ja take tiez nemusim,kde krize a brusko mam hole....a ked to vidim na inych,otacam hlavu inym smerom 😖

pink_lady
autor
1. máj 2008

kam lianka? za chlapmi? 😀

scarlette
1. máj 2008

inak si skuste vsimat tak v oktobri tie mlade pipenky, clovek sa uz teplejsie oblieka a oni tricka bundy to pasa a bedrove gate...ze ich rodicia nevidia...a potom sa babenky budu cudovat ked budu mat zapaly 😠

scarlette
1. máj 2008

inak pink, vsak pozerat sa moze nie??? aspon u nas ale pravidlo je ze ruky prec 😀

mirip
1. máj 2008

ahojte dievčatá, vy ste tu? som myslela že každý je vonku a teší sa z jarného počasia, len ja trčím vo vnútri nahccípaná jak pes s nádchou, bolavým hrdlom a úplne bez hlasu a píšem podrobné prípravy pre moju skvelú koleginu 😠 čert aby to bral, je riaditeľka má 25ročnú prax a od pondelka má prísť praktikantka a ona pred nou učí a má jej dať vzorové prípravy a ja som dostala príkazom jej ich urobiť 😠

chrobco
1. máj 2008

ahojte, som tu 1. krát a endometriózu mi zistili v novembri - teraz beriem lieky a injekcie a dosť som pribrala. 😠 Nech robím, čo robím kilá idú len hore - neviete, či po dobraní liečby pôjdu kilá dolu a hlavne, keď dostanem 1. menzes - ustúpia bolesti, alebo sa mám báť?

mirip
1. máj 2008

no s kilami majú všetky baby problémy, ja som pred liečbou mala 62 a teraz 75 a za žiadnych okolností nechcú ísť potvory dole 😠 😠 😠 😠 😠

chrobco
1. máj 2008

tak to sa mám na čo tešiť. Mám problém aj so štítnou žlazou, pri tej sa mi podarilo 😒 pribrať 7 kg, teraz som pribrala za 5 mesiacov 8 kg - mám 78 kg a cítim sa strašne
☹ ☹ ☹ ☹

mirip
1. máj 2008

ja tiež som nosila kostými č. 38-40 a teraz sa ledva nahurkujem do 46 a toe pekné kostými len visia v skrini v nádeji že ešte si ich niekedy oblečiem 😒

pink_lady
autor
1. máj 2008

chrobco to schudneees 😅
miri pis pis 😀 😀 😀 aj za mna mozes ak chces :D
scar jasne aj ja sa obzeram a obcas provokujem 😀 😀

mirip
1. máj 2008

čo mám písať nechápem myslíš prípravy 😠 nedrýždi pink ešte teraz som nasratá jak pes, ja som chodila na strednú pred12. rokmi a pani riaditelka má dcéru ktorá skončila pred 4. rokmi a dala to urobiť príkazom mne ešte aj pomôcky a pracovné listy

mirip
1. máj 2008

myslela som nedráždi 😀 😀 😀

chrobco
1. máj 2008

tak nechajme kilá kilami, aj tak sa s tým musím zmieriť. Mám momentálne veľký problém s mojou 13 ročnou dcérou. Cez deň nepoznám lepšie dieťa, je milá, uprace, v škole sa dobre učí - ALE večer má byť o 20.00 doma, čas nedodrží a včera mi o 21.30 ušla z domu.

mirip
1. máj 2008

no čo už také sú deti ked puberta plieska tak s tým nič nenarobíš a je pravda že dnešné deti sú iné ako sme boli my

chrobco
1. máj 2008

ja neviem, kde robím chybu. Byvame v meste, potulujú sa tu podivné partie a tak sa snažím, aby nechodila po tme von. Jediné, čo mi vytýka je, že jej nedovolím byť vonku aspoň do 21.00. Je ťažké dieťa vychovávať, keď ostatné decká sú vonku aj do 22.00 a rodičov vôbec nezaujíma, kde a ským trávia čas. 😒 😒 😒 😒

mirip
1. máj 2008

tak je sú to deti ulice aj ja mám také prípady v triede a sú to menšie deti

chrobco
1. máj 2008

minulý týždeň som sa rozprávala s primárom detského odd. a ten rozprával, že 12-13 ročné decká má pravidelne na oddelení poriadne pod parou. Dokonca sa na odd. stavujú, že keď príde 13-14 ročná kočka do nemocnice s bolesťami brucha, po gynekologickom vyšetrení takmer nikdy nieje panna

csilla76
1. máj 2008

ahojte kocky 🙂 dnes sme boli u nasich na navstevu 🙂 potom poobede som robila v zahrade,vecer obriadila kuriatka a tak 😉 chrobco vitaj medzi nami 😉