Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
12. apr 2008

csilla poslem ti recept na pudingose oli ide zachvilku spat tak napisem mam to z roboty mne to chutilo je to z kysnuteho cesta

csilla76
12. apr 2008

dobre si to prirovnala leni 🙂 ok tak posli,budem rada 😉 fifa,tak potom to mas dobre ked ti mamka robi v cukrarni 😵

lenand
12. apr 2008

vies to tvrdil moj otec on robyl v Jase a tam sa sili topanky

csilla76
12. apr 2008

dikes leni,niekedy ich vyskusam,a ten smetol to je akoze palmarin???uff....bola som v zahradke okopala som znovu jahody a tiez posypala proti skodcom.potom sused prisiel a kde este nemame posadene tak nam to s rotavatorom okopal,bude sa lahsie sadit. 😉 potom sme so svokrou siali do crepnikov zlty melon a tiez bazalku. 😉 kym sme stym skoncili,musela som kuriatkam dat vodu a krmivo lebo boli hladne...teraz uz trosku oddychujem a pijem kafé 🙂 okolo 13-hod sme vysli von a teraz sme prisli dnu 😵 vecer si chcem urobit manikuru,bo uz mam dost vyrastene nechty,a nalakujem si ich 😵 ty si co porabala?olik sa ma ako?

pacna
12. apr 2008

tak ja som bola pred mesiacom na laparoskopii koli cyste a pri tom mi zistili endom. mam na tri mesiace Lucrin a vo štvrtok idem na druhu davku.
trošku som bola z toho zaskočena, lebo som šla koli cyste a vrodenej chybe maternice.
no tušila som že to neostane len pri tom. 🙂

jandura
12. apr 2008

ahojte baby.Mam endometriozu a chcem sa spytat,uz som dobrala lucrin injekcie a cakam na MS tie navaly budem mat az kym nedostanem prvu MS?

pacna
12. apr 2008

jandura a kolko si mala Lucrin?

jandura
12. apr 2008

lucrin som mala 6mesiacov.aj ty pacna si ho mala?napis prosim ako to u teba prebiehalo.DAKUJEM

pacna
12. apr 2008

mne dr, povedala nech si kupim magnezium, vitamin e a calcium.

jandura
12. apr 2008

ja som uz brala vsetko mozne,ale tie navaly mam stale.bud rada,ze ich nemas lebo je to hrozne.teraz cakam na prvu MS a potom znovu kontrolna laparka,ale dufam ze uz budem ok.drzim ti prsty,nech ti nepridu tie navaly,ved kazdy to znasa inac 🙂

lianka7
12. apr 2008

jandura,tak sme na tom rovnako...ja uz mam tiez po 6.davke a cakam na MS a tie navaly su priserneeeeee! ☹

lenand
12. apr 2008

csilla ten smetol je palmarin 🙂

csilla76
12. apr 2008

diky a prajem peknu nocku,teraz so dopozerala na stv romantikus film.... 😉

pink_lady
autor
12. apr 2008

ahojte asi uz spiace krasavice 😔
csilka, lenand - prosim si vsetky recepty 😅 aj ked mam uz zadok ako buldozer 😀
lianka - perfektna fotka 😵 ako ide ucenie? baby drzim paste nech tie navaly coskoro pominu a brusko sa zagulati 😉

dobru nocku
😔 😔 😔

pacna
13. apr 2008

jandura a ty ako Ti zistili endom.?
a kde Ti robili laparku?

ozaj dobreee ranko 😀 😀

csilla76
13. apr 2008

ahojky kocky 🙂 prajem peknu nedielku 🙂

lenand
13. apr 2008

cavte kocky ahoj pacna ako sa dnes mate 🙂 dnes asi pojdeme na detske predstavenie o 15.00 čim-čim 🙂

pink_lady
autor
13. apr 2008

dobre ranko 😅

peknu nedelu Vam...ja sa prave napchavam 😀 😀 😀

pacna a ty mas tiez endo? 😠

lenand
13. apr 2008

pink co dobre papkas my sme mali kuracie rezne a poslala som ti ten recept 🙂

pink_lady
autor
13. apr 2008

lenand ano dakujem ti prisiel 😅 😵
a nacpavam sa kolacmi 😀 😝 takym fajnym tvarohovym s hrozienkami 😀

lenand
13. apr 2008

tak jeden posli ja som prave dopila kavu a kolacik by sekol

pink_lady
autor
13. apr 2008

lenand uz osm poslala ... 😅 da si este niekto? 😅

csilla76
13. apr 2008

aj ja si prjosim taky mnaaaaaam kolacik pink 😝 ja som robila kremes. 😀

pacna
13. apr 2008

my sme tiež po obede dnes varil mužiček.
ano pink ja mam endometr. ale zdalo sa mi že sem nepatrim, že to je blbe lebo mam dve deti a ešte chcem jedno.dufam že vam to neva.

lenand
13. apr 2008

pacna preco by si sem nepatrila ved aj ja mam dieta len sa k nam pridaj mi radi pokecame 🙂 pink dakujem 🙂 csilla aj ty posli jeden mnam ja som vcera robila kakaovnik oliver sa len tym napchava 🙂

pacna
13. apr 2008

dakujem lenand. 😀
ideme asi von je tam pekne. 🙂
vypit si kavičku 😀

lenand
13. apr 2008

my sme chceli ist do kina na predstavenie ale je zrusene tak asi tiez pojdeme na prechadzku aspon lebo je tam pekne

jandura
13. apr 2008

ahojte baby.pomozte mi prosim,neviem sa v tych temach orientovat

pink_lady
autor
13. apr 2008

pacna preco by si sem nepatrila ved vsetky tu chceme babo 🙂 a vsetky mame endo 🙂 A ked uz mas deti to je pre nas len povzbudzujuce 😵

lenand preco to zrusili? ☹

jandura, ako myslis orientovat?

lenand
13. apr 2008

lebo jeden clen ochorel tak to zrusili ideme von potom nakuknem cavte