Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
24. apr 2008

taaak mi blbne konik,že už pišem piaty krat 😠
varila som fazulu a na večeru buchty na pare alebo palacinky 🙂
Dominika prišla zo školy tak jedia a ideme von.

csilla76
24. apr 2008

ja som robila fasirky a ryzu ktomu s mrkvou a hraskom.vecer chcem spravit krupicu,lebo muzik ma chut 😝 .bola som v zahradke,posadila som 15 riadkov zemiakov,aj svokra pomohla. 😉 je take supros pocasko 😉

csilla76
24. apr 2008

dobru nocku kocky 🙂

csilla76
25. apr 2008

Ahojte 😵 prajem pekny dnik 🙂 u nas je snecno,tak sa tesim 😀

pacna
25. apr 2008

ahoooj aj u nas ja krasne 😎 😎 😎 😎

csilla76
25. apr 2008

co budes dnes robkat?

pacna
25. apr 2008

včera som začala vynašat taaaaaku kopu z dvora odpadu z domu zo zateplovania a tak, asi to dorobim ale mam už mozole od včera ☹
a ty? zemiaky si posadila si šikovna 😉

csilla76
25. apr 2008

ano posadila som zemiaky aj svokra pomohla. 😉 teraz idem upratovat a potom poobede jahody okopem. 🙂

lenand
25. apr 2008

cavte kocky ja sa chystam zehlit vonku je super uz som pobehala po meste a kupila olinkovi teplakovu supravu do skvolky 🙂

lenand
25. apr 2008

cavte kocky idem do prace vobec sa mi nechce ked je vonku tak krasne 🙂 😎 😀

csilla76
25. apr 2008

leni iste je peknucka ta teplakova suprava. 😉 prijemnu robotku 😉

scarlette
25. apr 2008

ahojte dievcence,ste tu este niektora?

csilla76
25. apr 2008

Ahoj scar 🙂 co nove?ako nazivate?a kde ti zmizla fotecka???

csilla76
26. apr 2008

pekne sobotnajsie ranko 🙂 ako vidim je tu mrtvo ☹ no neva aspon som posunula nasu temu,uz bola na vypadnuti

pacna
26. apr 2008

bre ranko. ja som dnes dolamana včera som nosila ťazke kamene na skalku tak mam dosť. dnes len niečo lahunke. asi nič 😀 😀

kde ste kto, ako sa mavate ?

leni ako bolo u svokry? 🙂

csilla76
26. apr 2008

ahoj pacna 🙂 tak si dnes trosku oddychni po tolkej namahe,ale budes to mat urcite pekne 😉 idem varit a tiez upiect tvarohovy a smotanovy kolacik. 😉

pacna
26. apr 2008

jeeej csilla mnam mnam 😝 keby sa mi dnes chcelo tak upečiem aj ja.
no dufam že energia sa dostavi pojdem tu skalku ešte robit no mam to tak na tri dni ešte. 😒

csilla76
26. apr 2008

a bude to velke???my mame taku mensiu len ale je pekna 😉 robili sme pred par rokmi 😵

pacna
26. apr 2008

neni moc velka aspon sa mi zda. ja ju totiž prekladam z jedneho miesta na druhe. mam dost vela tych rastlin ani sa mi to nezdalo.mam pocit,že budem musiet ešte prikopať.
dnes nič z toho nebude švagrina volala či im pridem pomoct so sadenim zemiakov, tak idem.
zajtra budem k.o. 🙄tak papa

csilla76
26. apr 2008

joj,tak vam prajem prijemne sadenie,urcite to pojde rychlejsie ked ste viaceri 😀 aj ja pojdem na tie jahody okopat,akurat sa my dopiekol kolacik takze este umyjem riad trosku popracem a idem na to 😵

lenand
26. apr 2008

cavte kocky teraz som dorazila domou sadili sme u svokry zemjaky tak to mame konecne zasebou idem dorobit kolac piskotu uz mam upecenu ked sa vydari poslem vam recept oliver je unaveny lebo aj on pomahal hadzal zemjaky do jamky tak dnes odpadne skoro 😔

lenand
26. apr 2008

tak kolacik sa vydaril poslem vam recept ker oliver zaspi 🙂

csilla76
26. apr 2008

no aj my sme unaveny.jahody okopane,posadila som tekvicu a cviklu,pripravila miesto pre uhorky,cuketu a krickovu fazulu.zajtra asi posadime aj to.dnes som bola na vsetko sama ,bo muzik bol v praci do 18-tej.predchvilou kym som zohriala veceru,tak este muzik pokosil travnik na dvore.kuriatka som obriadila..juj ale je tej robotky do aleluja 😉 teraz uz idem nakremovat ruky bo od gumenych rukavic ich mam vysusene.. 😉

lenand
26. apr 2008

poslala som vam ip kocky a aj tebe pink kdeze nam si a ako sa mas ☹

csilla76
26. apr 2008

dikes leni 😉 idem kuknut postu pre teba 😉

lenand
26. apr 2008

ok cavko

lenand
26. apr 2008

kocky idem spat lebo som uplne hotova zajtra idem do svokry na velku noc tak asi az vecer nakuknem tak sa majte 🙂 😎 😔

csilla76
26. apr 2008

tak prajem dobru noc aj ja a pekny zvysok vikendu 🙂

scarlette
27. apr 2008

dobre ranko damy 🙂

csilka dala som ju prec, chcem zmenit pracu a nebola by som rada keby tu na mna niekto narazil 😉
ale najdem nejaku foto kde ma az tak moc dobre nevidiet 😎

csilla76
27. apr 2008

ahojky 🙂 aj ja mozno zmenim foto,ale teraz mam len tuto jednu v pc,takze nemam na vyber.chcem kupit dig.fotak... 😉 inac ako sa mate?a co s domcekom??