Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
13. jún 2008

ahojte neni kedy na konika včera sme ukladali drevo čo sme mali, a dnes šiel muž po to dalšie. 🙂 čitat prečitam ale nestiham pisat. 😀

lenand
13. jún 2008

cavte kocky idem k obvodnemu po kartu a od pondelka si idem robít predoperacne vysetrenia

csilla76
13. jún 2008

Ahoojte 🙂 ja tiez som teraz dost zaneprazdnena,nemam cas velmi 😉 ale za to sa snazim sem-tam nakuknut 😉 idem do mesta na postu a na nakup,tak potom vecer nakuknem co nove

lenand
13. jún 2008

tak des sme v obchode pekne trucovali predavacky mali pekne divadlo ale inac pohoda vyzuril sa a teraz uz spinka ako anjelik

lenand
13. jún 2008

hodila so do albumu fotku ako oliver zaspal pa tom divadle v obchode 😉

csilla76
13. jún 2008

no takze uz dzemik urobeny,aj svokra pomahala takze raz-dva sa spravilo,este dnes donesieme jahodky od maminy a to zajtra urobim a hotovo,viacej uz nie... 😀 ceresne chcem zo par flias zavarit 😀

lenand
13. jún 2008

my nemame toho roku ceresne tak nezavarame ale dzemi jahodkovy sme si spravili ja som jahody rozmixovala s ponornym mixerom a bolo to rychlo hotove do polhodinky bol dzem hotovy 🙂

lenand
13. jún 2008

dnes je otrasne pocasie vkuse prsi ☹

csilla76
13. jún 2008

no ano,dzemik je mnamovy 😀 😝 idem hajat tak dobruuu aj vam.. 😔 😔

lenand
14. jún 2008

dobre ranko dnes je riadne chladno a zamracene to zas bude den ☹

pacna
14. jún 2008

dobre ranko u nas je celkom fajn 🙂
baby keby ste videli tu kopu dreva skoro som spadla na zadok 😅 čosi som poukladala a povozila do dvora a dnes ma ruky bolia jojoj 😖 a to bol len začiatok 😠

pink_lady
autor
14. jún 2008

dobre ranko
ako zienky? ja mam priserne krce 😢 vcera som uz myslela ze pojdem na pohotovost ale potom som si povedala ze pockam... 😔 😔 😔 Noc bola desna, uplne som unavena ☹

lenand
14. jún 2008

pink radsej chod na pohotovost ☹

lenand
14. jún 2008

pink zas nove foto 🙂 este mas bolesti alebo je ti uz lepsie

lenand
14. jún 2008

no super je 21.00 a zas prisla navsteva neziaduca tada ten isty clovek ako minule 😠 no som zvedava kedy vypadne ja teraz davam spat olivera

pacna
15. jún 2008

Ahojte kočenky pink už Ti je lepšie? Leni kedy vypadla navšteva?
My sme včera ukladali drevo dnes som dolamana, boli sme aj so švagrinkou na jahody nazbierali sme spolu taky pat litrovy kyblik, a to sme všetko nevyzbierali 😀

lenand
15. jún 2008

cavte kocky tak vcera to bolo lepsie bol triezvy pil len kofolu a o 22.30 vypadol ked je triezvy tak sa to este da 😉

pink_lady
autor
15. jún 2008

ahojte
babulky no je mi trosku lepsie z jednej strany 😎 ale na druhej strane aj horsie ...cize prakticky rovnako 😀 😀 😀
pacna idem k tebe tusim na navstevu na jahooodky 😀 😀 😀 😀

lenand
15. jún 2008

ahoj pink bolesti uz presli 🙂

pink_lady
autor
15. jún 2008

nepresli 😖 ale castost krcov je trosku mensia uz to viac menej len boli 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

lenand
15. jún 2008

ja mam dnes trosku depku vonku prsi a nikde sa neda ist a uz len tyzden a ojdem na laparku oliver este nikdy neboltak dlho bezomna ☹

pink_lady
autor
15. jún 2008

leni ved on ta pride pozriet do nemocnice 😵 a, ved, ked ides ln na prefuk, to budes na dals iden doma 😉

lenand
15. jún 2008

to urcite nie u nas to tak neni teraz bola kamoska a v pondelok prisla v utorok ju operovali a v piatok ju pustili u nas nepustaju hned na druhy den ja viem ze to zvladne ale aj tak ani ja som nebola tak dlho bez neho to su iba take pocity ale my to zvladneme 😉

pacna
15. jún 2008

mnam už sme spapali jahodovu penu 😀
leni neboj bude dobre, a prečo tak dlho držia v nemocnici? 😉

pink_lady
autor
15. jún 2008

leni to ma prekvapuje 😕 mna sice drzali dlhsie, ale mali na to dovody, ostatne pustali na dalsi den, max po 48 hodinach 😕 prefuk a kyret dokonca pustali aj v ten ist den, ak dotycna chcela a neboli komplikacie 😔
pacna a mne si neposlala ☹ ☹ 😠 😠 😀 😀 😀

pacna
15. jún 2008

ale ano len to po ceste ktosi zjedol 😅 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
15. jún 2008

no ved ho najdem a .. 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀

csilla76
15. jún 2008

Ahoojte tak sa konecna hlaaasim 🙂 vcera sme prerabali kuchynu a dnes este dokoncovali tak koli tomu som nemala cas konikovat,a vecer som padla do postele a spala som jak zastrelena 😀 ja uz mam tiez dost jahod,robila som habadej lekvaru tak uz stacilo 😝 teraz su na rade ceresne a hrasok... 😉

pacna
16. jún 2008

dobre ranko. my čerešne ešte nemame ☹
idem do mesta ale moc sa mi nechce 😕

lenand
16. jún 2008

cavte kocky konecne som doma zacala som si robit predoperacne rano o 6.00 som isla z domu a teraz si konecne davam kavicku a ranajky a este o 12.30 mam ist pre vysledky dnes budem utahana este horsie ako by som bola v robote na šestnastke