Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
19. aug 2008

dakujem 😉 csilka musim spravit. dnes ideme do mesta za našou dr.nech povie či treba ist s Dominikou na alergologiu alebo nie.
je tam horuco 😎 😎 😎 😎

pacna
19. aug 2008

tak sme boli u dr. a dala jej antibiotika 😕 ze je takych pripadov vela tento rok.a nemoze ist ani na slnko tak sme vnutri 😉

csilla76
19. aug 2008

ja somteraz dosla z prace a chcem ist uvarit fazulkovu polievku na kyslo bo mam sampiony na smotane s cestovinami ale moj muzik to nelubi...tak aby bolo aj nieco pre neho 😀
a na co ma alergiu?je to tazke deti udrzat vo vnutri ,no ale co narobis ked musis.... ☹

pacna
19. aug 2008

neviem načo ma alergiu ale to ustipnutie je alergicka reakcia na komara? 😅

csilla76
19. aug 2008

pacna moze byt...ze ano ja mam alergiu na pel,pokosenu travu,kukuricu atd... 😒

csilla76
19. aug 2008

dobru nocku a zaroven posuvam temu vyssie bo skoro vypadla 😉 🙂

lenand
20. aug 2008

čavte kočky ja teraz nestiham tak len vas pozdravím aspon 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pacna
20. aug 2008

ahoj leni prajem prijemnu dovolenku a riadne si to užite 😀

csilla76
20. aug 2008

Ahojte tak prave kavickujem a potom idem do prace 🙂 so svokrou sme zarezali 2 kohutov,takze stym sme sa babrali od rana 😀

csilla76
20. aug 2008

leni prajem prijemnu nicim nerusenu dovcu 🙂

lenand
21. aug 2008

dobre ranko
včera sme mali perný den a večer ani nehovorím bola som s oliverkom u svokry a oliverko sa napichol na plot a poranil si krk ale naštastie ho zachytilo trošku tričko tak to neholo prerazené ale len tak viac škrabnuté tak sme išli na chirurgiu tam mu to vyčistili a netrebalo ani zašivat tak super takže dovolenka nam začina dobre svokra ma taky špicaty plot a už tam oliver asi nanho nepolezie

csilla76
21. aug 2008

Ahojte pekny dnik prajem 🙂 no leni stastie ze sa nestalo nic horsie....
ja prave ranajkujem parky ,pred chvilkou som si umyla vlasy...pojdem fazulku lupat... 😉

lenand
21. aug 2008

to maš pravdu csilla ešte že to takto dopadlo možno si zobral poučenie a už na ten plot nepolezie 😉

dala som si pauzu lebo balím a idem napiect pirvošky na cestu z kysleho mlieka a plnené tvarohom 🙂

csilla76
21. aug 2008

mozes aj sem poslat cestou pirozky s tvarohom..tiez lubim 😀 inac ja chcem zajtra pizzu alebo langosik... 😉

lenand
21. aug 2008

kočky tak sa majte pa pa prideme až 31.8 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pacna
22. aug 2008

ahoj tak sme dočasne same csilka 😀

csilla76
22. aug 2008

ahoj pacna 🙂 co dnes idete robkat?ja o hodinku idem do mesta na nakup..mam volny den tak to vyuzijem...a chcela by som zacat upratovanie,okna umyt a tak... 😉

pacna
22. aug 2008

muž tahal marmolid(neviem či sa to tak piše) a ide ku svokrovi po nejaku dlažbu na terasu 😀

csilla76
22. aug 2008

fiha tak mate o robotku postarane... 😉 🙂 mne sa pecie akurat pizza,potom popracem kuchyne a do upratka sa chytim az zajtra... 🙂

pacna
25. aug 2008

ahoj csilka pijem kavičku a dnes musim upratovat raz tolko lebo včera sme boli na hodoch a večer sa mi už nechcelo. ešte ku tomu nam voda nejde tak musim chodit do studničky. 😖

cokel urobeny teda len polovica na druhu nam to nevyslo a ešte musim donatierat zarubnu a dvere do pivnice.

ako sa maš?ešte sa vam nepodarilo babo,my budeme skušat tento tyždenlen nechcem muža vylakat lebo minule som bola až neznesitelna 😅

csilla76
25. aug 2008

Ahoj moja akurat som chcela vyhladat temu ale vidim ze si ma predbehla 🙂 u nas tiez v sobotu bola zabava s programom.den obce 😉 este sa nepodarilo...no zial 😢 asi prirodzene to nepojde,chceme ist na ivf na jesen 😉

pacna
25. aug 2008

tak dufam že sa vam potom podari 😉 🙂
chcela by som ist do robotky ale ma to nevyhodu že skoro všetko je do piatej a u nas je skolka a druzina len do stvrtej a baby nemaju kde byt a po susedoch to nechcem su tu starši ludia 60 a viac. 😒

csilla76
25. aug 2008

dakujem a dufam ze sa podari uz by sme si to moc priali 🙂
stymi pracami je to tazke najma pre maminy...chapem ta ze ich nechces nechat na susedov..to by som ani ja... 😉 a prajem aj vam aby sa skoro zadarilo a coskoro si nam tu posielala tehu bacilky 🙂

pacna
25. aug 2008

diky držme si palce navzajom možno zacne lenand ked pride z dovolenky. 😀 😀

csilla76
25. aug 2008

no to je mozne pacna a potom to pojde zaradom 🙂 to by bolo super 🙂 inac otvorila som temicku v snazilkach:Snazilky a Tehulky z Gyncare KE-Mudr.Herman tak mozes prist na pokec ak by si chcela....sme tam viacere a radi ta privitame 🙂

pacna
26. aug 2008

ahoj co budes dnes varit?ja neviem vobec ma nic nenapada 😀

csilla76
26. aug 2008

Ahojky ako sa mate? 🙂 teraz som prisla zo zahradky...bola som pozbierat do suda hrusky ktore popadali...a som normalne vyvalila oci ked som videla ako narastla cvikla...no teda ta je obrovitanska... 😀 😀 😀 😝
inac som varila hraskovu polievku a cuketove placky 🙂 😉 muzik mal este perkelt,bo on nelubi cuketu 😒
a ty si co varila a robkala dnes? 🙂

pacna
27. aug 2008

ja paradajkovu lebo baby ju lubia. 🙂

csilla76
27. aug 2008

Ahoj moja 🙂 co plánujete na dnes?uz sa to detickám krati,za par dni a zacne sa im skola,skolka.....ako ubehlo aj toto leto.... 😉

pacna
27. aug 2008

ahoj csilka tak včera som akurat čistila tašku.dnes som mala isť ku sestre ma tam prist kamoška čo jej zomrel v maji muž ale akosi sa mi tam nechce.
ta kocka strasne opeknela a sestrina svokra hovorila že každa vdova opeknie 😅
ten čas rychlo leti 🙂