Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

elisa80
24. nov 2008

viem to asi mesiac

csilla76
24. nov 2008

vitaj elisa 🙂 ja tiez mam endo..zistili pred 2 rokmi na laparke,predtym som ju nemala.a ty mas aj bolesti?

u nas poletuvaju vlocky,tak na vecer mozno bude trosku sniezik 🙂 boli ma podbrusko.

elisa80
24. nov 2008

ahoj ja som nemala prave ziadne bolesti zistili to pri sone....u nas je snehu az az a snezi zase 😀

csilla76
24. nov 2008

odkial si elisa ak mozem? 😉

ani ja nemavam bolesti ziadne,preto sa pytam,bo niektore babenky mavaju ukrutne bolesti. 😉

mozes kuknut aj v odseku:snazilky temu:buduce tehulky z endometriozov,tam je nas viacerych stouto zakernou diagnozou

elisa80
24. nov 2008

ja som z bb....no citala som ze je v podstate nevylicitelna vec a jedine v prechode sa toho zbavime ak nie skor 😠
obavam sa aj tej liecby ak bude a potom otehot....no proste parada ☹

csilla76
24. nov 2008

vraj tuto chorobu najlepsie lieci tehotnost....tak uvidime

a este neplanujete babatko?

elisa80
24. nov 2008

no uz aj ano ...brali sme sa tento rok a riesili sme byvanie ..a ked uz bolo koniec stresom prislo toto ako bonus 😠
kolko sa snazis o babatko ak smiem vediet a kolko mas rokov?
ja 29 takze naj cas 😉

csilla76
24. nov 2008

mi sa snazime 9 rokov a mam 32. 😢

elisa80
24. nov 2008

hmmmm ☹ co na to povedat
a kolko IVF si absolvovala....ja sa do toho moc nevyznam..mozno casom budem 😒

csilla76
24. nov 2008

elisa udaje mam v pase,tak kukni.
su tu kocky-snazilky co sa snazia aj dlhsie nez mi,takze mne to uz nie je take neobvykle
ti zelám aby sa vam skoro zadarilo a bola tehu 🙂

pacna
24. nov 2008

csilka určite sa vydari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime palce 🙂

mne tu endom.zistili až pri laparke 🙂

csilla76
24. nov 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem pacna si zlata 😵 este ti dlzim ip,idem napisat. 😉

pacna
24. nov 2008

diky csilka aj za ip 🙂 som trochu mudrejsia 🙂

csilla76
24. nov 2008

nemas za co,rado sa stalo 🙂 dievcata co robia takto na vecer? 🙂

pacna
25. nov 2008

ahojte dobre ranko tak večer baby vždy dostanu druhy dych bud sa pekne hraju alebo pokusaju 🙂

elisa80
25. nov 2008

ahojte
csilla dakujem za povzbudenie a verim ze budes skoro mamina aj ty 🙂

csilla76
25. nov 2008

ahojte 🙂 uz aj mi mame velky sniezik 🙂

idem o chvilku do mesta musim cosi vybavit tak neskor dojdem 😉 elisa dikes 😵

pacna
25. nov 2008

aj ja idem do mesta 🙂 🙂 🙂

pacna
25. nov 2008

baby dozvedela som sa same zle spravy jedna kamoška sa rozvadza -našiel si o 8 rokov staršiu vydatu
sesternica ma rakovinu ☹ ☹ ☹ ☹
a zomrela moja rovesnička s troma detičkami ☹ ☹ ☹ ☹

csilla76
25. nov 2008

ejha..tak toto su hrozne spravy... ☹

lenand
25. nov 2008

čavte babulky a výtam aj novú členku

pacna ☹ 😢 ☹ 😢

csilla kedy čakaš tu mrchu som len zvedavá lebo sa velmi tešim a prajem aby to vyšlo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
25. nov 2008

leni mala by byt 30eho ale po pichnuti dhiperelinu,neviem..neviem..ako to bude.

dakujem za virusiky,zopar uchmatnem do zasoby 😉

pacna
26. nov 2008

caute srdiečka 🙂

elisa ides v piatok na tu laparku?alebo ťa už v piatok budu robit? a kde ideš? 🙂

leni dakujeme za virusiky ak boli aj mne. 😉

elisa80
26. nov 2008

ahoj ano piatok o desiatej ☹ a budem tama si do soboty vraj pre istotu a o tyzden mi budu vyberat stehy...ozaj kolko je stehov pri lapaor lebo ma strasia vsetci na okolo 🙂

pacna
26. nov 2008

no stehov neviem ale mas tri male ranky 🙂

elisa80
26. nov 2008

a kde presne? infuzii vam davali kolko?
som zvedava co mi nakoniec povedia ☹
a este sa chcem spytat ako je to s liecbou....nasadia ju vzdy alebo ked chceme babo tak uprednostia to

mam uz v tom chaos ☹

pacna
26. nov 2008

no jedna je pri pupku a dve dole nic strasne fakt 🙂
ja som mala endom.v ziačiatku tak som mala liečbu na tri mesiace 🙂 potom mi dr povedala že bud babo alebo antikoncepciu konkretne Mirenu no ja ju moc nechcem 😒

neboj sa nestresuj sa hlavne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a daj vediet potom ako ok,? 😉

elisa80
26. nov 2008

jasne hned ako budem vladat tak vam napisem 🙂

csilla76
26. nov 2008

ahojte 🙂

elisa80
26. nov 2008

ahoj 🙂