Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
14. mar 2008

mam kamosku co jej tie injekce tiez nezabrali a isla na umele ale jej to vyslo na prvy raz a tebe sa to musi teraz tiez podarit 🙂 ty mas take dobre srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
14. mar 2008

lenand inac to nechápem moc,vraj mam endo vacsieho stadia,ale mrchu tak pravidelnu ako nikdy a trva 6-7 dni takze neviem....ja mam len jeden vajecnik nefunkcny a druhy bol ok v poriadku,tam sa my tvorili aj foliky.joj lenand bárs by si mala pravdu aby nam to vyslo ,ty si taka mila baba a to ta poznam len z konika...dakujem za povzbudenie..idem uz umyt to okno lebo sa musim odputat a nemysliet na tu hroznu endo..koli ktorej som na tom ako som...

csilla76
14. mar 2008

ta tvoja kamocka mala stastie,ze jej to vyslo 🙂 idem si pustit hudbu a hor sa do upratovania 😉

lenand
14. mar 2008

ja mam mrch tiez pravidelne mne to takto vysvetlil moj doky ze mne endo upchava vaecniky tak neviem tiez uz idem lebo zachvilku pride muzik a idemr do mesta olik uz isiel k mojim rodicom jeho neberieme este trochu kasle tak zatial cavko

lianka7
14. mar 2008

Ahojte babulky!
Dlho som vas nenavstivila,ale zacal mi taky frmol,ze neviem co skor!
Srdecne vas vsetky pozdravujem a verim,ze cez vikend bude casu viac!
Krasny den vam zelam!Dufam, ze aj u vas je tak prekrasne! 😉

csilla76
14. mar 2008

ahoj lianka 🙂 sem-tam popri upratovani nakukam tak o co ide aky frmol?mas vela toho?inac aj tu u nas je pekne,svieti slniecko a vyuzijem to na umyvanie okien...

csilla76
14. mar 2008

halóóóóó baby???????????????to nikto tu nie je?

pink_lady
autor
14. mar 2008

cawte! No baby ja uz ani neviem ako sa volam, ani dychat nestiham, tolko roboty 😝 Do toho to sproste brucho, ale nemam cas na to mysliet, supnem si zo dva ibace a frcim dal. Co mi ine zostava 😝 😔

csilla76
14. mar 2008

jéééj ahoj pink 🙂 a to dokedy chces stymi tabletkami sa nahadzat? 😕 😠 ja len v dobrom ale to by si mala radsej k dokimu ,no nie?uz ides domkov dnes?

pink_lady
autor
14. mar 2008

csilla mna uz k dokimu nik nedostane, ja uz bojim 😕 😕 😕 ostavam na vikend tu v tt lebo jenak sa nechcem nataovat s vecami no a okrem toho este cosi mam 😉

pink_lady
autor
14. mar 2008

idem teraz s kamoskou na chvilu von tak pekny vecer 😉

csilla76
14. mar 2008

tak ty vies pink,ja som len poradila 😅 a pekne sa bavte s kamoskou. 😉

pink_lady
autor
14. mar 2008

csillka ja viem ze by som mala ist ale ja uz sa bojim 😕

csilla76
15. mar 2008

pekné slnecné ránko kocky 🙂 prisla som vás pozdravit lebo idem varit a pozdejsie budeme mat navstevu tak ktovie kedy sa sem dostanem.....pink a neboj sa ved sa nemsmies bát ,lekari pomozu a nebudes sa trapit.inac vcera tu bolo tak mrtvo,pisala som si v inych témach tu nikto neprisiel...

pink_lady
autor
15. mar 2008

dobre ranko 😅

pink_lady
autor
15. mar 2008

csilly ja som cely tyzden nestihala, vsetko sa to na mna zvalilo 😝 Az vcera vecer sa mi podarilo na chvilu vypnut. No v noci ma ani brucho nebolelo ale asi o siestej ma chytil taky hrozny krc 😝 a potom som ani lezat nemohla poriadne, no musim to nejako vydrzat a potom asi uz pojdem lebo toto neni normalne 😠

csilla76
15. mar 2008

NO PRESNE DOBRE SI TO USUDILA MUSIS SA UKÁZAT DOKIMU 🙂

lenand
15. mar 2008

ahojte vcera som uz nestihala boli sme na nakupoch muzik si kupil ryfle olimu svetrik a ja taku prechodnu bundu a vecer sme mali navstevu tak som uz nezapla pc pink v pondelok rano pekne nakluses k dokymu urobis to pre svoje deticky ktore tak chces mat a milujes aby si si potom neskor nevicitala ze si to mohla urobit to je rozkaz pink kolko mas rokov ja v juli 32 ak mas nahodou menej tak budes pocuvat starsich 😉

lenand
15. mar 2008

ahoj csilla to cislo 76 znamena rok narodenia ak ano sme rovnaky rocnik 🙂

csilla76
15. mar 2008

lenand ano 76 znamena rok narodenia,aj ty si taky rocnik? 😉 a v ktorom mesiaci?ja v júni 🙂 co plánujete na dnes kocky?mne sa vari hraskova polievocka tiez idem karfiol vyprazat,mensie kusky karfiolu som pridala do polievky tak bude mnam obedik.muzik pracuje,pride na obed a potom zase spat o 16hod...

lenand
15. mar 2008

ja som 1.7.1976 a asi u nas funguje telepatia lebo tiez idem vyprazat karfiol uz ho mam obvareny este zemjaciky nacistit a upratujem v kupelni a muzik je tiez v praci zas prsi tak este neviem co budeme robit ☹

csilla76
15. mar 2008

no áno telepatia 😀 ja som 3.6.1976 😀 teraz sa my dovaraju zemiaciky 🙂 u vas prsi? 😕 u nas je pekne na stastie ale mozno to vydrzi len ako vcera,poobede uz prsalo.... 😒 olik sa má ako?

lenand
15. mar 2008

ja mam 4.6 meniny a teraz uz svieti slniecko oli teraz spinka a akosi mu to neprechadza stele trochu kasle a zacal aj soplit . idem vyprazat m,uzik volal ide domov

csilla76
15. mar 2008

no tak to si musim kuknut ake meniny su 4.6 😀 tak pekne svieti to slniecko az ma to taha vonku,tak idem do pivnici pretriedit zeleninu potom este pridem...ta skoda ze este je chorucky olik,dufam ze sa z toho skoro dostane

csilla76
15. mar 2008

pink my pisala sms-ku ze vas pozdravuje ale nevie pisat na konika lebo sa jej pokazil pc...

lenand
15. mar 2008

tak a zas je zamracene to je ale pocasie 😠 csilla posli nam trosku slniecka aspon keby zajtra svietilo ja som uz umyla cizmy tak uz moze prist jar a bundu mam novu tak sup sup jar prid uz 🙂

lenand
15. mar 2008

to je skoda ☹ tak ju aspon pozdavujeme 🙂

csilla76
15. mar 2008

no hej uz by mohlo byt lepsie pocasko,vies tu svieti slniecko ale pofukuje vetrik tak ani nie je tak teplo ako sa z izby zda...

csilla76
15. mar 2008

inac cizmy som uz aj ja odlozila,uz ich nechcem-dost bolo.vies co prid my pomoct idem robit skvarkove pagaciky-muzik si zmyslel tak teda idem zamiesit cesto....a olik sa zatial pohraje s macickami,mame az 3 🙂 no ovsem ked nema alergiu nahodou na zvieratka...

lenand
15. mar 2008

a kedy vlastne odchadzas na ten vylet 🙂