Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
17. mar 2008

nic nove ani u mna,akurat dnes som behala po urade,zase same vybavovacky-papierovacky..atd.pomaly uz bali veci uz len 4 dni a ideme...

nelly3
17. mar 2008

ahojte: a kam idete csilla? 🙂

csilla76
17. mar 2008

do kupelov nelly 🙂

mirip
17. mar 2008

pozdrav dudince csillka 😀

csilla76
17. mar 2008

ok mirip..pozdravime 😀

mirip
17. mar 2008

my pôjdema okolo dudiniec cca 500m od tabule, pojdeme k našim prídem ta pozrieť 😀 😀 😀

csilla76
17. mar 2008

ok mirip 🙂 a kde to byvate ak mozem sa opytat?

nelly3
17. mar 2008

je tak si to tam pekne uzi 🙂

csilla76
17. mar 2008

dakujeme nelly dufam ze bude fajne 🙂

lenand
18. mar 2008

dobre rano kocky dnes uz dufam bude svietit slniecko 🙂

csilla76
18. mar 2008

ahojky kocky 🙂 tak to dufam ze bude svietit,chystam sa do mesta na nakup a tiez chcem kupit pre muzika i pre seba nejaku sportovu supravu..tak sa uvidi ci dostanem vhodnu 😉

lenand
18. mar 2008

ja so tiez chystám na taky mensi nakup nemam este ziadnu sunku na velku noc i ked najradsej by som to riesila ako ty isla na vylet

lenand
18. mar 2008

po velkej noci sa chystame na taky mensi nakup oblecenia na ukrajinu do uzhorodu

pink_lady
autor
18. mar 2008

ahojte babulky - dobre ranko.
baby neprovokujte ma svojimi planmi 😀 😀 😀 ja tu chúúúdiatko sedim v robote 😝 😝 😝 a straaasne chcem aby uz bolo 15.00 😎 😀 😀 😀 😀

csilla76
18. mar 2008

ja uz mam sunku a take potraviny pokupene,minuly tyzden sma pokupili.ale potrebujeme nejake volne oblecenie na seba a este kosmetiku a ine drobnosti dokupit. 🙂 a to bude super ist na nakup do uzhorodu,a tam su vsak lacnejsie veci?pink ale ved ty nie si chudatko,bárs by som mala aj ja robotku...

lenand
18. mar 2008

to ubehne ako voda a ja by som bola inac tiez v praci ale este som ostala doma do stvrtka mam ocerku a potom uz tiez idem zarezavat a pink ako sa ma zachranar 😉

pink_lady
autor
18. mar 2008

csilla tak mam navrh 😅 tzden budenm chodit do robotky ja, tyzden Ty 😎 co ty na to? 😀 😀 😀 Ale vazne, nebojj onedlho budes mat i Ty robotku 😉

pink_lady
autor
18. mar 2008

lenand zachranar sa ma asi zle lebo mi pisal ze nemoze spat, lebo ze mysli furt na mna 😀 😀 😀 ....o druhej v noci 😀 😀 😀 a ja som spala ako dudek 😀

csilla76
18. mar 2008

hehe pink dobry nápad. 😀 po velkej noci zacinam 😀 😝 ok?inac tento tyzden kedy ides domov ?budes mat krasi tyzden,ze? 😉

lenand
18. mar 2008

no tam sa da dobre nakupit hlavne sportove oblecenie ale napriklad byciglik pre oliho kupim za 1000sk a u nas za 2500sk tak sa oplati aj kostym som si kupila 4kombinaciu za 1700 a tu by som urcite dala aspon 3000sk

csilla76
18. mar 2008

tak to sa ozaj oplati. 🙂 a mate to blizko? 😉

lenand
18. mar 2008

tak to vyzera vazne len tak dalej 😉

csilla76
18. mar 2008

😀 😀 😀 pink to je dobra sprava 🙂

lenand
18. mar 2008

okolo 50-80km akurat na hranici sa dlho caka lebo vela ludi chodi na benzin len za hranicu benzin tam stoji neakych 25sk a to mame asi tak 30km tak aj my chodime

csilla76
18. mar 2008

fiha to je supros stym benzinom a verim ze je tam vela ludi,bars by nebolo ked stoji polovicu ten benzin... 😀 😝 no idem sa odpojit pomaly,lebo o hodinku my ide autobus..potom vam napisem ako dopadol nakup.

lenand
18. mar 2008

hlavne pekne nakup a nech svieti slniecko 😎 aby sa ti dobre chodilo uzisi to pa pa 🙂

pink_lady
autor
18. mar 2008

tak csilka ajoj, dohodnute s tou robotou 🙂
dnes idem domov 😅

lenand
18. mar 2008

ahoj pink ja uz tiez idem dam do poriadku to hniezdo na hlave asup na nakupi cavko 🙂

lianka7
18. mar 2008

Ahojte babulky!!!
Pink,ale si mu zamotala hlavu 😉
Prajem vam krasnucky slnecny den,ja som vcera trochen oslavovala,preto som vam nevenovala a chystam sa o chvila do mesta na obedik,tak sa teskam 😉
Sue-daaaaaaakuuuuujeeeeeem 😀 😀 😀 !

pink_lady
autor
18. mar 2008

Lianka no vitaj - ako ide diplomka? Vies dufam ze ma nenechavas v stichu a nenechavas ma samu pracovat 😀 😀 😀