Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
3. apr 2008

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
3. apr 2008

pekné ránko kocky 🙂 u nas prsi 😒

csilla76
3. apr 2008

lenand diky za recept 🙂 je fajnovy 😀

lenand
3. apr 2008

mne take srandy posiela kamoska ale je to rychlovka len neviem co by nato povedal muzik na taky obedik 😀 tu asi bude svietit slniecko ako ste vcera nakupili 🙂

lenand
3. apr 2008

idem na nakup cavko

lenand
3. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
4. apr 2008

ahojky 🙂 tato tema poriadne viazne,zo dna na den sa hlada tazsie. ☹ je tu niekto??????????ja som tu na chvilku kym sa naranajkujem a vypijem kafé potom idem varit dnes to bude fazulkovy gulas so sunkou,sunka sa my uz vari este my treba zeleninku priniest z pivnice. 😉

csilla76
4. apr 2008

to tu nikto nie je???????????????????????????????? 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ tak idem pápá

lenand
4. apr 2008

cavte kocky konecne ma prestala boliet hlava tak som kukla ale nikde nikoho ☹ sledujem na nete ordinaciu lebo som bola v robote a som nevidela 🙂

lenand
4. apr 2008

tak ja idem pracovat 😝 cavte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
4. apr 2008

no lenand akurat sme sa minuli..no skoda...teraz bol muzik na obede tak som skor nemala cas ale snad niektory den pokecame 🙂 diky za ip-ko a som rada ze nie je to nic vazne 😉

csilla76
4. apr 2008

inac som tu na skok kym vypijem kafe potom idem este upratovat kupelku a umyt riad 🙂 prajem prijemnu pracu lenand 🙂

pink_lady
autor
4. apr 2008

babulky ahojte!
tak trosku dlhsie som tu nebola 😔 az jeden den 😀 😀 😀 ci dva? Uz ani neviem...tieto dva dni ci tri sa zomleli ako ...
Baby ja Vas vsetky obdivujem co prechadzate hormonalnou liecbou a zvladate to 😅 Mne stacili tie vraj najsetrnejsie tabletky aby som schytala neznesitelne bolesti hlavy a.. 😀 Ale beriem to ze co aspon som sa povozila v zachranke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takze uz som bez tabletiek - a endo moze prekvitat 😠 😠 😠 Ale aspon ze sa uz srdiecko upokojuje, uz mam len 107 pulz v klude - je to sice viac ako ma byt 😀 ale oproti tym 170 je to pohodickaaaa 😀 😀 😀

csilla76
4. apr 2008

jééééj ahoj pink som rada ze sa mas lepsie 🙂

pink_lady
autor
4. apr 2008

csillka ty sa mas ako? 😅 co este nehajas? 😔 😉

pink_lady
autor
4. apr 2008

no idem ja asi hajat 😔 😔 😔 dobru nocku 😔 😔 😔 😔

csilla76
4. apr 2008

joj pink diky dobre,uz hodnu chvilku tu chetujem v snazilkach s babami,su super 😀 😀 😀 skoda ze tato tema tak viazne a moc sa tu neprispieva...mozno cez vikend sa to rozbehne 😉

csilla76
4. apr 2008

inac muzik pozera nejake dvd tak ja zatiakl kecam..potom pojdeme hajat spolu 😵 😵 😵

csilla76
4. apr 2008

no takze na dnes pokec konci ideme hajat tak aj tu prajem pekne snicky a dobru nocku 😀 😀 😀

csilla76
5. apr 2008

prijemny vikendik zelám bambulky 🙂 dnes nemusim varit bo máme od vcera,aspon vyzehlim. 🙂 inac mozno spravim smotanove pagaciky 🙂 a este chcem v kuchyni poutierat nabytok 😉 sem-tam nakuknem ci sa tu niekto objavi 😵

pink_lady
autor
5. apr 2008

dobre ranko
csillka potom s tymi pagacikmi vies kde mas par poslat? 😀 😀 😀

csilla76
5. apr 2008

ok moja pink neboj poslem ... 😀

pink_lady
autor
5. apr 2008

nejako tu nikto nie je ☹ baby, sue, lianka, lenand - kde ste? kde sa schovavate? ☹

csilla76
5. apr 2008

posuvam temu vopred 🙂

lenand
5. apr 2008

cavte babulky dnes sme neboli doma boli sme na nakupy v Uzhorode vsetci uz doma spia tak az teraz my vyšiel cas

csilla76
5. apr 2008

caf lenand pisala som ti na skype ale nic... 🙂 co pekne ste pokupili tak sa pochval 🙂

lenand
5. apr 2008

nasla som odkaz ale na pc bol muzik nakupili sme hlavne oliverkovy oblecenie aj bicykel a ja sebe teplakovu a botasky a muzikovi tricka a tak

csilla76
5. apr 2008

to je ono tak ste spravili pekny nakup 🙂 olik sa iste potesil oblecku a hlavne myslim byciklu ze??? 😀 😀

lenand
5. apr 2008

no uz sa chcel vozit po byte a kupili sme aj draka tak sa cely cas hral s drako lebo tu leje tak nemohol ist von

lenand
5. apr 2008

bicykel teraz skoncil na balkone ale dufam ze sa to pocasie uz umudry lebo ma aj nove sustaky aj botasky vsetko nike znacka tam sa to da kupit za par korun