Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
26. máj 2008

cavte kocky akurat sme prisli z vonku idem si dat kavicku 🙂

csilla76
26. máj 2008

caf leni 🙂 ako sa mate?ja som nedavno prisla zo zahradky,uff som unavena....tak idem trosku pozerat telku,aspon spravy a tiez potom pod sprchu a vlasy si umyt 😉

lenand
26. máj 2008

idem vecer na nocnu tak si davam kavicku muzik isiel do svokry okopavat zemjaky ale mi sme doma lebo fuka a minule ked sme sadili nafukalo oliverkovi do ociek a potom mal zapalene tak sme nesli iba sme boli v piesku

lenand
26. máj 2008

citala som ze sue bola na IVF tak dufam ze jej to vyjde drzim prsteky 🙂

csilla76
26. máj 2008

ano bola,6.6 ide na odber krvi hcg,tak dufam aj ja ze jej to vyjde 😵 😵 😵

lenand
26. máj 2008

uz viem pisali sme si cez ip 😉

lenand
26. máj 2008

idem uz do prace ale vobec sa mi nechce 😝
v stredu mam dovolenku idem do košic z oliverkovej skolky na den deti robia vylet do zologickej tak idem s nimi dufam ze nam vyjde pocasie 🙂

csilla76
26. máj 2008

ok leni,dobru nocku idem aj ja hajat bo som velmi unavenááá. 😉

lenand
27. máj 2008

cavte kocky idem spinkat dnes je super teplo tak urcite budete v zahradke 😉

pacna
27. máj 2008

ahoj leni ja pojdem vytepovat koberec z kuchyne. nech sa usuši ked je pekne 😉

lenand
27. máj 2008

csilla kde si urcite v zahradke ja popijam kavicku a potom idem do mesta kupit nieco na cestu na zajtra teraz je vonku super dufam ze to vydrzi aj do zajtra 🙂
ja sa chystam cistit koberce v lete ale len s vodnym vysavacom labo ich mam na pevno 😉

csilla76
27. máj 2008

Ahojte 🙂 boli sme v meste,muzik bol objednany k zubarovi.ja som skocila ku nasim,brasko mi prisiel domov z ciech po 3 mesiacoch,tak parada 😉 inac teraz sa chystam do zahradky 😉 prajem vam na zajtra leni aby vam pocasko prialo 😵 pacna aj ku mne mozes prist vytepovat kobercek z kuchyni 😀

pacna
27. máj 2008

csilka pridem nachystaj 😀
no shodime striedavo chvilu vonku chvilu dnu lebo tam je uuuupek 😎 😎

csilla76
27. máj 2008

ok moja si zlata,a nakedy mam prichystat? 😀 uff,nedavno som prisla zo zahradky,uff...ale je teplo 😝 idem este urobit veceru,zemiakovy privarok a spekaciky zo salatikom 😉

pacna
28. máj 2008

ahoj kocky kdeže ste? 😀 😀

csilla76
28. máj 2008

Ahojky 🙂 ja som tu teraz 😉 varim obedk a trosku upracem kuchynu,poobede idem do zahradky... 😉 ty co porabas pacna? 😉

pacna
28. máj 2008

ja som dala prat obliečky. Beatka včera cely den chodila po slnku a ma trošku spalene ruky tak je nestastna že musi mat košielku, ale hole nohy musia byť 😎

csilla76
28. máj 2008

to aj ja som trosku vcera chytila farbu,ved vkuse som okopavala 3 hod.fazulku,vies si predstavit kolko toho mam posadene ked som to okopala za 3 hod 😀 😀 😀 ale bola som v tristvrtovych nohavicoch a tricku..nejdem sa tiez moc vyzliekat lebo aj mna spali a potom budem jojkat..to mi ozaj nechyba...staci mi alergia..vcera som si bola dat predpisat liek,bo sa mi este vlani minul..a teraz uz je vsade pokosene tak alergii sa nevyhnem zial...

pacna
28. máj 2008

no ty si sikovna. 😀
idem si uvarit kafičko a pozrieť čosi na nete mužikovi a hladat susiak na pradlo zahradny 🙂

csilla76
28. máj 2008

hehehe pacna neprezrad nikomu 🙂 aj ja o chvilku ficim uz do zahradky len cakam na jednu kocku o 14budu vysledky ci sa podarilo ivf... 🙂 🙂 🙂

lenand
28. máj 2008

cavte kocky sme doma bolo super ale som riadne unavena a to idem na nocnu dnes to bude riadna fuska 😝 ked budem mat cas stiahnem fotky a potom dam do albumu 🙂

csilla76
28. máj 2008

ok leni ,som zvedava na fotos ,tak ich potom supni do albumika 🙂

mirip
28. máj 2008

cafte dievčatá nejako to tu dnes viazne a posledné dni tiež, čo máte nového? čo sa stalo s liankou, sue som tu videla ale nejako tá "stará"zostava vymizla 😲

pacna
29. máj 2008

ahoj žienky. tak rano som bola ratovat malu kurku, lebo zabludila našmu vlčiakovi do ohrady. je to sučka a ma necele dva roky tak ešte je hrava tak sa chcela pohrať.
konečne za tyžden budeme mať maleho kocurika s babami sa tešime 😀
čo budete robiť dnes? 🙂

csilla76
29. máj 2008

Ahojky dievcata 🙂 ako vidim aj dnes bude riadne teplo 😉 idem varit a aj palacinky chcem urobit 🙂 pracku zapnem...pacna to pred pár dnami susedov pes sa vyslobodil z ohradky a 5 kuriatok zahrdusil,hral sa s nimi po celom dvore ich roztahal kym si to vsimli 😒 to boli nervy ked to zbadali 😖 ta to ti verim ze sa tesite na kocurika,aj my mame 3 macky,takze o radost mame postaranu 😅

pacna
29. máj 2008

ja ešte neviem čo spravim na obed 😕
dnes prezlečiem babam periny 😀 mužiček pride asi skor tak ho natiahnem na dokončenie zabradlia až možem natierat. 😀

csilla76
29. máj 2008

o natierani ani nehovor... 😉 aj mna to caka..idem natierat konstrukciu strechy terasy 😉 no minula sa nam zakladna farba,tak svokra teraz cestuje do mesta tak som jej naordinovala nech kupi,a poobede mozem ist natierat 😀 a vy ste kde robili zabradlie niekde vonku alebo v byte?z akeho dreva?my sme nase natierali takym mahagonovym moridlom a potom este 2x prelakovali,vyzera to super 😉

pacna
29. máj 2008

my sme robili na schody vonku. tie schody maju meter a povodne tam boli len tri schody, bola bieda sa tam vystverat. mame to zelezne ale na terasu ideme robit drevene a tiež mame sa mi zda mahagonove moridlo.tak ste aj lakovali, musi to vyzerať super. my mame veeeelku terasu tak to bude trvat dlho kym to spravime. 😅

csilla76
29. máj 2008

inac nam to zabradlie robil moj bratranec,vsetko on zabezpecil,no super 🙂 a tiez za polovicnu cenu ako inym ale pssst 😉 aj tu na terasu budeme musiet kupit take nieco ako zabradlie a nejak to skombinovat so zeleznou konstrukciou 😉 ale najskor nech je strecha hotova,potom aj dlazby by trebalo vymenit lebo je to dost znicene,ako nad tym nebola strecha tak po tolke roky sa to znicilo 😉 aku velku mate terasu?

pacna
29. máj 2008

3,2 krat 10metrov 😀