Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
31. mar 2008

petrzalke mam tetu ona byva pri technopole .mimo bratislavi to bude ale lepsie a urcite aj kludnejsie 🙂

scarlette
31. mar 2008

no na to sa tesim aj ja ze budeme mimo, sice som rodena petrzalcanka ale mimo mesta sa citim kludnejsie a muz sa tiez na to tesi on je z oravy a tu v ba nie je moc prirody

lenand
31. mar 2008

ale pracu mas v blave tak budete dochadzat ale ono sa to aj tak oplati byt mimo blavy a pri tych starostiach zo stahovanim sa vam dufam budem vam drzat palceky podari otehotnet lebo do noveho domu treba zive radio 😉

lenand
31. mar 2008

tak ja sa prednesok lucim idem do prace tento tyzden mam pobednajsiu smenu tak cavko zajtra

yoya
31. mar 2008

lenand
dufam,že ti to vyjde a čoskoro sa budeš tešiť aj z druhého dieťatka.ja mam jedneho syna ma už 7, teda čoskoro mu bude 8. troška som zavahala mať druhé bábo a teraz ľutujem.no doktor mi povedal, že nebude problem, ak dokončim liečbu a budem chcieť otehotnieť.uvidíme, raz to určite príde.no ak nie, tak som rada, že mám aspon toho jedneho, hoci sa už pýta či nebude mať nejakého súrodenca. 🙂

csilla76
31. mar 2008

ahojky kocky 🙂 aj u nas svieti slniecko 🙂 nedavno sme prisli od zubara,vlastne muzik bol este vzdy nema to miesto zubu v poriadku odkial mu uz pred mesiacom vytiahol zub doki,teraz mu to rezali a sili,ma 2 stehy,strasne ho to bolelo asi 1 hod.sa mu sparal v ustach ☹ bola som aj na skok v tescu zopar veci pokupit bo som nechcela aby dlho na mna cakal ked ma take bolesti,teraz si uz lahol a zobral tbl.co mu doki predpisal.tak dufajme ze uz bude lepsie a da sa to do poriadku.

pink_lady
autor
31. mar 2008

ahojte zienky
ja som unesena z tohto nadherneho pocasia 😵 😵 😵 Len udrzat ma nad pracou je ozaj umenie 😝 😀 😀 😀 A mam toho tak hrooooooozne hroooozne vela 😝

Ale to pocasicko co mame to je ozaj genialne 😵

scar no super ze uz budete mat vlastny domcek 😵 ja by som tiez brala 😅 Takze uz chodis do posilky? 😅 😉

csilla76
31. mar 2008

dnes tu je moc tisko..nikde nikoho...halóóóóóóóóó pocuje ma niektoooooooooooo????_

pink_lady
autor
31. mar 2008

csillka preco si sa odhlasila zo skype? ☹ ☹ ☹

pink_lady
autor
31. mar 2008

baby ja by som stale len jedla ☹

csilla76
31. mar 2008

ja som sa neodhlasila ...ale ved uz vies...uz sa to napravilo..tak pápápáááááááá

scarlette
31. mar 2008

pink ale nieee, kupila som si domov jeden stroj lebo na brusko sa este bojim cvicit tak riesim nohy a zadok a v sobotu som si ako na potvoru na chate podvrtla clenok tak ledva chodim 😒

lenand
1. apr 2008

cavte babulky dnes asi bude zas pekne 🙂

pink_lady
autor
1. apr 2008

juj scar tak to ma mrzi s tym clenkom, nech ho mas rychlo v poriadku 😔 😉 Brusko este ani ja necvicim, 😕 ale rano som akurat zistila ze rifle mi nejako stesneli 😕 Budem asi viac chodit pesi 😎

Vsetkym pekny slnecny dnik 😵 ja idem makat 😝

lenand
1. apr 2008

ahoj pink ja si teraz uzivam napustila som si vanu a trosku relaxovala a maket budem od 14.00 v robote 😝 dnes mame velky audit ale dufam ze bude len na ransej smene a nas to obijde

csilla76
1. apr 2008

ahojky kocky 🙂 len tak narychlo nakukam, bo sa my dovara zemiakova kasa a muzik onedlho pride na obedik 😉 od rana som svokre pomahala cistit sliepocky nakolko vcera kupila 5 kusov. 😵

lenand
1. apr 2008

mna dnes muzik pozval na obed do vietnamskej restavracii ale idem este urobit trosku pirohov zo zemjackami ked pridu chlapi pobede domov nech si zohreju ja budem v robote 😝

csilla76
1. apr 2008

prijemnu pracu lenand aby ti to rychlo ubehlo 🙂 a co fajn ste papali vo vietnamskej restike? 😉

lenand
1. apr 2008

muzik si dal vietnamske cestoviny a ja kurca na ananase celkom chutne taka zmena trosku u nas to funguje este len 5mesiacou je to formou bufetu

lenand
1. apr 2008

idem do prace majte sa 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
1. apr 2008

tak pápá lenand.. 🙂

csilla76
1. apr 2008

no tak je tu nejak isko,tak aspon nieco napiem bo nasa tema uz bola skoro na druhej strane

csilla76
2. apr 2008

no pekne dobre ranko 🙂 nasu tema bola niekde na druhej strane tak som ju musela vyhladavat 😉 dnes poobede ideme na stomatologiu a potom na nakupy a tiez vyhliadnut si rohovu lavicu do kuchyne,a nasi nam to kupia. 😉

lenand
2. apr 2008

cavte kocky dnes sme boli s oliverom davat krv uz isiel do skvolky v piatok budu vysledky tak som zvedava co mu zistia tak strasne plakal doteraz ked ho pichali ani slzicka idem asi zehlit pustim si na nete ordinaciu a sem tam nakuknem

csilla76
2. apr 2008

lenand je mi luto ze olik plakal,ale co uz ked to muselo byt,kym pride zo skolky tak zabudne na to 🙂 inac prijemne zehlenie. 🙂 ja varim kyslu kapustovu polievocku s hribikmi a klobaskou. 😝

lenand
2. apr 2008

uz som dozehlila pri tej ordinacii to celkom islo a oliver dostal od doktorky cokoladku tak uz su naspet kamarati a v skvolke hned ukazoval kde ho pichali vsetkym detom

csilla76
2. apr 2008

no tak potom to bolo fajn ked aj cokoladku dostal od dokiny 😀

lenand
2. apr 2008

to je vlastne nasa rodina tak ma trosku protekciu 😉

lenand
2. apr 2008

ja dnes varim pre muza tofu s ryzou 😝 oliver ide k babke zo skvolky tak prenho nemusim nic a csilla ja mam rada kapustovu s hribikmi ale klobasku nemusim

pink_lady
autor
2. apr 2008

ahojte no ja mam za sebou rusny den aj rusnu noc idem Vam napisat IP