Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
2. máj 2008

krasne ranko kocky. chrobco ahoj ja mam tiež štitnu žlazu 😒
mam toho dost malo endom.,stitnu, kolena...
inač snivalo sa mi že sme mali babenko syna 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
2. máj 2008

Ahojte kocky 🙂 ako sa mate?co porabate?u nas trosku prsalo ale uz svieti slniecko 😉 bola som zo svagrinkou 😅 v RS,totiz musela na pasove oddelenie ist,lebo jej skoncila platnost CP A ONA ZIJE V ZAHRANICI,TAK POTREBUJE PAS,ALE TERAZ MUSI IST NA KR.URAD DO bb, a vypytat osvedcenie slovenskeho obcianstva.kebyze pride skorej ked mala este platny pas,tak jej spravia u nas RS,ale takto je to uz ovela zlozitejsie,a este ktomu nevie ani po slovensky- hoci byvala tu 19 rokov. 😒

pacna
3. máj 2008

ahoooj kde sme to až? 😖
u nas poprcha tak budeme sediet doma. idem popijat kavičku tak tu nakuknem 😉

scarlette
3. máj 2008

pacna ahoj, ja tiez budem dnes sediet tak do 16tej pri pc ale v praci zase 😠

pacna
3. máj 2008

joj ty si pracovita 😀 musis byt v baliku 😀 😀 😀 😝
varim perkelt tak popri tom budem tukat 🙂

lenand
3. máj 2008

cavte kocky ako sa mate my sme boli na nakupy trosku sme muzika prevetrali po obchodoch oliver ma dvojhlaveho draka tak s nim ide aj spinkat a poobede sa chystame ku kamosovi na opekacku ma narodeniny 🙂

lenand
3. máj 2008

je tu niekto ☹

pacna
3. máj 2008

ahoj lenand u nas prave začalo liat tak sme vnutri 😠

scarlette
3. máj 2008

aj ja som tu ... len som mala vela prace ale teraz uz hadam nebude 😉
sa mi nechceeeeeee

lenand
3. máj 2008

u nas fuci 😠 ideme zachvilku uz prec tak sa ozvrm az zajtra pa 😉

csilla76
3. máj 2008

ahojte 🙂 dnes sme boli v michalovciach,no hodna dialka od nas,tam aj spat 360km a 4 hod.cestovania.no ale co uz oplatilo sa 😉 som tu len na skok bo idem pozerat postu pre teba 😉

lya
3. máj 2008

ahojte baby, dnes som tu prvy krat

lenand
3. máj 2008

ahoj lya ako sa mas 🙂

lya
3. máj 2008

ahoj lenand, neviem asi dosť blbo

lenand
3. máj 2008

preco moja mne neni tiez bohvie ako zajtra mam dostat mrchu ale co uz ☹

csilla76
3. máj 2008

co mate nove baby?aj ja mam mrchu a tiez je my vselijako...

lenand
3. máj 2008

ahoj csilla ako my sme prisli z opekacky ateraz len fucim tak som sa najedla 😝

lya
3. máj 2008

možem sa spytať, som po operacii 2 mesiace a stale mam bolesti, može to byť takto? aj ja dostavam tie mrchy...

lenand
3. máj 2008

ja som po prvej operacii mala nasadenu hned liecbu na endo tak neviem ja som velmi bolesti nemala

lya
3. máj 2008

po prvej? to ma čakaju ešte viac? aj mne nasadili liečbu na endo, ale bolesti mam stale.

lenand
3. máj 2008

ja som to tak nemislela to len ja sa chystam na dalsiu ked do neostanem tehu ☹ ja som bolesti nemala tak neviem ti poradit

csilla76
3. máj 2008

no lya asi je to u kazdeho inak,ani ja nemavam bolesti a tiez mrchu mam pravidelnu 😉

lya
3. máj 2008

neviem čo myslite tu mrchu, ja som myslela že mrchou volate injekciu 😕 ale asi to nie je tak. už viem čo je mrcha....

lenand
3. máj 2008

ja som po injekciach mala len navali a co beries ja som mala zoladex

lya
3. máj 2008

ja beriem lucrin depot, tiež mam navaly,mam dostať už tretiu injekciu ale bolesti mam stale ako pred operaciou

lenand
3. máj 2008

tak to nevim ja sm pred operaciou mala strasne bolesti ked som mala dostat mrchu ale pocas liecby nie a co ti nato povedal tvoj doktor

lya
3. máj 2008

ved to je teraz problem , ja som išla od svojej doktorky k inemu na vyšetrenie, lebo moja doktorka nevedela fakticky nič. stale ma odbyla, tak som išla k inemu a aj ten ma operoval, lenže teraz nema ambulanciu, hlada si novu.a znovu ist k svojej doktorke nechcem. tak musim počkať kym si vybavy papiere ten doktor.

lenand
3. máj 2008

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lenand
3. máj 2008

tak skuz zabehnut zajtra rano k nam mozno bude viac bab tak ti poradia ja uz idem do hajan tiaz rano nakuknem pa

lya
3. máj 2008

hm, vdaka krasnu noc