Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
16. mar 2008

baby musim na chvilku prec..potom este pridem..... 🙂

pink_lady
autor
16. mar 2008

Tak zatial papa Csillka! 😅
Sue no mne vtedy to trvalo asi 6 dni, to bolo po tej operacii v druhy tyzden krvacania a bol to taky des, ze jedna vl. mi tak vydrzala max. 20 min, aj v noci 😒

lenand
16. mar 2008

stesikulky 22str ja teraz koncim z mrchou ale ked mam dostat mam zas tie iste krce aj 2dni ako pred prvou operaciou

sue13
16. mar 2008

Lenand ahoj. Aj ma mavam vzdy prve dva tri dni krce. Davam si panadol femina, trosku to pomaha a teraz mi drahy kupil biolampu tak ju skusam ci pomoze 😕 😉

lianka7
16. mar 2008

Ahojte babulienky!
Sue moja,sucitim s tebou,viem ake to je mat taku mrchu,par rockov som si "uzivala"kazdy mesiac!Az mam teraz strach co pride po injekciach!
Kocky a neviete co je so Scar???

pink_lady
autor
16. mar 2008

Lianka vitaj 😵 😵 😵

Mne ten femina nikdy nepomohol, najlepsia je ruzova lentilka 😀 ale teraz mi doki napisal kvapky tie su super lebo zaberu do 15 min 😅

sue13
16. mar 2008

Ahoooooj Lianka 😉 . Ako sa ma kuriatko?????? 😀 😀 😀 😀 😀
Poslem take aj Pink nech sa pobavi 😀 😀 😀 😀
Dakujem ze so mnou sucitis 😅 , akurat som sa ozarovala vraj by to malo pomoct tak cakam 😉

lenand
16. mar 2008

mne velmi nepomhla biolampa ale to je individalne moj muz mal operovane koleno robili mu plastiku aked si potom nahrieval lampou tak mu to pomahalo a ja si vezmem ibalgin a je mi lepsie ale ked uz kenecne dostanem mrchu tak potom uz nemam take bolesti pred prvou operaciou som mala take krce az som z toho vracala

pink_lady
autor
16. mar 2008

Sue aj ja chcem kuriatko 😔 Ako to ze si mi neposlala? 😠 😠 😠 😀 😀 😀

Lenand ja som z krcov ani dva kroky nepresla, v robote som lezavala pod stolom ☹ Ale sme my dopadli, cim sme si to zasluzili 😖

lianka7
16. mar 2008

Ja tiez len na ruzovych lentilkach som zavisla 😀 pink,to budeme mat pecienku-ako kamen 😖 😖 😖
Sue-kuriatko?Som ti hovorila ze aj v posteli sa budem este rehotat??? 😀 Akurat taky stav na 13.tku do Levoce 😀 😀 😀 😀
Len keby si bolesti nemala ☹

pink_lady
autor
16. mar 2008

Lianka moj doktor ma uz za ten ibalgin skoro po holej vyplieskal 😀 😀 😀 Ale ved na nieco umriet musime 😀 😀
Baby musim koncit uz ho tu mam 😵 😵 😵

lianka7
16. mar 2008

Tak ja sa ani nepriznavam,ale o mesiac ma cakaju pecenove testy 😕

lenand
16. mar 2008

pink tak si to uzi 😵 😵 😵

lianka7
16. mar 2008

Pink,potom sa nam ozvi,paaa 😉

csilla76
16. mar 2008

babulienky moje je tu niekto??? 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
16. mar 2008

Babulky uz som spat, sue dakujem za kuriatko - ale chudiatko ako skoncilo ☹ 😢 😀

Nooo baby ...Napisem Vam IP,, dobre? No a este jedna vec - lianka, posli mi mail, aj lenand poslem vam video a fotky zo vcerajska co bolo s tymi detickami mi spievali 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

musim odist, lebo na stanici zistil ze mu ide vlak az o hodinu, tak idem za nim este 😎

pink_lady
autor
16. mar 2008

Babule omluvam sa, zistila som, ze nemam ako dat tie fotky z mobilu do pc lebo som zabudla kabel ☹ A je ich viacej, takze MMS na mail by bolo drahe. Ale v utorok idem domov, tak uz budme pri kably a hned vam ich poslem, lebo baby oni boli ozaj neodolatelne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hlavne ta najmladsia - zatial Vam aspon jednu fotku poslem, a v utorok aj ostatne plus videa 😵 😵 😵

lianka7
16. mar 2008

Ok Pink 🙂

csilla76
16. mar 2008

pink ako bolo?neva ved posles neskor 🙂

lianka7
16. mar 2008

Jeeej Pink,prave som si pozrela tu foto-kraaasne princeznicky su tvoje kamosky 😀 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Baby co p;orabate? Ja veceriam, zase 😀 😀 😀 😀 Uz nam konci vikend 😒 , zajtra zase do prace 😝 Uz teraz sa mi nechce 😝 😀 😀

sue13
16. mar 2008

Aj ja som si ich kukla 🙂 , su zlatucke a vsetky v ruzovom 🙂 To je moja oblubena farba 😎

csilla76
16. mar 2008

dakujem za ip-ko pink.no sue kukáme spravy,taky normalny nedelny vecer 🙂

sue13
16. mar 2008

Aj ja kukam spravy 🙂 . ked vidim co sa deje vo svete som happy ze byvam na slovensku 😎

csilla76
16. mar 2008

napisali sme naraz prispevok sue 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

Ruzova je moja sue 😠 😠 😀 😀 Ved preto mam nick pink_lady 😀 😀 😀 ako ruzovaaa 😀 😀 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

aj ja chcem spraaavy 😀 ja tu nemam telku na intraku

lianka7
16. mar 2008

aj ja pozeram spravy a v nej havarka na nasom sidlidku-esteze som buvala tak tvrdo,ze o nicom so nevedela 😀

sue13
16. mar 2008

Pink jasne ruzova je tvoja!!!!! 😀 . ja si ju len obcas od teba poziciam ok? 😅
Pink o nic si neprisla nic extra tam dnes este nehovorili 😅
Csilka 😎 😎 😎