Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
19. mar 2008

pinkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
19. mar 2008

u nas to tak vyzerá ze pridu asi vianoce ako velka nac tak husto snezi trava uz je uplne zasnezena ani ju nevidno ☹

csilla76
19. mar 2008

ozaj máááááááte sneh lenand???????????to je nenormalne 😠 tu je riadna vichrica,2 hodiny my blbol net ale uz teraz ide...idem robit linzerky uz na cestu 😀

lenand
19. mar 2008

klop klop je tu niekto 🙂

pink_lady
autor
19. mar 2008

ahojte
no mne hned po tom ako som odoslala poslednu spravu vypol pc a spojazdnil mi ho az teraz otec - robil mi novy kabel . 😝

lenand
19. mar 2008

zlatý ocinko 🙂

pink_lady
autor
19. mar 2008

nic ine mu neostavalo 😀 😀

csilla76
19. mar 2008

som tu na chvilku uz nevladzem ani sediet pri pc ..som unavena..pimnk som rada ze ti ide pc 🙂

lenand
19. mar 2008

dcerenka sa na neho pozrela smutnymi ockami a boloto 😀

lenand
19. mar 2008

csilla posli aj nam jeden kolacik mnam dali bi sme si 😉

csilla76
19. mar 2008

uz som skomolila aj tvoje meno pink..vidis...a samo ze posielam linzerove kolaciky.... 🙂

sue13
19. mar 2008

Baby caute 😵 😵 😵 Vyhrali sme 3:1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
19. mar 2008

u nas dnes nesiel hokej lebo muzik neni doma dnes ma anglistinu a potom triednicku hodinu tak tomu hovoria ale idu na pivko

sue13
19. mar 2008

To aj moj chodi tak. Vraj potrebuje "pokecat" s kamaratmi, len nechapem preco vzdy musi byt pri tom aj pivo 😀 😀 😀 😀

lenand
19. mar 2008

to su chlapi oni nepokecaju pri kavicke esteze zajtra ide do prace 😀 mna to tak nestve ale bola u mna kamoska a ta je riadne nastvata zas budu mat doma tichu domacnost

lenand
19. mar 2008

dnes uz koncim tak vam prajem dobu nocku a sladke snicky

sue13
19. mar 2008

Bruu nocku Lenand 🙂

mirip
19. mar 2008

Ahojte ešte tu niekto ostal?

csilla76
20. mar 2008

pekne ranko idem vas narychlo pozdravit lebo coskoro odchadzam k zubarovi a potom ked pridem budem vyprazat morcacie a kuracie rezne na cestu tak ktovie kedy dojdem k pc..ale rozlucit sa urcite pridem...bez toho neodidem..

lenand
20. mar 2008

pekny den dnes svieti slniecko dufam ze to tak bude aj nadalej sniezik sa potopil ahoj csilla bude nam trosku smutno ale nevadi potom nam porozpravas ako bolo 🙂

csilla76
20. mar 2008

som tu na skok,u zubára vsetko ok na stastie .teraz uz idem robit tie rezne a tiez musim kurit bo svokra isla nieco navarit a napiect krstnym synom na velku noc,totiz im mama nedavno zomrela tak im nema kto piect-len ked svokra sem tam nieco nachysta...potom este vecer dojdem.. 🙂

lenand
20. mar 2008

dnes je tu ticho tu sa zas vsetci certi zenia doobedu pekne slniecko a teplucko a poobede snezi ako najate 😝 asi idu vianoce 😀 csilla uz mas zbalene asi tie nove botasky velmi nevyužiješ ked je take pocasie 😝

csilla76
20. mar 2008

ano lenand uz som zabalila este niektore veci my treba vyzehlit a tie rezne vyprazit a hotovo 🙂 ale ved este vecer trosku nakuknem a tiez zajtra ráno totiz sa pohneme okolo 10hod,ved aj tak sme tam za 1,5 hod takze staci ist vtedy. 🙂

csilla76
20. mar 2008

inac tu u nas je dobre pocasko ani neprsalo tak uvidime ako bude tam v kupeloch... 😉

lenand
20. mar 2008

tu nasnezi a roztopi sa a zas asnezi a cely tyzden dookola 😝

lianka7
20. mar 2008

Ahojte zienky 😅
hlasim sa po 3 hodinovom vydatnom spanku...ma zlozilo z dnesneho dna 😖 😠 😖 😠

sue13
20. mar 2008

Hallo, baby Lianka a co budes robit v noci??? 😎 😀 😀 😀
Ja pozeram hokej a papam vsetko co mam po ruke 😀 😝 😝 😀 Mrcha jedna 😀 😀

csilla76
20. mar 2008

no babenky tak prisla som sa rozlucit a popriat vam prijemne sviatky a oddych 🙂 dufam ze pocasko nebude az take zle no ved uvidime 😉 tak pápá potom sa v pondelok ozvem 🙂

lenand
20. mar 2008

csilla kasli na pocasie a poriadne si to uzi 😉 a odychni a mi sa tesime na tvoje zazitky 🙂 tak papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
20. mar 2008

ahojte

csillka prajem vam prijemny oddych, uzite si to tam 😉 a potom nam porozpravas ako bolo, dobre? 😉

sue - VYHRALI SMEEEEE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 x

Lianka ako sa cestovalo? a posledne konzultacie? 😅