Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
6. apr 2008

pochopila som to ,dobre si napisala 😉 zajta ako robis na aku smenu?

lenand
6. apr 2008

zajtra idem rano zacinam uz o 6.00 😝 musim skoro vstavat

lenand
6. apr 2008

tak ja idem do hajan pa pa 😔

csilla76
6. apr 2008

tak pá lenand dobru nocku 🙂

lianka7
6. apr 2008

Babulienky ahojte!
Ako sa mavate?Csilka preco si uz nedosla na skype? ☹

csilla76
7. apr 2008

dobré ránko 🙂 chcela som vam napisat o 6:15 ale net my blbol,iste bola nejaka porucha.lianka sorry,isli sme sa navecerat a potom kupkat,snad inokedy to dobehneme neboj. 🙂

lenand
7. apr 2008

cavte ja len na chvilku lebo ideme prec a nasa tema je na druhej strane 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
7. apr 2008

ahoj lenand 🙂

lenand
7. apr 2008

ahoj csilla ja dnes so nanic dosla mrcha a je mi blbo boli ma brucho idem hodit sprchu a idem asi spat 😔

sue13
7. apr 2008

Lenand ahoj. 🙂 Mas mrchu? Joj to je neprijemne, aj ja to poznam tie bolesti ☹ Pomaha mi nieco teple na brusko a pit vela vela mineralky a lezkat... 😅

lenand
7. apr 2008

ahoj sue este cakam kym oliver zaspi dnes sa mu akosi nechce a idem dat sprchu a idem aj ja spinkat

lenand
7. apr 2008

tak ja som osprchovana vsetko uz doma spi tak idem aj ja dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔

csilla76
7. apr 2008

dobru nocku,ja idem este kuk tv trosku. 🙂

pink_lady
autor
8. apr 2008

ahojte babulky ako sa mate?

pink_lady
autor
8. apr 2008

nejako tu nikto nie je :(

csilla76
8. apr 2008

ahojte kocky,prajem pekny dnik 🙂 u nas je slnecno waaaaaaaaaau 😀 nedavno sme dosli od zubara ,muzikovi vyberali stehy,ma sa fajn este isiel naspat do prace 😉 kupila som zeminu na izbove rastlinky,tak idem zopar fialok popresadzat 😵

karolinkafe
8. apr 2008

ahoj csilla aj u nas sa ukazes? 😀

csilla76
8. apr 2008

karolinka caf,ano samozrejme 😵 😵 😵 😵

pink_lady
autor
8. apr 2008

csillka tak to je fajn ze muzik sa ma uz dobre 😉
baby ja idem v piatok na prijmaci pohovor tak mi drzte palce 😀 😝 😕

pink_lady
autor
8. apr 2008

ale no baby kde vsetky ste? 😢 😢 😢 😢

lenand
8. apr 2008

cavte kocky my sme prisli teraz z vonku boli sme prevetrat oliverkovu motorku ma taku nabijaciu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pink co mas za pohovor na piatok a samozrejme ze ti budeme drzat palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
8. apr 2008

lenand no vitaj konecne sa tu niekto objavil 😅 aj ja chcem taku motorku nabijaciu ako oliverko ma 😅 😅 😅 dakedy mam pocit ze ja ked budem mat deti tak sa budem asi skor ja s hrackami hrat 😀 😀 😀

lenand
8. apr 2008

to mas pravdu to je taka stvorkolka a ja som sa jej viac tesila ako on 😀

lenand
8. apr 2008

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

csilla76
9. apr 2008

ahojte,zdravim vás kocky 🙂 idem si dat kafé a potom varit,sem-tam nakuknem 😉

lianka7
9. apr 2008

Ahojte babulky,len som nakukla vas pozdravit a zapriat krasny dnik a odchadzam opat k uceniu 😖

csilla76
9. apr 2008

lianka cauko 🙂 prajem prijemne ucenie 😉 neboj ty to zvládnes 😉

csilla76
9. apr 2008

posuvam temu vyssie,lebo uz skoro vypadla.

lenand
9. apr 2008

cavte kocky vomku je uz teplejsie tak travime viac casu vonku a menej doma ale zabehla som kuknut co noveho 😉

pink_lady
autor
9. apr 2008

pekny vecer babulky
ako sa mate? Co nove? Lenand, kedy ma pride olinko povozit na motorke? 😅 😅 😅
Ja rano vstavam uz o 5 😝 dnes pojdem asi skor hajat 😝