Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lianka7
4. mar 2008

To je pravda Sue 😀 nooo,dohodneme sa rucne-strucne 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

ale no lianka, u nas je este kopec takych peknych a skutocnych - nejakeho ti prenecham 😀 😀 😀

lianka7
4. mar 2008

HeeeeJ???A su lepsi ako Mastalir??? 😀

csilla76
4. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
autor
4. mar 2008

tak lianka, to si pis ze su 😀 😀 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

taky na spapanie, mnam mnam mnam 😝 😵

lenand
4. mar 2008

neako mi vypadáva net a ked sa vratim dalsia strana ste sikulky

lianka7
4. mar 2008

Fuuuha,to uz neostane pri vyhrazani,ja ozaj k vam dojdem Pink!
Lenand,my sme teda velke sikulky 🙂 ale ty si teda najvacsia!!

csilla76
4. mar 2008

sssssssssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllkkkkkkkkkkkkkkkkkkyyyyyy ssssssmmmmee eeennnnnddddddoooooommmmeeeettttrrrriiiooozzzzoovvvveeeee 🙂

pink_lady
autor
4. mar 2008

tak to ratame ze prides 😉 😉 😉 😉

lenand kedy ides do robotky? 😎 nemzavidim ti teda a obdivujem ta 😉

lenand
4. mar 2008

ja mam iba take hyperaktivne dieta ktore si stale vyžaduje pozornost teraz uz sladucko spinka tak ja relaxujem

sue13
4. mar 2008

Uz som konecne vysla z vane 😎 . Lianka mala by si prist, my mame vazne fesakov tu... Ale Mastalir sa mi paci viac 😵 . Moj drahy triedi testre (on robi s kozmetikou 😀 ) tak som mu nejake potiahla 😀 😀 😀 😀

lianka7
4. mar 2008

Csilka,tak dobre sa to cita 😀 😀 😀
Lenand,len pekne relaxuj!! 🙂

lianka7
4. mar 2008

Heeej a ake??? 🙂

csilla76
4. mar 2008

vsak lianka 😀 idem kuk serial a potom este dojdem ked tu niekto bude... 🙂

lenand
4. mar 2008

zacinam o 22.00 a z domu odchadzam 21.30 zatial to zvladam ja som bola doma 3roky na materskej takze do prace chodim este len chvilku od 7.12 2007 ale skusam si najst aj inu pracu ale sa mi nedari tam som pracovala aj predtym tak som sa tam vratila

pink_lady
autor
4. mar 2008

lenand tak ti budeme drzat vsetky palceky aby si si nasla novu pracu 😉

lianka7
4. mar 2008

Lenand,drzime prsteky!!! 😉

sue13
4. mar 2008

Tiene na oci, laky na nechty a tekutu ocnu linku 😀 😀 😀 😀 Pouzivate tekutu ocnu linku???? 😀
Ja nie ale teraz zacnem 😀 😀 😀 zadara 😀 😀 😀

lianka7
4. mar 2008

Teda,ja este nie,ale mam na nu zalusk..daj vediet,ci je dobra a ked hej,zacnem aj ja 😀

sue13
4. mar 2008

A este by som chcela pocut Vas nazor na jednu techn. zalezitost ohladom svadby... 😉
Ake saty by mala mat nevesta po polnoci???? Neviem ci dlhe, ci kratke, ci take princeznovske alebo nieco jednoduchsie???? 😕 😕 😕 Ja fakt neviem....... 😕 😅

lianka7
4. mar 2008

Sue,je jedno ci dlhe ci kratke-ake sa ti pacia,ved teraz to nie je striktne dane ako...vyber je na tebe,v com ti bude fajn a v com sa budes citis SUPROVO!!!A samozrejme cim ohuris uz svojho manzelika 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

sue - to zalezi asi od nevesticky 😅 ale ja by som si dala asi take skor jednoduchsie 😉

a aku linku? potom mozes napisat - inspirovat nas ak bude dobra 😅

pink_lady
autor
4. mar 2008

inak babule som strasne rada ze ste sa pridali do temy 😵 😵 😵 Bala som sa ze mi vynadate 😕 😕 😕

zuz11
4. mar 2008

inak rozhodnite sa ktoru temu vlastne chcete ci tuto alebo
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lenand
4. mar 2008

caute zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sue13
4. mar 2008

Zuz my chceme tuto temu, robime nieco nespravne????? 😕

pink_lady
autor
4. mar 2008

Zuz, tuto temu sme si zalozili na volnu diskusiu, v skupine "volna diskusia" tu druhu si zalozili ine babulky, v skupine tem "snažilky" - teda asi maju v plane pisať k "veci" ...nemozeme mať obe? 😕 😕 😕

lianka7
4. mar 2008

ANO CHCEME TUTO TEMU!!!!

sue13
4. mar 2008

Baby uz idem kukat ordinaciu a potom buvat. Vidime sa zajtra ok???? Tesim sa na Vas. Papa