Snažilky, tehulky a kondylómy. Hrozí mi rakovina?

drobuliatko
24. okt 2007

ahojte, prosím poradte mi. už pár mesiacov sa trápim s kondylom. pravidelne navštevujem lekára, ktorý mi to ošetruje. no stále sa to vracia a už som zúfalá ☹
zašla som aj za iným doktorom, ktorý mi robil vyšetrenia (ešte nemám výsledky) a navrhol mi aj vakcínu. ja som ale čítala, že tá vakcína už neochráni, ak má žena hpv. predpokladám, že ja mám hpv, ked mám kondylomy. myslíte, že má lekár pravdu a nebudú sa vracať? velmi túžime po bábätku, nechceme už čakať a stále máme trápenie.lekár sa aj vyjadril, že otehotnieť môžem, ale pôrod by bol 99% cisársky. ja sa velmi bojím. psychicky to už nezvládam. hrozí mi rakovina?
dakujem vám.

elamala
25. júl 2013

Ak mozem poradit,tak kondylomy odstranuju laserom: www.chirkoz.sk

kuriatko24
15. okt 2013

ahojte chcela by som sa spytat kedze mojmu frajerovi dnes povedali ze to ma obavam sa ze to mam aj ja ....samorejme prva vec co spravim pojdem lekarovi a dam sa vysetrit len sa chcem spytat ako dlho trva kym vam povedia vysleky ??.. a ako sa to da liecit ?... a ci sa to da vyliecit ...strasne by som bola rada keby ste mi povedali lebo som s to uplne cela v strese a neviem co mam robit

riskorisko
7. apr 2014

@marse ahoj

riskorisko
7. apr 2014

@marse ahoj ten liek EPIGEN je dostat aj na volny predaj alebo len na predpis ???

marse
7. apr 2014

@riskorisko je to aj na volný predaj 😉

tanulinka1111
21. okt 2015

Ahojte mne zmyzli po meiaci. Najprv som skusila aldaru po troch pouzitiqvh som nemohla ani chodit ako mi to spalilo sliznicu tqk som isla na sukromnu kliniku a dala si to odstranit laserom stalo to okolo 50€ robili mi to na dvakrat. Bolo to nebolestive dostala som inekciu na umrtvenie ta trochu bolela ale po zakroku som necitila nic par dni natierala betadine a bolo pi probleme. Zacala som brat aj lieky od alergologa a chpdim aj na inekcie a doktorka povedala ze predpoklada ze pri takej liecbe sa to nevrati. Tak dufam no :D