Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

lubica69
30. júl 2010

@petuska123 HSG je skratka pre Hysterosgrafiu Je to metóda kde ti cez hrdlo maternice zavedú kameru Takže to čo doki nevidel budú vidieť Neviem ako sa tie polypy(čo mám diagnózu)potom odstraňujú či rovno tam alebo budem musieť na ďalší zákrok To fakt neviem A nenavrhol ti doki túto metódu ako hneď laparo?

petuska123
30. júl 2010

@lubica69 mne doky navrhol IUI ale na to ja nechcem ist takze nahavam na doktorovi ci mi spravy to co tebe alebo laparo..ale asi najprv spravia to co tebe aby zistili ci tam daco je..a toto sa robi v narkoze????asi nie??ci hej??

lubica69
30. júl 2010

@petuska123 áno v celkovej narkóze

petuska123
30. júl 2010

@lubica69 tak potom das vediet ako si dopadla???

lubica69
30. júl 2010

@petuska123 samozrejme,že dám vedieť Len stále nemám presný termín Bude v pondelok tak len dúfam,že toho 6.8 a už nech to mám za sebou Ty máš dokiho v BB?

petuska123
1. aug 2010

@lubica69 ahoj ano dokiho mam v bb v radvani....no ja som sa o tom rozpravala skamosko tak ze este mam pockat a ze bude somnou cvicit mojzisovu metodu na panvove dno tak este stym zakrokom este na kus pockam a k dokimj si pojdem dat spravit hormon.profil

lubica69
1. aug 2010

@petuska123 aj ja tam mám dokiho Držím palčeky aby si na zákrok nemusela

petuska123
2. aug 2010

@lubica69 a chcem sa ta spytat este na jednu vec.....nejde mi do hlavy jedna vec.zena ma ovulku ma kramy a mote mat tie zrasty aj tak????vies dako mi to nesedi a moj doki ma zobere az v septembry tak by ma toto zaujimalo..vsak kej vajko prejde cez vajickovod tak je ovulka ktooru ja mavam tak by potom ani ta ovulka nebola keby boli zrasty aleco ???mylim sa???vysvetkis mi to ak to ovladas???dakujem

gerdusha
2. aug 2010

lubica69, tak co, termin stale plati?

dnes som do gynporu pisala mail, tak uvidim, ci odpisu...

petuska123
2. aug 2010

@gerdusha ja som tam tiez pisala a este neodpisali od stvrtku 😒

lubica69
2. aug 2010

Ahojte kočenky Tak termín platí Piatok 6.8 9:30 tak vám potom všetko zreferujem No ono polyp čo mám ja je výrastok na sliznici maternice Menštruáciu mám normálne len silnejsiu ako som mávala to kôli tomu polypu A ovulku mávam tiež a v pohode ale pred ďalším snažením by som už chcela mať všetko Ok 12.4 som mala MA v 10tt takže chcem mať istotu že je všetko ako má byť

slavkav
3. aug 2010

ahojte, ja som bola v gynpore na laparoskopii pred 2 rokmi a bola som VELMI SPOKOJNA, platila som 500 sk - ale aj to tusim, iba za ubytovanie, mna operovali az poobede, tak som tam bola cez noc. ale perfektny pristup - vrelo odporucam.

petuska123
3. aug 2010

@slavkav ahoj a lekar ti odporucil ist na laparo???a preco??popises mi o tom viac???ja mam pochybnosti ci ist alebo nie...

slavkav
3. aug 2010

@petuska123 - no nam sa nedarilo druhe babo a riesili sme uz umele oplodnenie - a aby mi to schvalila poistovna (to umele oplodnenie), tak som musela ist na laparku. a dobre, ze som sla, zistili mi tam endometriozu. dr. galad mi povedal, ze do 1/2 roka budem tehu po laparke - aj som bola, ale nedopadlo to dobre. ale bola som fakt velmi spokojna. teraz som zvazovala druhu laparku a keby to nemam tak daleko, sla by som urcite na sliac.

petuska123
3. aug 2010

@slavkav aha.......no ja sa este chcem popytat dokiho na vsetko....lebo mm boll na vysetreni a je ok a mne nerobil horm.profil tak mu nakazem aby mi ho spravil..zatial som len podstupila obycajne vysetrenie cytologiu a ci ovulujem..to ma v poriadku....mne len nejde do hlavy to ze ked zena ma mrchu a aj ovulku tak preco by mala mat nepriechodne vajcovody??tomuto je nechapem..ked to vajko cez to prejde a je ovulka.....som z toho jelen 😖 ty to vies dako vysvetlit??

slavkav
3. aug 2010

@petuska123 - no ja mam vraj tiez nepriechodne vajcovody (teda priechodne iba pod tlakom) - a ovulku som mavala v pohode a aj krasne foliky ...tak asi to moze byt. neviem, ci som ti pomohla 😉. akoze ja som tu laparku zniesla uplne v pohode a vravim, uz som bola po 2 rokoch objednana na dalsiu tu v BA - tiez na jednodnovu chirurgiu. ja na nu nemam zle spomienky. ci preto, ze mam za sebou cisarsky rez 🙂 neviem. ale mna ked uspia, mozu so mnou robit, co chcu - hlavne, nech to necitim 🙂 .

petuska123
3. aug 2010

@slavkav ako to mysliz ze iba pod tlakom........a na sone ti tvoj doki nevydel nic??a po laparke si kedy ostala tehu??takze sa zda ze sa na to dam aj ja...ale co ak nezistia nic ze vsetko je ok??co potom??

slavkav
3. aug 2010

@petuska123 - no na laparke mi ich asi pretlacili tym vzduchom alebo cim - to ti neviem presne vysvetlit, ale tak mi vysvetlil spravu z gynporu lekar v CAR. na sone bolo vsetko ok, to asi nie je viditelne sonom. a po laparke som ostala tehu tusim do 3m, ale to aj velmi rychlo skoncilo - v 6tt. a ak ti nic nezistia a manzel je ok - tak je mozne, ze je u vas psychicky problem - ze sa na to upinate. mam kamaratku, ktorej na laparke nic nezistili a nedari sa im uz 6 rokov. ale tam tusim manzel mal horsie vysledky. jej sa uz tiez 1x zadarilo, ale zial, zle sa to skoncilo.
tak drzim palce k spravnemu rozhodnutiu 😉

lubica69
3. aug 2010

Ahojte @slavkav ďakujeme za vysvetlenie aj názor na GynPor Si zlatá A samozrejme blahoželám k tehu Nech to teraz dotiahnes do úspešného konca

lubica69
3. aug 2010

@petuska123 a boli ste už aj na genetike?Mne doki vravel,že mi tam aj nemusia nič nájsť Na genetiku sme objednaný koncom septembra Aj to môže pomôcť

petuska123
3. aug 2010

@lubica69 nie tam niesme objednany

slavkav
3. aug 2010

@lubica69 a @petuska123 - nemate za co. dakujem aj ja 😉

gerdusha
4. aug 2010

slavkav, mozem este 1 prakticku otazku? pred laparkou ti dali aj nejaku tabletku oblbovacku?...alebo si proste vyliezla na kozu a dali ti dychnut?

gerdusha
4. aug 2010

@slavkav, mozem este 1 prakticku otazku? pred laparkou ti dali aj nejaku tabletku oblbovacku?...alebo si proste vyliezla na kozu a dali ti dychnut?

slavkav
4. aug 2010

@derusha - uz si presne nepamatam, ale nezda sa mi, ze by mi dali tabletku. asi my rovno dali iba anestezu.

slavkav
4. aug 2010

@gerdusha - prepac za skomolenie mena

gerdusha
4. aug 2010

@slavkav, ok..diky za info

petuska123
4. aug 2010

@gerdusha to sa robi na koze???a ja ze na stole!!vsak sklznem s kozy dole a nabijem si pysky 😀

lubica69
4. aug 2010

Ahojte kočenky Myslím,že všetky zákroky sa robia na koze Teda aspoň takú mám skúsenosť Teda laparka možno nie...Mne pred posledným kyretom pichli do zadku oblbovačku a potom už neviem

gerdusha
4. aug 2010

@petuska123, to nie je operacia ako taka...myslim si, ze vacsina gynekologickych zakrokov sa robi na koze...myslim, ze tak je k tomu vsetkemu lepsi pristup