Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

janirea
12. aug 2010

ahojte,
citam, ze uz mate niektore za sebou navstevu gynporu,,,,,naozaj sa netreba bat 🙂
drzim palceky ostatnym

gerdusha
12. aug 2010

joj babule, keby ste vy vedeli, kolko krat ja som uz utiekla od zubara...potom som si nasla jedno megaspecializovane /a preto aj drahe/ centrum pre takych strachopudov ako ja v blave...tak som sa tam aj s maminou vybrala /uz som mala takmer 30 r/, mama si zobrala dovolenku....a ja som sa pred dverami otocila a utiekla 😀

no ale odvtedy som uz trochu dospela...no musela som....

ale tesim sa, ze mi tam kuknu a budeme vediet co a ako...aj ked u nas je problem aj s mm...ale ved pekne krok po kroku

janirea
12. aug 2010

@gerdusha
to zubar to je ine kafe,,,,,ja keby som nemala zubarku manzelovu tetu a od dveri uz nekricala na nu, ze chcem lokalku na umrtvenie, tak do kresla nesadnem 😅
a ked to porovnam s porodom, tak radsej 10 hodin kontrakcii ako zubar 😝

,,,hlavne treba zacat a urcite sa dockate 🙂

gerdusha
12. aug 2010

@janirea ,

presne to si hovorim...dakujem 🙂

lubica69
12. aug 2010

Kočky presne tak Ja som tam šla s tým,že mi to pokôže a že je to jediná cesta ako sa konečne po všetkých útrapách dopracovali k druhému bábu 😀
Určite sa nerteba báť Je to tam fakt na špičkovej úrovni a majú to v rukách na slovo vziaty odborníci fakt!!! 😀

gerdusha
12. aug 2010

mne teraz pri predoperacnych vysetreniach zistili vysoku kyselinu mocovu a vyssiu sedimentaciu...tak si hladam o tom nejake informacie a to, co som nasla ma moc nepotesilo.

baby a ked ste si robili tie predoperacne vysetrenia, dali ste si vysetrit aj moc?

leya
13. aug 2010

@gerdusha a dali ti k tomu aj nejake informacie? ze co z toho vyplyva pre planovany zakrok? ja idem na predoperacne az v pondelok....
@lubica69 mozno sa pytam blbost, ale nasla som na jednej stranke nasledovne (na stranke Gynporu som to nenasla)......."pred operačným výkonom je potrebné si vyholiť oblasť genitálií a podľa potreby aj podbrušie a okolie pupku".........tak ano, ci nie? 😅

lubica69
13. aug 2010

@gerdusha pravdupovediac mne len dali výsledky z interného a nejak som ich neštudovala Ale asi by mi povedali keby nebolo niečo Ok Ani neviem či tam bola tá kyselina močová Fakt neviem Študoval to až anesteziológ a primár v gynpore ale nič nepovedali Tak to bolo asi OK
@leya ja som sa vždy pred operácoiu oholila sama lebo som zažila holenie v nemocnici a je to hrúza Takže som to brala ako samozrejmosť oholiť sa A na laparku asi aj brucho

leya
13. aug 2010

@lubica69 dobre, vdaka..... 🙂

lubica69
13. aug 2010

@leya vďačne 🙂

gerdusha
13. aug 2010

ahojte baby,

k vysledkom mi interna a ani nikto iny nic nepovedal. jedine, co sa ma opytala, ze ci mavam problemy s vysokou sedimentaciou a ci mi s tym niekedy niekto nieco robil...ja reku nie...a potom sa ma pytala, ci ma nebolievaju klby, ja ze nie.

az doma, ked som si prestudovala vysledky krvi som zistila zvysenu kyselinu mocovu, na ktoru ma ona ani neupozornila. hladina ma byt do 368 a ja mam 411. tak som si co to o nej precitala a okrem ineho sposobuje dnu a bolesti klbov. mudr ma vsak na NIC neupozornila...ale peniaze si vypytat nezabudla...aj ked nezakonne..aaach jo...

lubica69
13. aug 2010

@gerdusha tak skús tie tvoje výsledky s niekým prekonzultovať Kľudne sa opýtaj aj v pondelok na Sliači

gerdusha
13. aug 2010

urcite sa na to opytam...a urcite s tym zajdem aj k obvodnej...

lubica69
13. aug 2010

@gerdusha tak to určite aby si vedela,že je všetko Ok

leya
14. aug 2010

@lubica69 este som sa chcela spytat, ci si bola aj vypisana na PN po zakroku, alebo nie? lebo neviem, ako to mam vyriesit v praci a ci vobec mam narok ziadat PN, ked idem na zakrok jednodnovej chirurgie

lubica69
15. aug 2010

@leya no ja som stále na rodičovskej tak to som sa vôbec nepýtala Skús sa opýtať svojho dokiho Ale myslím,že by si mala mať nárok na PN a asi aj na viac dní

gerdusha
15. aug 2010

zacinam mat trochu ehm...nervy zo zajtrajska...myslite, ze ked si pred zakrokom vypytam nejaku oblbovacku, tak mi ju daju?

slavkav
15. aug 2010

@leya - tusim tvoj gyndos alebo obvodak by ta mohol vypisat na PN

lubica69
15. aug 2010

@gerdusha moja úplne ťa chápem Držím na zajtra palčeky

leya
15. aug 2010

@gerdusha myslim na teba cely vikend a zajtra drzim palce! budem cakat na spravicku, ako to vsetko prebehlo......a neboj sa, ak pojde anestezia vnutrozilovo, ani nestihnes napocitat do desat a budes spinkat...... 😉
@lubica69 @slavkav dakujem, popytam sa u lekara......a slavkav, blahozelam k babatku v brusku 😉

slavkav
16. aug 2010

@leya - dakujem krasne a aj tebe drzim palce 😉
@gerdusha - drz sa dnes 😉

lubica69
16. aug 2010

@gerdusha tak ako moja?

leya
16. aug 2010

@gerdusha drzim palce cele doobedia a netrpezlivo ocakavam prve spravy a dojmy..... 😉

gerdusha
17. aug 2010

ahojte babule,

dakujem za palce, ste zlate...tak uz mam po tom, vysledky ma velmi potesili, som cista ako lalia, bez znaku endometriozy...vsetko to prebehlo uplne bezproblemovo, hladko, personal velmi mily, prostredia velmi ciste, utulne, aj ked budova zvonku vyzera strasidelne 🙂

vazne to bola "pohoda zahradna" 🙂 ...strach som nemala, skor taky respekt, islo to tam ako na beziacom pase

slavkav
17. aug 2010

@gerdusha super 😵 hej, budova zvonku nic moc, ale nastastie vnutro je prijemne prekvapenie. tak drzim palce, nech sa skoro zadari 😉

petuska123
17. aug 2010

@gerdusha a co ti robili??

leya
17. aug 2010

@gerdusha jej, tak to je uplne super! tak si ma potesila.....a robili ti aj tu chromopertubaciu? ja som dnes bola na predoperacnom, pretoze zajtra uz ideme na dovolenku a tak by som to nestihla inak.....tak, a onedlho sa mozem zacat pred operaciou strachovat ja....🙂
a ako to tam cele prebiehalo?....potesim sa, ak mi napises, aj do IP, ako to cele bolo, ci si mam brat nejake pyzamo, papucky, lebo mi dr. galad hovoril, ze mozno budem musiet ostat do dalsieho dna.......v akom predstihu asi si prisla do centra (alebo treba prist presne na tu hodinu, co ma objednal)?
a este mam taku jednu otazocku indiskretnu....baby, brali ste aj nejake prezenty (flasa, kava, sladkosti,....) pre personal, alebo nie?
.....joj, ale som rada, ze to tak dobre dopadlo, dufam, ze to bude aj moj pripad..... 😉

lubica69
17. aug 2010

@gerdusha super moja Juj rada som @leya moja už som to písala Pyžamo papuče župan ti vôbec netreba aj keď ja som mala všetko svoje Za noc tam sa inak platí 30€ len aby si vedela ak tam náhodou budeš musieť ostať A čo sa týka toho presentu tak ja som nedoniesla nič Pravdupovediac ani ma to nenapadlo Som bola v strese kôli zákroku takže som na to nemyslela Ale ak chceš a ostanes tam aj cez noc nejakú fľašu asi zober ale nič sa nestane ak nie Veď za 30€ na noc im hádam aj na fľašu zvýši hi hi

lubica69
17. aug 2010

@leya a netreba ti tam prísť skôr Stačí presne na objednaný čas Ja som prišla skôr a čakala som Oni ťa aj tak skôr nevezmu dnu Urob si dnes pekne to interné a zajtra šup šup na dovču a uži si to Nemysli na opku Vôbec sa nemusíš báť moja Všetko dobre dopadne

leya
17. aug 2010

@lubica69 dakujem ti! co sa tyka zakroku, ja sa na to podla vasich odpovedi skor tesim, ako bojim 😉 bojim sa len vysledku..... 😔 ....dakujem ti za rady, som si uz precitala, co si pisala vyssie....len som bola leniva si to prezriet predtym.... 😉 a dovolenku si teda urcite uzijeme....co ked je to moja posledna..... 😀 😀 😀