Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

mojo23
15. feb 2012

@yvi83 ahoj ...môžem sa opýtať IUI ti robil dr.Galád?mna to čaká pravdepodobne teraz tiež...na laparke som bola 27.oktobra a zatiaľ sa nám nepodarilo...teraz idem v piatok na folikulku ..som 10DC tak som zvedavá ako dopadnem...

yvi83
15. feb 2012

@mojo23 Ano on 🙂... bol mily..po zakroku poprial vela stastia, tak dufam, ze ho to stastie posluchne 😵 a IUI by ste chceli uz tento cyklus??

mojo23
15. feb 2012

@yvi83 áno už tento cyklus...teraz som brala Clostyl a uvidím čo mi povie v piatok...a bolelo to?

yvi83
15. feb 2012

@mojo23 aj ja som brala clostil a 36 hod pred IUI mi pichli pregnyl...no bolo to take dost neprijemne, vies on ti ten krcok potrebuje zachytit tak to tak stipne a pri tych vstrekoch citis taky tlak v podbrusku, potom uz len asi pol hod som mala bolesti ako pri ms ale je to individualne s tou bolestou 😔 ja som necakala ze to bude aj boliet, ale co nespravime pre nase babo??? 🙂

mojo23
15. feb 2012

@yvi83 tak držím všeetky palce nech sa to podarí a určite sa to podarilo 😉 ...a ktorý DC ti to robili?mám asi kopec otázok ale dosť ma to zaujíma a ešte čo sa za to platí?dakujem ti za odpovede 🙂

yvi83
15. feb 2012

@mojo23 dakujem, dufam ze sa podarii 😉 ...mne robili 16DC kedze mam 34dnovy cyklus, mam to kus posunute....platili sme 100 eur....a kludne sa pytaj, mne to nevadi, aj ja som sa pred tym pytala 😅

mojo23
15. feb 2012

@yvi83 dakujem ešte raz .....idem už teraz späť ale ked ma ešte niečo napadne určite ti napíšem.....drž sa a určite to vyjde... 🙂 dobrú noc.

yvi83
15. feb 2012

dobruuu 🙂

nanuskal
16. feb 2012

@zoe2009
@yvi83 Ahojte baby, ja idem tiež na Sliač. Mám to síce 200km, ale počula som skvelé odporúčania, tak idem tam 🙂 Idem už budúci týždeň.
My snažilkujeme 2,5 roka....zatiaľ nám nezistili nič, prečo sa to nedarí.... Tiež rozmýšlam, že s IUI by som počkala po laparke nejaké 2mesiace...či sa to nááááhodou nepodarí...

zoe2009
16. feb 2012

@nanuskal ahoj. Dosť ďaleko to mas, Ale urcite sa to oplatí. Budeš tam aj cez noc asi. Manžel sa niekde ubytuje? My to máme len nejakých 60 km ale neviem ako to urobíme.

nanuskal
16. feb 2012

@zoe2009 No my by sme to chceli urobiť tak, že si prenejmeme izbu v penzione a ja by som tam tiež spala. Ak ma teda pustia. Mám to naplánované na 11:00, tak by ma mali pustiť ak nebudú komplikácie.
Je to ďaleko, ale stojí to za to....a hlavne, tu v BA a okolí stojí jednodňový zákrok takýto 350€ a to je strašná suma...

zoe2009
16. feb 2012

@nanuskal a ked si sa objednávala tak si si mohla vybrať čas?

nanuskal
16. feb 2012

@zoe2009 To neviem či sa dá....ja som zobrala termín, ktorý mi ponúkli.... A ty už máš termín?

zoe2009
16. feb 2012

@nanuskal este nemam. Ja som sa len minulý tyzden rozhodla ze idem. Strašne som sa toho bála hlavne toho ze ma musia uspat. Ale uz to nemôžem odkladať. Mna tam odporučil moj gynek. a on tam bude aj volať a objednavat ma tak neviem či si budem moct vybrať presný cas. Ale chcela by som ráno aby Som tam nemusela ostávať cez noc.

nanuskal
16. feb 2012

@zoe2009 Čítala som, že aj baby, ktorým to robilo o 11:00 tak išli domov ešte v ten deň....ak teda nebudú žiadne komplikácie....
Ja sa tiež toho trošku obávam, v živote som nebola uspaná, na žiadnej operácii....uff....ale tak vydržíme všetko 😉

yvi83
16. feb 2012

@nanuskal Ahoj..no tak to ste natom asi tak ako my pred pol rokom..je to dobre centrum, len niekedy toho maju dost, ale stale nas tak do hodinky a pol vybavia, kedze Galad dost operuje...a ja som bola objednana na 10.00 a na operacnu som isla az kolo 13.00 takze som tam musela aj prespat, ale je to istejsie ak nieco, ved kde budes koho v noci zhanat 🙂 drzim palce

nanuskal
17. feb 2012

@yvi83 Ďakujem, držím ti tiež palčeky aby Vám to teraz vyšlo ;)

yvi83
18. feb 2012

@nanuskal Dakujeme pekne...uz sa to blizi ..dufam ze sa nesklameme 🙂

adka_pajerska
20. feb 2012

Ahojte zienky,obnovujem tuto temu 🙂 Ja som sa vratila z Gynporu pred 4 dnami som po laparoskopii a mozem len chvalit tam sa podla mna neda vytknut nic.Vyborny pristup, super prostredie a operaciu som mala o 14.20 a o 19.30 ma uz prepustili domov fakt musim povedat ze som este nikde nezazila taky ludsky pristup ako je tam mozem len vrelo odporucit 🙂

yvi83
20. feb 2012

@adka_pajerska Ahoj..presne ako pises, ja som bola v novembri 2011...a teraz 10.2 sme boli na nasom prvom IUI 🙂 stale cakame na vysledok 😵

adka_pajerska
20. feb 2012

@yvi83 Tak ti prajem nech ti to krasne vyjde nech mas na testiku // 🙂 Ja som bola naozaj nadmieru spokojna 🙂

yvi83
20. feb 2012

@adka_pajerska Dakujeme krasne..dufam ze sa budeme tesit z // 🙂

adka_pajerska
20. feb 2012

@yvi83 treba len verit 🙂

zoe2009
20. feb 2012

ahojte
@adka_pajerska co ti robili? mala si nejaký problém?
@yvi83 budeš tento týždeň testovať?
@nanuskal ktorý deň ťa to čaká?

yvi83
20. feb 2012

@zoe2009 test som si nekupila, lebo by ma uz teraz trhalo spravit si ho, tak som sa rozhodla ze si ho spravim az v case ocakavanej ms 😉

adka_pajerska
21. feb 2012

@zoe2009 robili mi laparku a chromopertubaciu pretoze sa snazime o mimi a nedari sa nam.A navyse v poslednom case som mala vyrazne bolesti v podbrusku.Preco?

adka_pajerska
21. feb 2012

@zoe2009 Inak mna operovali o 14,30 a vecer o 19,30 som mala uz prepustacku 🙂 To je podla toho ako sa citis ale ak sa vyziadas domov oni ta pustia 🙂

zoe2009
21. feb 2012

@adka_pajerska pýtam sa preto ze aj ja mám ísť a neviem či je to velmi zložitý zákrok a či je potrebné tam ostávať aj cez noc. Ani nám sa nedarí. A co je to chromopertubacia?

adka_pajerska
21. feb 2012

@zoe2009 prefuk vajecnikov 🙂 Vies co poviem ti ze to nieje nic zlozite 🙂 Ja som sa strasne bala a teraz sa len smejem ake to bolo.Myslim ze nieje potrebne ostavat ja som sa vyspala tak isto doma akoby som spala tam 🙂 A to ja vzdy este aj po narkoze vraciam a vracala som o 19,00 a o 19,30 prisiel po mna manzel 🙂 a kludne som prezila aj cestu domov aute, tam nemas nejake bolesti ani nic.Akurat citis tie stehy v bruchu.Neboj sa nieje to nic zlozite a to ti hovorim ja co ja som taky posero 😀

zoe2009
21. feb 2012

@adka_pajerska
A počas operácie dávajú aj nejaku masku na tvár s kySlíkom či nie? A neviem kde som uz čítala ze potom ostalo dosť nafúknuté brucho.