Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

yvi83
13. máj 2012

@isabellaa ahoj...100 eur 😒

ddadka27
31. júl 2012

@lubica69 vrelo odporúčam túto kliniku sú tam neskutočne príjemný ľudia milé sestričky a super prístup k pacientom bola som tam pred mesiacom operovali ma o 13.00 a večer o 21.00 som šla domov nakoľko neboli žiadne problémy. Zaplatila som za laparoskopiu 20e

lubica69
31. júl 2012

@ddadka27 ahoj ďakujem za odpoveď Podstúpila som zákrok na tejto klinike pred dvoma rokmi a bola som maximálne spokojná

meca
29. jan 2013

Ahojte baby ja idem na Gynpor buduci tyzden na odporucenie gynekologa mi vyberu chronicke slepe crevo a pri operaci bude pritomny aj gynekolog. Operacia stoji 100 Eur.

katyka59
26. máj 2013

ahojte, neviete mi prosim vas niekto povedat kolko stoji spermiogram na sliaci v gynpor? pre poistenych a kolko pre nepoistenych? a teda ak poistovna nieco hradi, resp.preplaca, ci to musi byt cez partnerove poistenie, alebo moze aj cez partnerkyne? dakujem velmi pekne

ms79
1. júl 2013

@katyka59 Ahoj,my sme v Sliači platili za spermiogram 10€ 🙂

iwusia
26. júl 2013

@katyka59 ahoj,uz je asi neskoro, ale my sme na Sliaci neplatili nic. Je mozne, ze preto, ze som ich pacientka.

iwusia
26. júl 2013

Baby, ako ste sa dostali ku Galadovi? Ja som u dr. Kralika, je fajn, ale predsa len Galad je vacsi odbornik. Len on uz moc nechce prijimat nove pacientky..

vienny
12. aug 2013

@ms79 ahoj a staci sa tam objednať telefonicky alebo treba nejake odporucanie od nejakého lekára? Ďakujem

ms79
13. aug 2013

Ahoj, na spermiogram sa stačí objednať telefonicky 🙂

kukujka
25. aug 2013

@ms79 ahoj uvazujeme o spermiograme na sliaci prosim ta nemohla by si mi cez ip napisat kontakt kde sa objednava.dakujem

gabika115
28. aug 2013

@iwusia Ahoj, bola som na hysteroskopii v júni u Galáda, neviem síce ako sa k nemu dá dostať, ale mňa tam poslala moja Gynekologička, zavolala som za termín a dostala som sa k nemu.... Fakt môžem iba odporúčať každému Gynpor, naozaj super prístup nielen sestričiek, ale aj všetkých doktorov, ktorý majú fakt profesionálny prístup k pacientom a vykonávajú dokonalú prácu! Vrelo odporúčam každému!

gabika115
28. aug 2013

@leya úplne s tebou súhlasím, mám na Gynpor rovnaký názor!! a tiež bývam cca tak ďaleko ako ty a keby som musela ísť znova tak jedine tam...!!!

sweeting
21. sep 2013

Ahojte baby. Ja som druhý týždeň po laparoskopii, operoval ma MuDr. Galád. Mala som obrovský (aj to je slabé slovo) strach. Už keď som prišla do nemocnici som plakala ako malé decko že chcem ísť domov, 11:05 ma brali na sálu, ešte sa so mnou primár rozprával a potom som len zavrela oči a keď som ich otvorila, bola som zoperovaná. Bola mi strašná zima po narkóze, celá som sa triasla a všetky sestričky behali aby mi našli ešte 2 deky aj keď som mala už jednu + paplon. Ešte pred operáciou som poprosila sestričku aby dali hlavne vedieť rodičom, že som v poriadku, nakoľko mám 21 rokov a veľmi sa báli. Keď som po operácii otvorila oči, tá sestrička ktorej som to povedala mi hneď priniesla telefon aby som im dala vedieť. Už okolo 13tej som bola na pooperačnej izbe. Keď mi stiekli infúzie, hneď som stála na nohách a začala sa hýbať. Asi milión krát ma boli sestričky pozrieť a nakoľko som bola z tých vážnejších prípadov, bola som tam cez celú noc. Večer ešte prišiel doktor Galád a porozprával sa s maminou ako som na tom. Na druhý deň mi vybrali vývod a išla som domov. Som šťastná, že už to mám za sebou, odkladala som to dlho ale úprimne, nebolo to také hrozné ako som si myslela, no viac by som nešla a dúfam, že to už nebude nikdy potrebné. Pekný deň a hlavne sa nebojte, ste v dobrých rukách🙂

acerka11
30. sep 2013

Ahojte......chcela by som vás poprosiť ak je tu niektora z vas ktora bola na Sliači na IUI.....ako to tam prebieha?....a zadarilo sa Vám?....dakujem

acerka11
30. sep 2013

@yvi83 Ahoj máš skusenost s IUI na Sliači?.....niečo som zachytila ze si sa otom zmienila.....ako to tam prebieha?....my to chceme skusit......ak nie tak prepač ze som otravovala

yvi83
3. okt 2013

@acerka11 Ahoj..ano bola som na Sliači na IUI 2 krát, no nepodarili sa ani raz, ale môžem odporučiť, sú tam milé sestričky aj doktor...Neviem či si už mala nejake vyšetrenie u nich, mne pred IUI robili laparoskopiu, aby zistili či mam priechodne vajcovody a až potom robili IUI...Rano partner odovzda spermie 🙂 oni ich prečistia, ty tam zatial cca hodinku čakaš a potom ti ich vložia , pol hodinku si poležíš a ideš domov 😉 Ak niečo tak sa kľudne pýtaj..

acerka11
3. okt 2013

@yvi83 ahoj dakujem ze si odpisala.....ja som tam bola v maji na laparku takze to tam poznam....ano mas opravdu personal je na jendotku......je mi luto ze sa ti ani raz nezadarilo.....ja z toho nemam velmi odbry pocit to podstupit ale inej cesty asi niet a len tak mrhat casom sa nam uz nechce.....uz obaja mame vyssi vek a mame pocit ze nam len cas uteka anic z toho.....ale kedze uspesnost IUI je mala tak si nerobim ziadne nadeje......dakujem ze si mi odpisala

choka
7. okt 2013

Ahojte, ja som bola na laparoskopii 2x a 1x na IUI potom som bola indikovaná na IVF. Všetko som absolvovala na Sliači. Moje prvé IUI a aj posledné bolo neúspešné, ale nevadí....Spontánne som otehotnela.

yvi83
12. okt 2013

@choka Ahoj..tak to je super 🙂 gratulujem...a za kolko si po IVF otehotnela??? myslim po akej dobe

choka
13. okt 2013

Ja som otehotnela spontánne bez IVF.

avokinagic
4. feb 2014

@kukujka ahoj..citam ze ste chceli v Sliaci spermiogram...boli ste tam potom?

kukujka
4. feb 2014

@avokinagic ahoj ano manzel tam bol ani sa tam neobjednava len staci prist len si nepamatam uz ktore dni aleviem ze dva dni v tyzdni ho robia.

avokinagic
4. feb 2014

@kukujka hej to viem ze iba dva dni v tyzdni...moj ide v pondelok..volal tam a ze ma prist hned rano..a ako dlho cakal na vysledky?

kukujka
4. feb 2014

@avokinagic vysledky si volal hned v ten den tak mu ich povedali a potom mu prisli este aj postou

avokinagic
4. feb 2014

@kukujka ahaa..dakujem...dufam ze moj dopadne ok 🙂

slnecnaperla
4. feb 2014

@avokinagic robia to tam v pondelok a utorok...niekedy aj štvrtok..ale najlepšie je isť na začiatku týždňa

avokinagic
4. feb 2014

@slnecnaperla no my ideme v pondelok

kukujka
4. feb 2014

@avokinagic drzim palce nech dopadne vsetko dobre 🙂

prirda55
14. sep 2014

Ahoj všetci, bola som na hysterektomiu 15. júla , nemusíte sa báť vrelo odporúčam gynpor Sliač, lekári sú veľmi ochotní ,všetko Vám vysvetlia čo a ako budú robiť, bola som operovaná v utorok večer jasné že po zákroku boli bolesti ale sestričky Vás napichajú infúziami a liekmi od bolesti dá sa vydržať, ďalší deň preležíte ale k večeru je dobré sa už trošku hýbať, v piatok okolo obedu som išla domov , príjemné prostredie a super personál. Veľká vďaka celému kolektívu za starostlivosť.