Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

gerdusha
4. aug 2010

@lubica69, takmer identicky 🙂

zatial mi z gynporu neodpisali...asi im tam buduci tyzden zavolam...dnes mi pisal mudr z CARu, kam chodim, ze mi postou posiela ziadost o laparku...tak tam budem musiet zavolat a dohodnut termin...dufam, ze to takto funguje

gerdusha
4. aug 2010

@lubica69, tak uz mam aj ja termin...idem na to 16.8....ale ja truba som sa zabudla spytat, ci mam prist do zvolena alebo do sliaca..trochu ma ta ich www zmiatla...lebo vidim, ze aj tam aj tam maju ambulancie.

nevies mi poradit? alebo ine babule

lubica69
4. aug 2010

@gerdusha tak to neviem Dám ti číslo:045/5442901,5326850 alebo 0905 680 662 O tom,že sú aj vo Zvolene neviem

bbtina
4. aug 2010

Z Gynporu neodpisujú, lebo nestíhajú 🙂 a na laparku asi na Sliač by som povedala, tam sú operačky

lubica69
4. aug 2010

Tiež si myslím Vo Zvolene je asi niečo iné Nie GYNPOR

janirea
5. aug 2010

ahojte dievcata,
vo zvolene ma dr. galad ambulanciu a robi tam ambulantne zakroky+soná prevent. ako aj tehu
operacne zakroky pod anestezou sa robia v sliaci
ja som tam bola tiez,,,vlani v septembri na kyrete a platila som 10 e,,,,za jeden den

gerdusha
5. aug 2010

ahaa..no super...dakujem!

a este sa chcem spytat, ci vam pred laparkou davali aj nejaku tabletku/oblbovacku....a uspavali vas injekciou alebo plynom?

/to viete, mna este nikdy neoperovali ani nic podobne... 🙂 /

janirea
5. aug 2010

@gerdusha
ahoj,
nemusis sa nicoho bat,,,ja tiez, ked som tam isla, tak som mala prvy raz narkozu v zivote
,,,oblbovacku som nedostala ziadnu,,,prisla som nieco pred siedmou, prezliekla, lekar sa so mnou este ropraval, hovoril, co sa bude robit a 7:15 som uz bola na operacke,,,,,nemala som nejak ani cas sa báť,,,,,,potom lahnes na stol,,,,teda je to nieco medzi kozou a stolom,,,,chrbat rovno a nohy ako na koze / neviem ci je to pri vsetkych zakrokoch rovnako
,,,este robil kontrolne sono, to si este pamatam,,,,,anesteziolog sa ma este nieco pytal a popri tom daval narkozu,,,,,po operacii ta daju na nieco take ako je JISka, kym sa zobudis, budes mat na prste snimac srdcoveho tepu a hned po prebudeni ta odvezu na izbu,,,,,,,,asi tak do dvoch hodin prisiel este dr. a kazdej zene hovoril, ako operacia prebehla,,,atd,,,,,na obed ma pustili domov
sestricky boli mile,,,doniesli a podali vodu a piskoty,,,,
takze bola som spokojna, ak sa to da tak povedat lebo mi bolo všeliak po potrate, ale myslim, ze starostlivost a odbornost je na vysokej urovni,,,,,a podotykam, nemala som nic "vybavene",,,ziadne znamosti

narkoza je vnutrozilova

gerdusha
5. aug 2010

@janirea , si zlata, ze si mi to tu tak popisala...dakujem.

ja som z uplneho zapadu slovenska, tak zapadne ako sa len da...a na sliac som pocula len tie najlepsie referencie, preto som sa rozhodla ist tam...a aj prave preto, ze sa ludsky spravaju k vsetkym pacientkam bez rozdielu...

drzim palce do dalsieho zivota!

janirea
5. aug 2010

@gerdusha
dakujem a drzkaj sa aj ty,,,nech ti zakrok dopadne len dobre

petuska123
5. aug 2010

no tak aspon ze ta starostlivost je tam dobra....no ja este cakam do septembra a ptom navstivit aj ja toto zariadenie

lubica69
5. aug 2010

Ahojte Ďakujeme veľmi pekne všetkým za info

gerdusha
6. aug 2010

@lubica69 , drzim dnes palce!

lubica69
6. aug 2010

Ahojte @gerdusha ďakujem ti krásne Tak ja som už doma Idem od začiatku Prišla som tam ráno na 9:30 Vypísala som papiere Okolo 10:00 som prišla na izbu Inak dajú vám tam úplne všetko ryžamo papuče župan uterák aj keď ja som to nevedela a mala svoje Okol 10:50 ma vzali Najprv som mala pohovor s anesteziologom potom s primárno Mudr.Gálandom Obidvaja sú hrozne zlatý všetko mi vysvetlili Potom ma vzali na sálu Vybavená fakt super Žiadna náladovka Po celý čas so mnou pred uspaním všetci komunikovali

gerdusha
6. aug 2010

@lubica69 , no super! som rada, ze ti to tak hladko prebehlo, cely den som na teba myslela

lubica69
6. aug 2010

Sestričky hrozne zlaté ochotné milé Zákrok trval cca 20 minút čo som si potom našla na prepúšťaciej správe Po zákroku ma nechali ešte na takej izbe pri operačke cca pol hoďku Potom ma odviezli na izbu To bolo asi 12:00 Ešte aj vložky po operácii mi boli poskytnuté Ale tiež som mala svoje Okolo 14:30 prišiel primár zhodnotil priebeh zákroku všetko zas vysvetlil O 15 som mohla ísť Poplatok bol 10€ ale nie je to za lôžko ale za objednanie Inak noc 30€ ale málo kto tam ostáva cez noc Takže hodnotím na 1*

lubica69
6. aug 2010

@gerdusha ďakujem krásne moja Fakt len a len odporúčam

gerdusha
6. aug 2010

babule, este sa chcem spytat: mam ist na laparoskopiu s chromopertubaciou...kolko dni po zakroku budem asi PN...ubolena?...

lubica69
6. aug 2010

Juj gerdushka tak to neviem Ono každý doktor ti povie,že to záleží aj ako sa podarí opka

petuska123
7. aug 2010

@lubica69 a ako si dopadla???mna teraz zacinaju vsetci nahovarat aby som este s tou laparo pockala ze potom po zakroku treba sa velmi snazit aby sa podarilo.tak je uz neviem co ist alebo neist??tebe robili prefuky alebo laparo??

lubica69
7. aug 2010

@petuska123 no ja som veľmi rada,že som tam bola Až tam som sa dozvedela,že príčinou môjho posledného potratu bol nález ktorý mi odstránili Mala som zhrubnutú vnútornú stenu na sliznici maternice Takže aj keby sme sa zas pokúšali asi by to skončilo rovnako Ja som bola na hysteroskopii A určite neľutujem Ak máš problém otehu taký zákrok môže podľa mňa len pomôcť

gerdusha
9. aug 2010

babule, dnes som bola na predoperacnych vysetreniach...na internom...teda zatial mi len krv brali...a zostala som v soku, ked mi povedali, ze si vsetky odbery a cele vysetrenie musim zaplatit...spolu cca 100 €. pretoze vraj nemam papier zo sliaca. stalo sa to aj vam? vy ste mali oficialne nejaky papier zo sliaca, ked ste isli na predoperacne?? ja som si tam proste zavolala, dohodla termin, povedali mi, ze si mam obehat predoperacne...a bum... - 100 €....dufam, ze si nebudem musiet platit aj celu laparku v sliaci... 😒

lubica69
9. aug 2010

@gerdusha a ty si vôbec nemala výmenný lístok od svojho gynekológa?To samozrejme potrebuješ keď ideš na interné!

gerdusha
9. aug 2010

@lubica69 ,
ja som mala vymenny listok aj od svojho gynekologa z CARu a aj od obvodnej lekarky

lubica69
9. aug 2010

@gerdusha to nemyslíš vážne!Tak to počujem teda prvý krát Ja som vôbec nikdy nič neplatila A to si bola normálne v nemocnici na internom či v nejakej súkromnej ambulancii?Lebo interné vyšetrenie je plne hradené poisťovňou!

gerdusha
9. aug 2010

@lubica69 , bola som v sukromnej ambulancii, ktora ma ale zmluvu s mojou ZP...a krv som niesla do statnej nemocnice...lekarka cosi mrkotala, ze to kvoli tomu, ze nemam zo sliaca papier...ale ved som mala ziadost aj z mojho CARu a aj od obvodnej...

lubica69
9. aug 2010

Bože moja No normálne nechápem!Úplne som z toho hotová Tak potom za čo si platila?Za odber?No úplne som z toho vykoľajená A zo Sliača ti asi papier na interné nedajú To vždy stačí od tvojho gyn Za zákrok na Sliači sa neplatí Každý zákrok je plne hradený poisťovňou Len za objednanie na termín sa platí tých 10€

petuska123
9. aug 2010

hm tak ak tam pojdem teda si mam nachystat prachy???to hadam nie...aj na takych veciach uz clovek si musi doplacat za svoje??na hovno mame tie poistovne?? 😨 😒

lubica69
9. aug 2010

@petuska123 no ako som písala Ja som nikdy za interné neplatila A teda ten poplatok počujem prvý raz

gerdusha
9. aug 2010

uz som pisala aj do poistovne a aj do uradu verejneho zdravotnictva som poslala otazku...tak uvidim, co mi odpovedia...