Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

lubica69
9. aug 2010

@gerdusha dobre si urobila A bol tam v tej ordinácii vyvesený cenník?Lebo podľa mňa je to hrozne veľa 100€ a neoprávnene keď to hradí poisťovňa Moja držím ti palce Hlavne sa veľmi nestresuj pred pondelkom

gerdusha
9. aug 2010

@lubica69 ,
pred ordinaciou bol vyveseny cennik, ale len na vysetrenia...s tym som bola zmierena, ze zaplatim cca 28 €...ale ked mi povedali, ze musim zaplatit aj kazdu polozku na odbere krvi, tak ma vystrelo...zajtra tam idem znova, dnes mi zobrali len krv, zajtra si idem po vysledky a ekg...a vsetky papiere, tak sa na to urcite spytam lekarky...

lubica69
9. aug 2010

@gerdusha no mne sa zdá aj tých 28 dosť No určite sa zajtra opýtaj Držím palce

gerdusha
10. aug 2010

@lubica69 ,

tak som si dnes vybojovala, ze nemusim platit ani cent...hmm...zvlastne...bez nejakeho ospravedlnenia...mudr sa najprv velmi zdrahala, povedala som jej, ze ziadna z vas tu na tomto fore za taketo vysetrenie neplatila atd atd...nakoniec mi uznala, ze mam pravdu...

coho sa vsak obavam je to, ze CAR kam chodim, nema zmluvu s mojou ZP, tak sa bojim, ci si "sliac" nebudem musiet platit...ked som volala do ZP, povedali mi, ze oni nevedia, ze si mam zavolat reviznej lekarke...a ta mi neberie tlf...aaaaach joooo....

slavkav
10. aug 2010

@gerdusha - a nechces zavolat priamo na Sliac? a super si si vybojovala interne. oni asi "skusali" a kto sa necha, tak si takto privyrobia 😠

petuska123
10. aug 2010

@gerdusha a aku mas ZP??

lubica69
10. aug 2010

@gerdusha tak super Presne tak zavolaj si priamo na Sliač a opýtaj sa

gerdusha
10. aug 2010

no tak som uz prevolala majland...volala som do poistovne, reviznej a nakoniec aj do gynporu...nebudem si tu laparku platit...len 20 € za objednanie a vraj nejaky "nadstandard"...za rychlejsie uspanie....

kurnik sopa, a potom ma byt clovek v klude a nestresovat...bordel je v tomto state...ale chvalabohu to dobre dopadlo, tak hadam aj samotna laparka bude ok...

slavkav
10. aug 2010

@gerdusha - tak super 😉

lubica69
10. aug 2010

@gerdusha držím palčeky Neboj dobre to dopadne

leya
11. aug 2010

ahojte! dnes som dostala od svojej gynekologicky vymenny listok na dg. laparoskopiu a chcela by som sa objednat do Gynporu v Sliaci. mozete mi poradit, kam sa mam obratit, resp. aky je na nich kontakt? a este som sa chcela spytat, ci ste si lekara, ktory vas operoval vyberali, alebo ste tam sli len tak, alebo ako to tam je.
@gerdusha prosim ta, ked si sa objednavala, aky ti dali termin? resp. aka je dlha cakacia doba?

lubica69
11. aug 2010

@leya ja osobne môžem Sliač len odporučiť Bola som tam Mňa objednával síce môj doktor takže neviem presne či si doktora môžeš vybrať alebo ho pridelia Dám ti číslo 045/5442901,5326850,0905680662 alebo konkrétne na primára Galáda 0905624123 s tým mám ja osobnú skúsenosť a môžem len odporučiť Alebo na internete gynpor.sk

leya
11. aug 2010

@lubica69 dakujem ti velmi pekne, skusim priamo dr. galada

lubica69
11. aug 2010

@leya nemáš zač Daj potom vedieť

gerdusha
12. aug 2010

@leya ,

ja som si vsetko prestudovala na gynpor.sk a tam su aj cisla na lekarov, kde sa mozes objednat. volala som im minuly stvrtok tusim...a sestricka mi povedala, ze ma mozu zobrat hned nasledujuci tyzden...ale kvoli menzesu som to posunula...

...ja som taky sralo...a zacinam sa trolililinku uz aj bat... 🙂 ...neviem, kde sa vo mne nabrala ta odvaha objednat sa...

leya
12. aug 2010

@gerdusha neboj sa, bude dobre....ja som tam volala teraz rano (panovi primarovi galadovi) a objednal ma na 30.8., hoci mohol aj skor, ale ideme na dovolenku predtym (neviem, ci to bol dobry napad, lebo asi si to neuzijem, co sa budem bat 🙂 a na ktore cislo si volala ty? lebo ja som sa zabudla opytat na to, ci budem nieco platit, alebo nie.......aj ked ste to tu rozoberali, ze len za pobyt na izbe, ale pre istotu....moja lekarka ma totiz vystrasila, ze mam zlu poistovnu (dovera), takze pojdem na dlhu cakaciu listinu.....a zrazu mam termin o dva tyzdne.......ako dlho trva, kym spravia predoperacne vysetrenie? pretoze ja si idem zajtra pre listky ku gynekologicke a mam na to dva dni pred dovolenkou a dva dni po......dufam, ze to stihnem........

leya
12. aug 2010

@gerdusha budem drzat palce a potom daj vediet, ako si dopadla......kedy mas presny termin? aby som mohla drzat tie palce.... 😉

gerdusha
12. aug 2010

@leya ,
idem v pondelok.

ja som volala do gynporu a pytala som sa, co budem platit...sestricka bola velmi zlata. povedala, ze nemaju ziadne problemy s preplacanim od poistovni.

moje predoperacne vysetrenia trvali 2 dni. mala som listok z mojho CARu, kam chodim, s tym som isla k obvodnej, aby mi dala listok pre internistu, hned som isla aj tam. tam mi zobrali krv a na druhy den som prisla po vysledky plus ekg.

dakujem za palce 🙂

leya
12. aug 2010

@gerdusha dobre, vdaka za informacie......dufam, ze to stihnem a daj vediet, ako si dopadla......hlavne, aby nam to pomohlo k tomu, co chceme.....budem na teba mysliet (a strachopud som aj ja, ale verim, ze sme sa zverili do tych spravnych ruk) 🙂

gerdusha
12. aug 2010

@leya ,

no ved prave kvoli tej nadeji spravnych ruk sa tam trepem z kuta slovenska... 🙂

gerdusha
12. aug 2010

@leya,

jaaaj a este: na odbery krvi musis nalacno

leya
12. aug 2010

@gerdusha no a ja sa tam trepem z kosic 🙂 ale rodicov mam 80 km od Sliaca, tak preto chcem ist tam......a ocko bol pred dvoma tyzdnami tiez v Sliaci, ale kvoli inemu, a bol velmi spokojny....ze super pristup, pokecal s nim operater, anesteziolog, vsetko vedel, co sa bude diat......bol velmi spokojny a hlavne, rano siel, o jedenastej bola operacia a o stvrtej siel uz domov.....🙂

gerdusha
12. aug 2010

@leya ,
tak to mame asi priblizne rovnako...

aaaaa..vsetko to dobre dopadne!

leya
12. aug 2010

@gerdusha ano, dobre to dopadne......ked som volala s dr. galadom, tak mi povedal, ze to je bezny, az rutinny zakrok, takze ziadne specialne poziadavky......z jeho hlasu som mala pocit, ze je to malina....... 😉

gerdusha
12. aug 2010

@leya a ty vlastne na co ides?

ja diagnosticka laparka s chromopertubaciou

leya
12. aug 2010

@gerdusha ja tiez na diagnosticku laparoskopiu......dr. galad sa ma este pytal, ze ci mam nejake diagnostikovane cysty alebo endometriozu....a ked som povedala, ze nie....tak povedal, aha, tak to bude len zistenie priechodnosti vajcovodov (takze predpokladam, ze tiez chromopertubacia).....zakrok tak na 30 minut....ak by bol zisteny nejaky nalez v priebehu zakroku, tak sa to bude riesit......to mi povedal
takze nas caka zhruba to iste......🙂

lubica69
12. aug 2010

Ahojte kočenky Určite sa nemusíte báť Vlastne aj ja som sa bála ale je to tam fakt super Pristup lekárov sestričiek Ja som si tam pripadala ako v inom svete Mala som skúsenosť len so štátnymi nemocnicami A zákrok určite pomôže Mne hneď doktor na operačnej sále robil sono a potvrdil,že príčina môjho posledného potratu bol práve nález ktorý mi odstránil Nemusíte sa báť Budem veľmi držať palce @gerdusha tebe v pondelok a @leya tebe toho 30.8 A uži si dovču

gerdusha
12. aug 2010

babule, este chvilu mi tu nieco piste a aj sa tusim zacnem na ten zakrok aj tesit 😀

som rada, ze som si tu nasla spriaznene duse

lubica69
12. aug 2010

@gerdusha poviem ti tak keby som tam mala ešte raz ísť teším sa 😉 Ono fakt je to tam skvelé A keď ti majú ešte aj pomôcť...Nebojkaj sa Zvládneš to tam na výbornú A na koľkú ideš?Ja som prišla na 9:30 a poobede okolo 15 domov

leya
12. aug 2010

@gerdusha no vies co, ja sa musim priznat, ze sa aj tesim....hoci sa aj bojim, ale citim aj radost, ze sa veci pohli a ze mozno coskoro sa dockame........ 🙂